Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz w NG+. Nakupowalem wszystkiego co bylo w NG od armorow po bron i najlepsze kamienie. Teraz jestem w Undead Settlement i dobijam do 2 rangi Mound-Makers dla Bloodlust Katana. Ide z planem czyli przed ostatnim bossem sprawdzilem co ominalem i zrobilem to, mimo, ze kilka rzeczy ucieklo nieodwracalnie. 99 lvl obecnie. Gra roz(pipi)ala na strzepy, walki sa swietne te w pvp na szczescie tez. Piekne miejsca, sporo nawiazan smutnych z poprzednich czesci, martwe ciala demonow czy ludzi z poprzednich czesci, wszystko moc. Moje ulubione miejsca to Profaned Capital i Smouldering Lake, a takze prawdziwe Firelink Shrine. Wiele godzi przede mna w tym swiecie czyli zapewne znowu ponad 3tys/h.

Wet Willy ide wedle swojego planu robiac caly czas postac. Walcze, ale randomowo, bo musialem dla 2 rank w 2 cov dla broni i ringu. Nie mam czasu wiec na ustawiane walki jeszcze. Na to przyjdzie czas i wtedy swiat zaplacze znowu - ''... like this poor girl''-shrine handmaid

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Boli mnie trochę ograniczenie strzał do łuku noszonych przy (pipi)e. Ja wiem, że w ten sposób chcieli pewnie ukrócić snajperskie zapędy niektórych, sam sporo przeciwników w ten sposób usuwałem, więc przeszkadza mi konieczność powrotu do ogniska, by sobie zapasy uzupełnić - no cóż, kolejne utrudnienie, w sumie tego należało się po grze z tej serii spodziewać :)

Odnośnik do komentarza

Orientacyjne pytanie do ludzi po katakumbach

 

Smouldering Lake czy Irithyll? Gdzie polecacie iść teraz? Mam 48 poziom i w tej pierwszej lokacji zaczyna się robić delikatnie ciężko.

Chyba pora podlevelować lekko...

 

 

Polecam motzno Lake. Zabawa z NPC Knight Slayer Tsorig dostarcza więcej emocji niż paru bossów.

Tip: niech raz ciebie zabije to dostaniesz emotkę :)

 

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Najprostszy i najbezpieczniejszy póki co sposób na farmienie dusz:

 

Osada Nieumarłych przy Zwalonym moście. Jeden warunek konieczny: trzeba najpierw obłaskawić olbrzyma rzucającego oszczepami i zawrzeć z nim przyjaźń. Wówczas od ogniska trzeba pokonać własnoręcznie w zasadzie tylko jednego duzego niemilucha z piłą. Resztę robi za nas olbrzym oszczepami. W 2-3 minuty wpada w zasadzie za darmo ok 1000 punktów dusz...Właśnie w ten sposób farmię dusze na klucz u staruchy w Firelink ;-)  

 

 

Czy później są jeszcze jakieś podobne miejsca?

Odnośnik do komentarza

Przed wejsciem do drugiego bossa, na gorze schodow masz 4 rycerzy, jeden ma czerwone oczy i daje ponad 1k dusz, plus dropia itemy warte 500-1000 dusz.

Zgadza sie, ale moj sposob jest na pewno bezpieczniejszy. Walka z jednym z tych rycerzyków to nie lada wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza

Dosyć kurwa!! Pora to sobie jasno powiedzieć...

 

Ta gra jest fenomenalna. Konstrukcja i level design poziomów przebija wszystko co do tej pory było w grach FS. Kiedy odkrywasz nową lokację w głowie mówisz sobie "ooo to chyba najładniejsza miejscówka w grze". GÓWNO! Za kilkanaście minut odkrywasz nowe miejsce które zamiata klimatem poprzednie. A w mojej ocenie jestem dopiero w połowie gry  :fsg:

A teraz trochę rozpływania się nad grą z elementami spoilerów:

 

Smouldering Lake jest świetną miejscówką, wąskie korytarze kojarzą się mocno z Demons'ami. Dodatkowo ogromna ilość iluzorycznych ścian odblokowujących całkiem nowe tereny. Szkoda, że boss jest stosunkowo prosty do rozpracowania i po nauczeniu jego 4-5 ruchów pada. Jednak lokacja zamiata, te iskry... myślałem, że lepiej nie będzie. Jeszcze te leżące zwłoki naszego starego znajomego Capra Demona. Kończę to miejsce i pora na Irithyll. JEZU co za miejsce :banderas: chyba nie miałem jeszcze takiego uczucia jak tutaj. Z ciekawości wszedłem do bossa. Kolejny majstersztyk!! Muzyka, ten design. Tak się podjarałem, że musiałem się Wam wygadać :D

 

 

TL;DR: JEZU, JAKA TA GRA JEST WSPANIAŁA!

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...