Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na tą pieprzoną...

 

...tancerkę to trafiłem chyba za szybko, bo tuz po walce z tym lodowym pieskiem (drugim bossem). W tej wielkiej czarnej komnacie pogadalem z ta babcia na tronie i nie wiem co mnie podkusilo, ze ja...zabilem. Zrobilem to pod wplywem impulsu, no i chyba przez to, ze zobaczylem ze fantomy graczy wchodza po drabinie za jej krzeslem. Tancerka oklepala mi morde jak burej suce. Ani zipnąłem, wiec zrozumialem ze poki co to nie tedy droga. Pytanie...dobrze zrobilem ze ta staruche zaciukalem? Groza mi jakies konsekwencje z tego powodu czy tak trzeba?

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Bić się ! są łatwi tylko musisz między nogami i broń w obie ręce. Nie ma co zachowawczo tu walczyć. Tylko pamiętaj o zabiciu glutów przy jednym zanim go zaatakujesz. No i ważne abyś uważał na jego podnoszenie nogi. Zawsze musisz być pod nim lub za nim nigdy przed nim :D

Odnośnik do komentarza

Ja dziś daje sobie spokój. Ile nerwów napsuła mi 

tancerka to głowa mała. Niby prosty boss z kilkoma ruchami, ale czasem miałem takie próby, że wykonywała rzeczy niemożliwe. Po jakiś 12 próbach w(pipi)iłem się i z odpalonym żarem padła. Kolejna wybitna walka pod względem muzyki.

 

 

Z nią trzeba było po prostu tańczyć tak jak ona i trzymać sie za nią, ona robi swój ruch i ty tańczysz jak ona :)

Ale też z nią chwile spędziłem z 6 prób

 

Ca2fD6P.jpg?1

 

Moja postać, screen zrobiony świeżo po

 

 

Pokonaniu zabójcy smoków, taki typ z dużą biała tarczą i jestem teraz w biblotece

 

G6Cqi1r.jpg?1

 

 

 

Czas gry 40h, póki co wszyscy bossowie solo, gram z Dark Swordem bez tarczy, mówili że nie da sie tej gry przejść bez tarczy, wiec challenge accepted :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

W ramach odpoczynku od Dark Souls...odpaliłeś Dark Souls? :D No nie powiem, ciekawy pomysł na odpoczynek :D

 

Heh, no jakoś tak mam, że przez DS nie mogę odpalić nic innego - tylko ten klimat ostatnio mnie jara (no dobra, w weekend zaliczyłem The Order, ale nawet tam klimat trochę jak w Bloodborne :P

Niestety multi lekko zdechłe w DSII i w godzinę zaledwie 2 Sunlight Medals wpadły... Ech... zachciało się usuwać kiedyś profil z konsoli to i konkretny save z DSII poszedł się...

 

Katedra:

 

 

Stoję teraz na dole, po lewej jeden gigant, po prawej drugi. 2 dźwignie podnoszące bramę i w sumie nie wiem co robić. Bić się z nimi xD?

 

 

Koło jednego można zeskoczyć i od razu otworzyć drzwi. Później przez te drzwi można go łukiem rozyebać (wersja noob-friendly).

Drugiego w sumie też można na dystans załatwić, wystarczy stanąć na środku, pod tą okrągłą ścianą - on zamiast podejść, próbuje rzucać błotem i nie trafia, więc...

 

Powiedzcie mi dokąd iść po pokonaniu...

 

...Drzewca, bo już koncza mi sie pomysly  :/ 

 

 Wal do lasu i potem Katedra, następnie Farron Keep...

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

He he, no mnie te katakumby wymęczyły, zwłaszcza te

szkielety ninja i te, co darkiem ciskają

.

Boss w sumie prosty, jak już rozkminiłem (z pomocą forumka).

 

 

Nie bardzo wiem gdzie ta Road Of Sacrifices jest  :/

 

A gadałeś z panem  :cebula: ?

Windą w dół :)

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...