Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

I tak trzeba robić ng+'sy jak ktoś chce trofiki. Większość rzeczy z bossów nawet mnie nie zainteresowało ale w tej części postanowiłem nie być ci.pa i zamiast marnować na dusze to wszystkie porobię na jakieś itemy tym bardziej że zdobyć dusze w tej części to jak ukraść lizaka bezdomnemu.

 

http://www.pastemagazine.com/articles/2016/04/ranking-every-dark-souls-iii-boss-from-easiest-to.html

Lista wszystkich bossów w kolejności od najłatwiejszych wedle tej strony. Trochę śmiechłem z kolejności jaką podaje gościu no ale każdy ma prawo do swojej opinii.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dobra ch.j wciagnalem sie... design niszczy. To chyba najlepsza czesc pod katem designerskim. Chociaz w dwojke nie gralem.

No w jedynkę tyle pograłeś, że możesz referaty pisać. Pokonać gargulce i zabić w dzwon to żaden wyczyn, a designu nie da się oceniać nie zobaczywszy całej gry. 

Odnośnik do komentarza

Jedynka jeśli chodzi o konstrukcję świata, nadal niedościgniona.

dokladnie, geniusz. chcialbym zresetowac pamiec i zagrac w to jeszcze raz i miec to uczucie 'wtf' jak trafilem z za(pipi)a spowrotem na start. Wszystko swietnie przemyslane i polaczone ze soba.

 

Bloodoborne ma lepszy design moim zdaniem.

to taki mix Dark Souls z Bloodborne, wiesniacy z widlami i rycerze. Tarcze niby wrocily, ale rozgrywka imo szybsza niz w poprzednich soulsach. To chyba bedzie moja ulubiona czesc zaraz po jedynce.
Odnośnik do komentarza

Wszystko tak naprawdę kwestia gustu są tu tacy którzy preferują design dwójki. Powiedziałbym że Trójka ma najbardziej spójny świat ze wszystkich Soulsów. Czuć że z jednej lokacji przechodzimy do kolejnej, a nie teleportujemy się do kompletnie innego uniwersum. Ilość szczegółów i detali poniektórych większych lokacji jest nawet oszałamiająca. Oczywiście dla kogoś kto ograł BB pewnie nie zrobi takiego wrażenia. Dla mnie trójka ma coś z każdej części, nawet z Demon'sów i pięknie zwieńcza serię.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...