Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Imo ta faza ze smokiem jest bardzo prosta, byle nie zachodzić mu do tułowia tylko stać przed nimi, to nigdy nie zionie ci z góry, zresztą na szczęście jego zasięg malutki względem Ancient Dragona z dwójki. Wyprowadzać skutecznie ataki w łeb, unikać ataki króla, biec na bok kiedy zionie i całkiem szybko można go dobić staggerowanego. Największym wrogiem jest raczej kamera na autolocku, nie polecam.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Na jakich levelach kończycie te gry? Ja mam 27h na liczniku, 66 level i zostało mi dwóch bossów. Osiągnięcie chociażby 100 levelu wydaje mi się niemożliwoscią :D

Jest możliwe sam wybiłem tylko trzeba dopuścić się farmienia (ble) najszybciej chyba się da w Lothric przy tym bonfire z dwoma smokami. Po schodach i na lewo siedzi czerwonooki rycerz, z pierścieniem i chestem na głowie daje coś ponad 6000.

Odnośnik do komentarza

Używacie dusz poległych? Jest ich naprawdę sporo, te po 10-20k dają niezłego kopa do poziomu. Ja mam ~42h i 100lvl, farmiłem nieco ozorki i tam trochę expa leci (każdy element zestawu Darkwraithów wart jest 500 duszyczek). Wybieram się już na NG+ (potrzebny mi hełm Mimica, bo coś mi się zbugowało i go nie otrzymałem).

Odnośnik do komentarza

Symbol of Avarice jest gwarantowanym dropem z ostatniego mimica, ale można go wydropić z każdego. Dlatego przed uderzeniem w skrzynkę warto użyć coina i założyć resztę ekwipunku z item discovery.

Co do farmienia w AL: mimo item discovery wynoszącego 362 (z rusted coin) to i tak była żmudna oraz długa robota.

:frog:

Odnośnik do komentarza

Doszedłem do stolicy. Irythyll dungeon spowodował że syndrom "gdzie do k..... jest jakiś skrót/ognisko" przybrał znacząco na sile ;-)

 

Zabił ktoś tych 7 strażników w jednym pomieszczeniu jakimś honorowym sposobem? Ta ich klątwa co skraca pasek HP jest troszkę przegięta. Jedynym sposobem jaki udało mi się na nich wymyślić to katana w 2 łapy i zatłuc jak najszybciej. Wspomnianą komnatę przeszedłem niezwykle honorowo- strzała w plecy i kataną po łbie jak tylko się wychyli zza drzwi ;-)

 

 

Aktualnie wróciłem się do Podziemnego Jeziora.

 

Pierwsza wyprawa w prawo- zatłukłem tego milczącego typka z drogi. Chwilę potem śmierć przez kraba

Idę w lewo- śmierć przez robaka

Znowu w lewo tym razem balista.

Udało mi się wyminąć robaka i wleźć na schody- boss a ja mam 3 flaszki. Niespodziewanie umarłem ;-)

Już chciałem zajrzeć o jakiejś pomocy a wpadłem do dziury. Widok ogniska był całkiem przyjemny ;-)

2 kursy zrobiłem w stronę balisty- 2 razy padłem od kościotrupów ninja- mam wrażenie że to było całkiem blisko końca. Podczas 2 podejścia rycerzyka spod drabiny wymanewrowałem - straciłem na nim 1 flaszkę a nie 5 ;-)

Za 3 razem poszedłem inną drogą i kiedy już myślałem że odkryłem wszystko to nagle znalazłem schody a za nimi ognisko a za nim szybkie podejście do bossa ;-)

Kilka podejść i jak się okazało król nie jest lekko ulepszoną wersją kamiennego demona z mostu. Raz udało się go zjechać do połowy paska.

Na dziś już koniec- jutro padnie ;-)

Jest jakiś skrót do odblokowania przy podejściu pod balistę?

Trochę słabo iść dobrych kilka minut i padać od mobka ;/

 

 

Warto zmienić Uchigatanę na Mroczny miecz?

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś, jak się dostać do tego skarbu (nie wiem, co to, ale błyszczy i kusi) obok giganta w Irythyll Dungeon? Tam gdzie te szczury łażą. Na dole jest jakaś krata, za nią błyskotka, a ja nie wiem, jak się do niej dobrać :)

 

Tam się idzie dostać dopiero z Profaned Capital, przez lochy łaziłem chyba z 3 razy szukając drogi do tego itemka.

 

U mnie na razie ~50h i 85 poziom, obecnie trochę podbijam level pomagając z tancereczką. 

Odnośnik do komentarza

Idzie przebiec i nie gonią za Tobą, od ogniska spadałem na ten taki hol, potem szybka rolka do dziury i zleciałem do szczurów, i już wystarczy przebiec lewą stroną koło bazyliszków.   

 

Robię dokładnie tak samo, w każdym razie typ poniewiera mną mocniej niż niejeden boss :)

 

@Rayos - ja uzbierałem set już dawno, ale jakoś nie mogę się rozstać z tym setem Fallen Knighta - jest taki kozacki i jakoś bardziej pasuje mi do klimatu tej części (no i ta krew na płaszczu, może nie poziom Bloodborne, ale też super).

Ostatnio wpadłem na kolejnego BK, który miał topór, ale wydropił... portki, kolejne... obok znalazłem jednak ich miecz (normalny, bo Greatsword już mam). Dorzucę jeszcze parę punkcików w Vitality i mogę ubierać, tylko nie wiem, czy chcę :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...