Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No po godzinie zabijania to powoli robilismy sobie wyscigi kto wiecej zabije. W razie czego mozemy sie zmierzyc 1vs1 i pokaze co potrafie :cool::lapka:

 

A wlasnie, po 2-3 godzinach zabijania bez straty zycia wreszcie chyba zobaczylem jak bardzo mozna sie we krwi ubrudzic:

 

13072648_1111352402259931_53614626383010

 

13055170_1111352405593264_22938998984043

 

Bardziej sie juz chyba nie da, nawet moja tarcza i bron mialy kolor czerwony.

 

Oczywiscie jak sie wyjdzie z gry lub podejdzie do ogniska to od razu dostajemy efekt Vizir i trzeba zbierac krew na ubraniu od nowa.

Odnośnik do komentarza

No po godzinie zabijania to powoli robilismy sobie wyscigi kto wiecej zabije. W razie czego mozemy sie zmierzyc 1vs1 i pokaze co potrafie :cool::lapka:

 

A wlasnie, po 2-3 godzinach zabijania bez straty zycia wreszcie chyba zobaczylem jak bardzo mozna sie we krwi ubrudzic:

 

13072648_1111352402259931_53614626383010

 

13055170_1111352405593264_22938998984043

 

Bardziej sie juz chyba nie da, nawet moja tarcza i bron mialy kolor czerwony.

 

Oczywiscie jak sie wyjdzie z gry lub podejdzie do ogniska to od razu dostajemy efekt Vizir i trzeba zbierac krew na ubraniu od nowa.

 

Tak patrzyłem na te screeny i sobie mówiłem - kozak ten czarny set, też taki chcę. Ale się później przyjrzałem (i filmik obejrzałem), a to stary dobry Faraam Set, tyle że kask nie ten :)

Moja ulubiona zbroja z DSII - gdzie można znaleźć te ciuszki?

 

No i odnośnie tego czarnego rycerza - wyluzujcie, pisałem o tym raczej w żartobliwym tonie, choć ten pierwszy sporo krwi mi napsuł, nie powiem, ale to głównie dlatego, że często go odwiedzałem, by wyfarmić na nim jego set.

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Jesli nie miałem nigdy styczności z soulsami a w BB pograłem z godzinę to przekonam sie do trzeciej czesci? Kumpel kupił a ja z początku nawet nie myślałem ze bede chciał to pożyczyć. Ogólnie często irytuje sie podczas częstych giniec w grach choc gram od kilkunastu lat i jednak wychowlem sie raczej na hardcorowych produkcjach. Wiadomo kiedyś poziom easy to dzis hard. Ale cos mnie wlasnie ostatnio ciągnie do tych soulsow. Ogólnie bardzo lubię rpgi a gothic to taki moj gral przeszłości a tam lekko tez nie było ;0 pewnie porównanie z upy ale co tam

Odnośnik do komentarza

Cii nie psuj ornitowi jego lore'  :trap:

 

Wkurza mnie, że ludzie, którym pomagam na księciu podchodzą do tej walki najwyraźniej po raz pierwszy bo (pipi) za każdym razem widzę cały filmik wprowadzający

 

To tłumaczy wysoką sprzedaż tej części, masa noobów się rzuciła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...