Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz pierwszego trailera, milion lat temu, i ostatnio kilku minut randomowego biegania w trawie na jakimś gameplayu - nie widziałem NIC i tak zostanie. Dawno żaden szpil mnie tak nie jarał przed premierę, stary jestem i nadchodzące gry coraz rzadziej mnie hajpują, ale tej się udało i nie mogę doczekać się premiery.

W sumie cieszę się, bo lubię to uczucie, a tak nieczęsto mnie ono nachodzi ostatnimi czasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ploty balon na podstawie tych fake przeciekow. Pewnie gierka wielkosci wieska nie bedzie ale ci z gafa co graja maja juz ponad20h i nikt nie skonczyl

 

Typ z gafa pisał 2 dni temu, że gra zajmuje tylko 16gb na dysku, ktoś z GG zapytany na twiterze czy patch day1 zajmuje tyle - skomentował że to rozmiar gry na dysku. Mam dziwne wrażenie, że czas gry nie będzie tak długi jakby nam się wydawało

Odnośnik do komentarza

Właśnie fabuła jest ciekawa tylko czy dobrze ją poprowadzą:

- w jak dalekiej przyszłości dzieje się gra, mamy plemiona z łukami i mechaniczne potwory

- gdzie podziała się broń palna?

- kto stworzył te maszyny, ludzie czy obca cywilizacja

- jeśli ludzie to co poszło nie tak, że wymknęły się spod kontroli

- są też zwierzęta mechaniczne typu sarny, jelenie - czy to znaczy że zwierzęta i DNA wyginęło i stworzono maszyny aby coś biegało po planecie

- są też złe plemiona ludzi, czy świat został podzielony na 2 obozy? jak do tego doszło

- kto steruje aktualnie maszynami

- czy wszystko na końcu okaże się snem Hugo? xD

 

Po jakimś piwie więcej by się tego znalazło

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Typ z gafa pisał 2 dni temu, że gra zajmuje tylko 16gb na dysku, ktoś z GG zapytany na twiterze czy patch day1 zajmuje tyle - skomentował że to rozmiar gry na dysku. Mam dziwne wrażenie, że czas gry nie będzie tak długi jakby nam się wydawało

Ja rozumiem, że to wątek Horizon i ilość "dziwnych" postów musi utrzymać stałą wytyczną, ale Fanek - na serio myślisz, że gra zajmuje 16 GB? Posiadasz tak długo konsolę, że musisz wiedzieć jak gry się instalują. Te 16 GB to wstępna instalacja potrzebna do odpalenia gry, cała gra waży 45 GB :v

 

Edit:

No i te wyliczanie czasu gry na podstawie wielkości też mija się z celem. Kompletnie.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...