Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No niektórzy ze zwykłym ps4 też się nie zastanawiają. Zastanawiają się czy fabuła i gameplay da radę. No ale wiadomo dla większości graficzka najważniejsza.

Hehe ale się wkręcili:)

 

Z drugiej strony nie wiem nad czym aż tak się strasznie zastanawiać? Z pokazów i zapowiedzi widać ze gameplay daje radę, a fabuła? No nawet jak nie porwie (jakby był to priorytet w sandboxach) to chyba nie położy to gierki z dużym otwartym światem?

No ale w sumie też nie wiem czemu się tak boisz o tà fabułę? Bo to GG? Na moje zapowiada się fajnie i intrygująco, no i bardziej świeżo (fabularnie) niż 90% wychodzących obecnie gierek.

 

Blantmant trochę mam wrażenie czytając twoje posty i "niepewności" w tym temacie, że najbardziej boisz się chyba tego, że na konsole Sony wyjdzie kolejna kozacka gra? :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

To jest Guerilla, tak naprawde do samego konca nigdy nic nie wiadomo. Ostatnia taka naprawde kozak gra od nich - moim zdaniem- to K2.

Moim zdaniem nie ma co hajpowac nie wiadomo czego bo pozniej znowu bedzie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nawet brał (wygląda zaje,biście, gameplayowo też może być dobrze) gdyby nie to, że ostatnio Sony zarzuca człowieka gierkami i nie mam pojęcia w co ręce włożyć. Jest Nioh, Yakuza 0, niedawno był TLG, Gravity Rush 2, będzie Nier jeszcze i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Gierki które warto ograć do końca marca od początku roku?

- RE7

- Yakuza 0

- Nioh

- Gravity Rush 2

- Torment

- Zelda

- Horizon

- Nier.

A do końca polrocza jeszcze P5, Prey, Crash czy dla niektórych ME Andromeda. Żadna z tych co wyszły nie zawiodla i nie zanosi się żeby która kolwiek zawiodła z tych wychodzących, no coś niesamowitego. Coś niesamowitego dla portfela ;(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gier dużo, a czasu mało, trzeba wybierać priorytety i na którą lepiej wyłożyć z kiermany kasę, a Horizon w tym celu jest jak najbardziej dobrą inwestycją. Nie dałem rady i wszedłem na tego neogafa i poczytałem opinie użytkowników, że gra nie zawiedzie, nawet fabularnie trzyma się dobrze jak na sandboxa przystało.

Odnośnik do komentarza

No słabo to wyglądało, teraz jest tak jak powinno być. Przykładają się do detali, będzie pięknie.

Co do gier to jest w co grać, ale niekoniecznie wszystko trzeba na premierę. Teraz aktualnie ogrywam residenta (oczywiście po zmroku i do późnych godzin jak na takie gry przystało, wczoraj prawie do 2). Horizona biorę na premierę bo mnie najbardziej grzeje. Nier i nioh też będą musiały trafić do napędu mojego prosiaczka ale to już w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

 

Wie ktoś gdzie jeszcze mogę znaleźć preorderowy steelbook?

Sprawdź saturna w galerii krakowskiej tydzień temu pełno tego jeszcze było.

Faktycznie jeszcze były, 4 sztuki z czego jedna tylko nadawała się do czegokolwiek, reszta porysowana a jedna nawet wgnieciona. Wziąłem z malutka rysa na tyle w rogu, śliczny jest :banderas: dzieki za cynk jeszcze raz!
Odnośnik do komentarza

https://www.vg247.com/2017/02/20/horizon-zero-dawn-review-sony-and-the-witcher-3-had-a-baby-and-it-deserves-to-win-your-heart/

 

 

 

It is The Witcher 3 of post-post-apocalyptic robo-dino adventures; it is the sort of thing Ubisoft will wish you had never seen if it dares to release another time-sucking, glitch-filled Assassin’s Creed.

 

:banderas: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...