Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy łuk, każdy ma swoje konkretne zastosowanie i gra jest tak skonstruowana żeby korzystać ze wszystkich 3 typów. Kolejne kolorki, zielony niebieski fiolet różnią się ilością slotów na ulepszenia i typami strzał które możemy z nich wystrzelić, bazowy dmg zostaje taki sam. Polecam pakować coile zwiększające tear do łuku snajperskiego, a te zwiększające dmg do zwykłego myśliwskiego - o ile "zwykłe" strzały do snajperskiego zadają większe obrażenia to ich wytworzenie nie jest tak tanie jak tych do podstawowego łuku. Myśliwski z dobrymi coilami do damage i skillami na 2 i 3 strzały robi robotę, a strzały do niego są taniutkie. War bow to tylko apgrejdy do elementów. i statusy typu freeze czy shock wchodzą jak złoto. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaką akcje miałem wczoraj :obama:   Nie wiem czy ktoś pamięta film "Wstrząsy 1990" i co tam żyło na pustyni :obama:

 

 

Dziwne, bo tez juz przytaczałem ten film w tym temacie.

 

Wydaje mi sie, ze granaty zamiast je odstraszać to je przyciągają, jak w filmie pt "Wstrząsy", co widać dokładnie na filmiku :)

 
Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem(30% na liczniku) czyszcząc mapkę i dalej nie mam pojęcia czemu do gry są kierowane zarzuty jakoby wszystko zostało skądś skopiowane. To jest chyba oczywiste że pomysły z gry na grę są powtarzane , tak samo zbierami kwiatki i lootujemy zwierzyne w Wiedźminie podobnie jak w far cry  3 czy Red dead Redempion. Bardzo podoba mi się responsywność postaci  w stosunku do wcześniej wspomnianego W3 ale już jazda na robocie jest zrobiona na odwal się . 

Odnośnik do komentarza

 

Jaką akcje miałem wczoraj :obama:   Nie wiem czy ktoś pamięta film "Wstrząsy 1990" i co tam żyło na pustyni :obama:

 

 

Dziwne, bo tez juz przytaczałem ten film w tym temacie.

 

Wydaje mi sie, ze granaty zamiast je odstraszać to je przyciągają, jak w filmie pt "Wstrząsy", co widać dokładnie na filmiku :)

 

 

 

Nie widziałem Twojego posta, ale widze nie tylko mi się z tym skojarzyło :)

 

Odnośnik do komentarza

 

nie wiem czy ktos nie majstrowal przy tym gifie jakims programem do obrobki graficznej ale to wyglada jak zycie

 

HMHnk1b.gif

Odpowiednia pogoda, pora dnia, PS4 PRO i tak to może wyglądać nawet bez majstrowania. Poziom The Order 1886 w open-world... Heh... co za czasy :)
Tylko pora dnia, i pogoda są odpowiedzialne za to co widzimy na gifie, pro do tego nie jest potrzebne. Jedyna obróbka to te kinowe pasy u góry i na dole :) Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

 

No, ale ta funkcja daje ci gwarantowany drop.

no chyba nie, miałem to włączone jak farmiłem serce kraba i wydropiło dopiero po zabiciu ok 6 krabów

 

 

W sumie racja, myślałem, że jest gwarantowany, bo używając do szukania skór zwierzęcych i kości trafiły mi się za pierwszym razem, ale dzisiaj szukając skóry szopa, dopiero za 3 razem wydropiła (więc ta opcja pewnie tylko zwiększa procent szans, a nie daje gwarancję).

Odnośnik do komentarza

 

 

nie wiem czy ktos nie majstrowal przy tym gifie jakims programem do obrobki graficznej ale to wyglada jak zycie

 

HMHnk1b.gif

Odpowiednia pogoda, pora dnia, PS4 PRO i tak to może wyglądać nawet bez majstrowania. Poziom The Order 1886 w open-world... Heh... co za czasy :)
Tylko pora dnia, i pogoda są odpowiedzialne za to co widzimy na gifie, pro do tego nie jest potrzebne. Jedyna obróbka to te kinowe pasy u góry i na dole :)

Z tego co wiem ten użytkownik gafa gra na standardowym PS4 i korzysta z programów do obróbki. No i małe gify zawsze wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy ktos nie majstrowal przy tym gifie jakims programem do obrobki graficznej ale to wyglada jak zycie

 

(gif here)

No dobra, ale jaką to ma rozdzielczość, 300 na 500 pikseli? Gó,wno widać na tym gifie tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Bywa że idealnie mierzone strzały zamiast w łeb ludzikowi lecą pół metra obok, przy maszynach się nie spotkałem z takim problemem i spokojnie można walić po weakspotach. 

 

Koleś chyba niedaleko pierwszego kotła było ich trochę, ale generalnie to co się zapuszczę w jakiś las czy pola to jest ich sporo obok innych zwierząt. Ale taka np gęś to dziś trafiłem pierwszą nie licząc tych których nie da się za(pipi)ać w osadach, a mam na liczniku z 20parę h już. 

Odnośnik do komentarza

Tak czytam ten temat luźno od premiery i widzę że przy 30h postać jest mocno op nawet na najtrudniejszym poziomie trudności. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że kontynuacja może być już istym sztosikiem na 100h jak MH gdzie dodadzą drugie tyle dużych bestii do prania po 45 minut walka. Nie wiem jak sprzedaż, czy wszystko idzie po myśli twórców ale fajnie ze to kolejna po Nioh gierka której o kontynuację można być bardziej niż pewnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...