Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Square podgoń sobie trochę fabułę, żebym potem nie wracać już w miejsca które tak ot sobie zwiedzasz :) Imo stormbird jest znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem od thunderjawa.

Dzisiaj mam zamiar właśnie to zrobić. No latający przeciwnik zawsze będzie sprawiał więcej problemów.

Wczoraj po walce ze Stormbirdem wypadł mi brakujący element do Shadow Sling i teraz mam komplet jaki jest dostępny na tym etapie. Ze strojów to brakuje mi trzech sztuk, w tym ognistego, który bardzo mi się podoba. Dochodzą jakieś nowe bronie później?

 

 

Za komplet wyzwań z hunters lodge coś jest. Wczoraj w końcu użyłem fast travel, żeby się wrócić przez pól mapy po jakiś kubek do seta. Przy mniejszych odległościach dalej wolę z buta łazić, no nie miałem tak w gierce żeby się zatrzymywać co chwilę i oglądać widoczki a tutaj podejrzewam że można z tego będzie doliczyć parę h do przejścia:)

 

Btw po wczorajszym paczu wyrzuciło mnie do dasha raz. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie wczoraj polatałem po Meridium i sprawdzałem co oferują po skończeniu. W sumie nastawiałem się, że za komplety znajdziek będą jakieś lepsze rzeczy. Oddałem na razie jeden zestaw Banuka, ale nagroda w postaci 500 shardów i kilku przedmiotów to trochę słabo.

 

Co do Power Celli, to te trzy są jakoś w okolicach głównej osi, czy bardziej porozrzucane? Z tymi dwoma w pierwszej lokacji nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale Pyx na yt wrzucił filmik gdzie są itp. Czyli jednak można jakiś pominąć i przepada, czy można się wrócić po nie bez problemu żeby zdobyć te zbroje? Trochę się boje czy z nią nie będzie za łatwo...

Nie można pominąć, jeśli nie zbierzesz w czasie misji, to zawsze można wrócić później. A ostatni power cell i tak jest do zdobycia dopiero w przedostatniej misji, więc ewentualnie będziesz OP tylko na finał ;) Ale oczywiście nikt ci nie każe jej zakładać.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Chwila mówimy o zadaniu na 25lvl "zbrojownia" czy jakoś tak? w lokacji startowej? tam są do zebrania chyba dwa te rdzenie? bo już sie skołowałem

 

tam za szybą jest zbroja a przed drzwiami 2 sloty? jak tak to jeden był w tej jaskini na samym początku co do niej wpadamy i triggeruje sie te zadanie wtedy

czy mówimy o czymś innym?

Odnośnik do komentarza

Ale w tej jaskini na początku też był jeden w takim kanale wentylacyjnym z tego co pamiętam, a tam chyba już nie można się wrócić?

Lub dopiero pod koniec gry, ale co z najlepszej zbroi po przejściu gry

 

edit: ale nie chodzi mi o dziecko tylko już starszą Alloy, moment z taką staruszką.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

To chyba jednak odpuszczę. Za duzo roboty, a myslalem, ze zbroje mozna zalozyc w kadej chwili a nie na ostatnia misje. Dopakuje postac i tez powinno byc ok. Wczoraj juz 32lvl wbilem dzieki wymaksowaniu 2 terenow lowieckich. Zrobie jeszcze jeden ten na 18-20lvlna ostatni zostawie po glownym watku, bo do latwych raczej nie nalezy :<

 

W ogole jakis pucharek jest za te zbroje? Chyba nie co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...