Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolejny wieczór z grą pękł   :wub:   - a jeszcze ciągle przed Meridian jestem.

 

Gra jest piękna, ale życzyłbym sobie aby w kolejnej części Guerilla jednak dołożyła jeszcze trochę fizyki do tego cudnego świata.  Te samoprzylepne kamienie to jednak trochę parodia 

 

Mogłoby się np. więcej elementów otoczenia rozwalać.  Ale pewnie wtedy silnik by się zatkał. ;)

Odnośnik do komentarza

Wolałbym sobie sam znaleźć kilka i ewentualnie później z mapą poszukać brakujących :lapka:

Manekinów też póki co bez podpowiedzi szukam i mam nadzieję, że uda się znaleźć samemu :obama:

Jeden jest przy pierwszej Corrupted Zone, znajdź i będziesz wiedział czego szukać. Przez Manekiny masz na myśli figurki Banuka? Jak będziesz w Meridian to odpowiedni kupiec da podpowiedź gdzie ich szukać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem linie fabularna w Meridian. Między czasie zrobiłem wszystkie kotły i wlazlem na wszystkim żyrafy. Kupiłem pozostałe dwa łuki - powolny dopakowalem coilami na tear, a War Bow różnymi z efektami paralizu i corruption. W Hunter Bow, z którym biegam od początku gry, wpakowalem trzy fioletowe coile z dmg i łącznie mam +120%. Wykupiłem skille w drzewku na strzelanie trzema strzałami na raz. Lvl 32. Niosę ogólne spustoszenie wśród ludzi i maszyn :banderas:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem linie fabularna w Meridian. Między czasie zrobiłem wszystkie kotły i wlazlem na wszystkim żyrafy. Kupiłem pozostałe dwa łuki - powolny dopakowalem coilami na tear, a War Bow różnymi z efektami paralizu i corruption. W Hunter Bow, z którym biegam od początku gry, wpakowalem trzy fioletowe coile z dmg i łącznie mam +120%. Wykupiłem skille w drzewku na strzelanie trzema strzałami na raz. Lvl 32. Niosę ogólne spustoszenie wśród ludzi i maszyn :banderas:

Mam bardzo podobnie, też te sille i mocarne wkłady na obrażenia. Wyczaiłem pewną taktyke. Obrzucić delikwenta granatami mrożącymi aż zamarznie i pruć w niego z łuku myśliwskiego którego mamtak dopakowanego, że strzelam z niego jak z karabinu. Jeden hit przy zamarzniętym wrogu to 110 obrażeń. Thunderjaw nawet nie robi na mnie wrażenia (gram na bardzo trudnym). Robie z każdym co chce. Szkoda, że poziom trudności przeciwników nie skaluje sie z naszym poziomem.

 

Co do fabuły to mam jeszcze 4 misje do finału. Z misji na misje historia jest coraz ciekawsza i wciągająca. Za(pipi)iste mięso dla fanów SciFi i każdego innego

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Ale z tymi slotami na surowce max 100 to do(pipi)ali trochę, co chwilę mi brakuje miejsca i muszę coś wyrzucać. 

 

100 miejsca jak najbardziej OK, po prostu nosisz za dużo badziewia, po wejściu do miasta sprzedaj tak abyś miał przynajmniej 20 wolnych slotów, ten złom mega szybko się zbiera z polowań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...