Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Po PSN ID wnioskuję, że kolega młody to i łatwo ulega pokrzykiwaniom co bardziej wyszczekanych - ludźmi z tego przedziału wiekowego bardzo łatwo się manipuluje i strasznie łatwo ukształtować "ich" światopogląd, więc dyskusja jest raczej bezcelowa, bo tu i tak żadne sensowne argumenty nie dotrą...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pierwszy już raz w tym wątku widzę te ostro prawicowe pier.dolenie Masamune - strasznie muszą Cię te urojone problemy Horizona boleć.

Ja przeszedłem gierkę, byłem zachwycony fabułą i przedstawioną historią oraz świetną główną bohaterką. A rzeczy o których piszesz, zupełnie mnie ominęły, mimo że ogólnie jestem wyczulony na "pedaliadę" made in BioWare, więc chyba nie było tak źle, tylko Ty jesteś baaaardzo w tym temacie przewrażliwiony.

 

u mnie było podobnie, sam nie jestem fanem wszechobecnej równości wciskanej na siłę jak np w nowym ME, trzeciej Mafii czy z multi w nowym Codzie, ale w Horizonie mi to kompletnie nie przeszkadzało i dało się zrozumieć przecież, że to nie ludzkość sprzed ery kamienia łupanego gdzie trzeba wszystko dostosować pod dzisiejsze standardy, ale ludzie którzy przetrwali po buncie maszyn, stąd wiadomo że kobiety już w tamtych czasach przed atakiem tych maszyn mogły zasiadywać znacznie wyżej niż kiedyś gdzie siedziały po prostu pod butem, także tej gry kompletnie bym nie porównywał do tego czegoś od bioware, w sumie nigdy nie myślałem o horizonie w sposób promowania czegokolwiek XD dopiero gdy tutaj w temacie masamune zaczął się o to spinać, za bardzo skręcanie w prawo też nie jest zdrowe :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:dynia: W tym temacie to po prostu sama kulturalna i intelektualna elita. Tacy wszyscy postępowi, tępią konserwy, tfu! Kolega wyżej piękne podsumował dyskusję. Dziękuję, miłego wieczoru wszystkim hetero, trans jak i homo :)

Nie dostrzegłem tutaj ani jednego posta, w którym ktoś by tępił Ciebie, czy "konserwy". Ale kolejny raz dowiodłeś, że jesteś przewrażliwiony . Nie podobało Ci się, denerwowała Cię fabuła, ukuły Cię rzeczy, na które jak widać większość nie zwróciła uwagi ( co tym bardziej świadczy o tym, że propaganda nie była celem tej gry) - end of story, życzymy miłej zabawy z innymi grami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:dynia: W tym temacie to po prostu sama kulturalna i intelektualna elita. Tacy wszyscy postępowi, tępią konserwy, tfu! Kolega wyżej piękne podsumował dyskusję. Dziękuję, miłego wieczoru wszystkim hetero, trans jak i homo :)

Słoma ci z butów wystaje.

Odnośnik do komentarza

 

:dynia: W tym temacie to po prostu sama kulturalna i intelektualna elita. Tacy wszyscy postępowi, tępią konserwy, tfu! Kolega wyżej piękne podsumował dyskusję. Dziękuję, miłego wieczoru wszystkim hetero, trans jak i homo :)

Słoma ci z butów wystaje.

 

 

A od ciebie gnojem czuć, mimo że taki do przodu, inteligentny.

 

 

Nie dostrzegłem tutaj ani jednego posta, w którym ktoś by tępił Ciebie, czy "konserwy". Ale kolejny raz dowiodłeś, że jesteś przewrażliwiony . Nie podobało Ci się, denerwowała Cię fabuła, ukuły Cię rzeczy, na które jak widać większość nie zwróciła uwagi ( co tym bardziej świadczy o tym, że propaganda nie była celem tej gry) - end of story, życzymy miłej zabawy z innymi grami.

 

 

 

No to spójrz na posty kolegi wyżej. Kto by pomyślał, że towarzystwo miłośników LGBT może być takie jadowite. Poza tym te konserwy to taka ironia była. ;)

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że jeszcze tyle trzeba czekać. W weekend skończyłem trzeci raz Horizon (NG+ na Ultra Hard) i dalej mi mało :D

 

@up

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/horizon-zero-dawn-the-frozen-wilds/cid=EP9000-CUSA01021_00-HZDDLC0PREORDPSN

 

Tak samo wziąłem preorder, a jak się ma plusa to jeszcze tanio można go wyrwać.

I tak drożej niż w US, gdzie mają 20% zniżki.

Odnośnik do komentarza

10% zniżki dla Plusowiczów za preorder to żadna łaska, na Steamie takie coś widzę przy każdej grze jaką bym się interesował przed premierą, a tam żadnych płatnych abonamentów nie ma.

 

Osobiście raczej zaczekam do pierwszej obniżki na święta, a składać preorder na cyfrową zawartość którą i tak mogę sobie kupić w pierszej minucie jak jest dostępna nie widzę sensu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że jeszcze tyle trzeba czekać. W weekend skończyłem trzeci raz Horizon (NG+ na Ultra Hard) i dalej mi mało :D

 

@up

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/addons/horizon-zero-dawn-the-frozen-wilds/cid=EP9000-CUSA01021_00-HZDDLC0PREORDPSN

 

Tak samo wziąłem preorder, a jak się ma plusa to jeszcze tanio można go wyrwać.

I tak drożej niż w US, gdzie mają 20% zniżki.

 

 

No też to widziałem, że tam 20% zniżki ogólnie mają, no cóż juesej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem dla kogo oni ten nowy poziom przygotowali, ale nie świadczy to za dobrze o graczach.

 

Today’s patch adds a new difficulty level: ‘Story’ difficulty allows you to immerse yourself in the narrative of Horizon Zero Dawn and the exploration of Aloy’s world without having to worry too much about combat.

Among the most noticeable changes, ‘Story’ difficulty boosts the player-inflicted damage and reduces the player-received damage considerably, making the combat encounters manageable for less experienced players. It is our hope that the new difficulty setting will help us welcome more players onto Aloy’s quest to discover her identity and the mysteries of the world she inhabits. In addition to the ‘Story’ difficulty, Patch 1.32 includes several fixes as outlined in the patch notes (http://community.eu.playstation.com/t5/Horizon-Zero-Dawn/Latest-Updates/m-p/24971132)

If you have a chance to try out ‘Story’ difficulty, we’d love to hear your thoughts! We’ll have more information on The Frozen Wilds soon, but in the meantime, keep an eye on this page for all the latest Horizon Zero Dawn related news and developments.

https://www.facebook.com/GuerrillaGames/videos/1642859985747056/
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no i gierka siadla jak choolercia. Zaznacze ze nie gram w zadne Mad MAxy czy inne UBi swiaty, ostatni open world to Wiedzmin. GRaficznie na fhd wygladalo to kosmicznie natomiast w 4k to jest orgazm. Jak to sie rusza. Opawa audio rowniez na poziomie GG

Najwiekszy problem jest z tym ze zadania mam na max 20 poziomie a poziom postaci mam 43 :P Wszystko przez to ze walczy mi sie tak pieknie i smakowicie ze zanim dojde do jakiejs misji to ubijam wszystko praktycznie jak leci :P 45h wbite a tu jeszcze calej mapy nie odkrylem i ciagle mi malo.
pytanko odnosnie fabuly..niech ktos mi napisze tak lub nie :)

wyjasni sie czemu Rost byl wygnancem ??

 

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...