Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Square napisał(a):

Wersja z Plusa nie łapie się na upgrade, ale jak ktoś zgarnął za darmo w ramach Play At Home to będzie mógł ulepszyć za te 40 zł.

Fajnie, że zrobili mo-cap, tutaj będzie najbardziej odczuwalna zmiana. Jak ktoś nie miał dodatku to też będzie w zestawie. Można narzekać, że same remastery, ale tutaj za te cztery dychy to będzie warto.

 

Jakby miało być to by się tym pochwalili raczej. Jedynie jakieś opcje dostępności zostaną dodane https://blog.playstation.com/2024/09/24/horizon-zero-dawn-remastered-is-coming-to-ps5-pc-october-31-2024/

 

Raczej będzie, ale wtedy zapewne cena 229 PLN. Jak nie masz żadnej wersji cyfrowej gry to najlepiej brać pudło PS4 za grosze i ulepszyć.

 

Boli mnie jedynie data premiery, bo o wolnym mogę raczej zapomnieć, ale będzie grane Day 1. W ogóle dziwne, że nie wrzucili razem z Pro skoro ma obsługiwać.

Jak się będzie dało podbić zwykłą wersję na ps4 to klasa bo kosztuje to teraz w pudełku 30zł :),  ale na psn edycja kompletna 170zł :facepalm:

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał(a):

Ja grę kupiłem na premierę, przeszedłem i dalej nie pojmuję remasterowania tej gry. 

To robiło Nixess, a nie Guerrilla i jest to nic innego jak przeniesienie gry na nową Decimę ze wszystkimi tego plusami, jak ktoś chciałby przytulić teraz obie gry na raz, to dla niego super. 

 

Będzie również na PC. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Faka napisał(a):

Ja grę kupiłem na premierę, przeszedłem i dalej nie pojmuję remasterowania tej gry. 

 

No na premierę robiła, ale jak włączysz po FW to od razu będziesz wiedział co nie gra. Zresztą już wtedy było wytykane. Brak emocji na mordach, i kadry jak w "trudne sprawy".

image.thumb.jpeg.abf9137eb5874f891b739a782f6bf30f.jpeg

Horizon_Forbidden_West_20220301060457.webp.9bf7fc8dd8466eeb8538d91a011cd155.webp

 

 

mistrzostwo:

image.thumb.jpeg.9500c5a0d77fad591700bb1fb7e811d2.jpeg

image.thumb.jpeg.0c6b8e0121188a2b83154dfd76f1823c.jpeg

 

Dlatego zagram drugi raz, dialogi to były cudo technologiczne.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wrzucałem info wyżej.

Cytat

For existing owners of Horizon Zero Dawn (PS4, PC) and/or Horizon Zero Dawn Complete Edition (PS4, PS5, PC): you can upgrade to the digital version of Horizon Zero Dawn Remastered for $9.99 on both PlayStation 5 console and on PC (via Steam or Epic Game Store). This includes fans who added the game to their libraries during PlayStation’s Play At Home initiative. 5 

https://blog.playstation.com/2024/09/24/horizon-zero-dawn-remastered-is-coming-to-ps5-pc-october-31-2024/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...