Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tą wiadomość można traktować w kategorii newsa z z serii anime, bo jest to pewna dość istotna dla fanów japońskiej animacji rzecz: nasze sieci kina ciągną dalej ten pociąg z seansami anime od Ghibli - za niedługo pojawią się premiery ,,Nausicii', Laputy etc. O ile się orientuję nie będzie nazwijmy to debiutu kinowego ,,Gedo Senki", czyli adaptacji Ziemiomorza Le Guin... A to spora szkoda. Zresztą ten projekt z serii filmowych projekcji anime w Polsce się sprawdza coraz lepiej. Czekam na jakiś pierwszy film pełnometrażowy z Uniwersum DB w historii, aby go dali w emisję - chodzi o te krótkie 45-minutówki, których mamy jak do tej pory megaaaa dużo. 

 

(Screen ze strony TANUKI PL) :banderas:

 

Beztytuu.thumb.jpg.321335ebbb75c9c86d33d37cc5f4e502.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Record of Ragnarok i Blood of Zeus - fakt, są to serie z solidnym tąpnięciem w kreacji świata przedstawionego w postaci gatunku fantasy, akcji i zdaje się w motywach sztuk walki. I właśnie ten ostatni element gatunkowy, jako część tego, jak buduje on rzeczywistość w danym tytule, czyli w tym przypadku w wyżej wymienionych produkcjach nie do końca mi tu pasuje - chodzi o to, że mój dobry ziombel i ogólne usłyszane opinii wskazywał i wskazywały mi na to, że sztuki walki to niby ciekawy zabieg w tych anime, że to taki niby ich chleb powszedni. W ogóle te serie nadają się do oglądania, jeśli jest się fanem powiedzmy... akcyjniaków anime osadzonych w jakimś fantasy mitologicznym świecie z mega intrygującymi wątkami i całą stylistyką świata przedstawionego, no i z jakimś sosem sztuk walki na to polanym? Krąży mi to po głowie, żeby się tym kiedyś zaciekawić szerzej i zacząć to oglądać. I ciekawe: Netflix dodał ostatnio do swojej oferty Black Clover, JjK czy Spy x Family. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...