Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem sie :lapka:  Niby zwykła gra, a tyle urlopów. Pani gospodarka na pewno to odczuje. 

 

5 godzin temu, bartiz napisał:

Ależ będzie piękny wysyp gierek na pchlim po weekendzie :nosacz3:

Nie ma takiej opcji. 20 czekania żeby przelecieć grę w jeden weekend - gdzie tu zabawa i dusza nostalgii ?   :we_need_to_go_deeper:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Demko wreszcie ograłem.

Nie czułem mocy shotguna, z bliska do umarlaka musiałem dwa razy w łeb strzelić i się nawet nie rozleciał. Za to pistoletem 1-2 dobrze wycelowane strzały i łeb się rozlatywał na kawałeczki.

 

Strzelba gładko rozwala głowę, ALE musimy złapać pacjenta idealnie między "nawiasami", które udają celownik.

Odnośnik do komentarza

dokladnie, ustawic sie na dobry dystans, poczekac az podejdzie , powie ladnie "cheese" i cyknac mu fote jak jego leb bedzie w kadrze. to mi sie wlasnie za(pipi)iscie podoba. mobilnosc tych zombie pozwala nam na fajne utrzymywanie dystansu miedzy nimi i zaliczanie headshotow jak mayweather.

 

mnie ani jeden umarlak nawet nie drasnal podczas tego demka i tak wlasnie bede gral, dystans, pozycja i lebszoty. catskills, bitch. tak samo latwe bedzie omijanie ich, o ile wezmiemy poprawke na to, co sie dzieje za naszymi plecami, bedzie mozna denatow ogrywac jak dzieci. niby wydaje sie za latwe, no ale ku rwa, w starych RE sterowalismy posagiem z zeliwa, ktory dodatkowo mial nawalone w gaciach sto ton lajna wymieszanego ze stoma tonami przekladni zebatych i podeszwy przyklejone do podlogi, a i tak sie dalo ladnie lawirowac.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze do niedawna moim remakiem zycia powiedzialbym, ze jest MediEvil PS4.  Przynajmniej raz dziennie wyszukiwalem w necie tresci odnosnie tejze produkcji. Teraz tak mam z Residentem. Codziennie przewala sie jego tematyka przez moja glowe. Pewnie to przez premiere. Juz sam nie wiem do ktorej gry serce mocniej bije. Byc moze do obu :lapka: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, devilbot napisał:

Uważajcie na spoilery w sieci full już lata po jutubach.

Przejście gry jedną postacią ponad pięć godzin. Oczywiście weźcie ten czas x4 jeśli chcecie wyciągnąć wszystkie smaczki z fabuły + doliczcie scenariusze hunka i tofu.

 

RE7 można było w 3-4 h skończyć ja ponad 23 spędziłem w grze. Fakt nie umiem grać w te gry ale to nie tylko brak skilla a też chęć zajrzenia w każdy kąt i sprawdzenia czy czegoś nie pominąłem.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Kurde, TEN dzień już lada moment. Dobrze że mam cały piątek wolny. Wstanę o 6:30, zjem coś i odpalę konsolę. Jak fajnie być graczem :)

 

Czyli jednak scenariusze zostały po staremu aż cztery, wnioskuję ze screena devilbota. I bardzo dobrze, będzie więcej grania i niespodzianek. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, blantman napisał:

RE7 można było w 3-4 h skończyć ja ponad 23 spędziłem w grze. Fakt nie umiem grać w te gry ale to nie tylko brak skilla a też chęć zajrzenia w każdy kąt i sprawdzenia czy czegoś nie pominąłem.

U mnie pierwsze podejscie 12h drugie 4h. Ale to standard w starych residentach i re7 gdzie bardziej niz na rozwalaniu zombie hurtem rozgrywka polegala na znajdz to tutaj, wloz tam, odblokuj tamto. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Masorz napisał:

Napiszę jeszcze raz.

Resident Evil 7 na VR to moje najlepsze gejmingowe doświadczenie od chyba 15 lat.

Coś pięknego, zaraz pójdę do Pleja po kask.

Jak wytrzeźwieję.

pijesz w poniedziałek o 9 rano? xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...