Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

No na dzisiaj koniec, po  przejeciu roli Ady zginąłem przy pierwszym zombiaku i  dałem sobie na razie spokój.

 

Cały czas na krawedzi  ze szpulami, z amunicją się polepszyło, nie zgodze się że ten hardcore to  psxowy  normal, jest zdecydowanie trudniej. Pupcio na easy pewnie magnumem bedzie rozbijał na tysiak  kawałkow zombiaki,  shame on you.

Odnośnik do komentarza

Trochę te zombiaki faktycznie za dużo strzałów przyjmują, to samo z nożem. Niekiedy trzy strzały precyzyjne w nogę nie wystarczą, żeby kogoś położyć, a zużywające się noże nie pomagają ich szybko kłaść :/ Brakuje jakiegoś supleksa, albo kopa w ryj.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rozi napisał:

 Brakuje jakiegoś supleksa, albo kopa w ryj.

Właśnie tutaj go nie brakuje, bo to nie jest akszyn jak czwórka. To jest survival horror z krwi i kości, masz czuć survival, każdy przestrzelony i nietrafiony pocisk ma boleć w serduszku głęboko tak ;)

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Gierka wymiata, na takiego Residenta czekałem od 2009. Sorry, ale dla mnie te wszystkie Revelationy i siódemki to kupsztale nieziemskie. 

 

Tutaj bawię się tak dobrze jak w 1998. Podoba mi się że pozmieniali sporo, że to nie jest kalka 1:1. Cudownie się błądzi po tych korytarzach i rozkmimia np. gdzie są guziczki do panelu który odblokuje zaje.biste fanty. Póki co wszystko mi się podoba poza jednym. W save roomie słychać tylko szum konsoli... Nowa oprawa dźwiękowa zasysa okrutnie. Reszta to złoto. Kupować i grać! 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Popi napisał:

To nie jest kanonicznie

Hmm, zawsze gdzieś mi śmigało, że tak właśnie jest...

Spoiler
Cytat

Claire A/Leon B is the canon scenario. I'm pretty sure Resident Evil 6 confirms this.

<RE6 Spoilers>

In Claire A, Sherry was infected with the G-Virus by Birkin in the sewers. Claire was able to make a vaccine for her towards the end of the game that cured Sherry before the G embryos pupate. Fast forward to RE6 where we see Sherry as an adult. Due to the antibodies from the G-Vaccine mixing with the G-Virus, Sherry now possesses regenerative abilities.

If you played Claire B though, Sherry does not get infected by Birkin in this scenario. So Claire A is definitely the canon storyline.</RE6 Spoilers>

Also, I'm pretty sure the Umbrella and Darkside Chronicles confirmed that Ada was "killed" by the encounter with Mr. X. I'm not sure how canon those games are though.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przez mechanike z re4 i pozniejszych cześci, rzeczywiście jest lekkie zdziwienie gdy zdasz sobie sprawę że nie mając amunicji nie ma co zrobic z zombiakiem, ani odepchnąć, ucieczki ju sie nie udają, nawet rozdeptywania głowy nie ma, leżacy zombie Cie ugryzie,  a ty tylko  go odpychasz, to akurat cofniecie się nawet względem psxa,  tam pieknie arbuzy pękały.

Co do headshotów, na pewno z shotguna się częściej udają gdy celuje się z bliska powyżej głowy, nie jest to 100% ale zdecydowanie czesciej niż w samą głowę.

Szybkie te zombie ch,olera.

A ktoś pytał o tyranai  jego gonienie,  jak już się pojawiło to skubany nie odpuszcza, przy czym ten eleement zrobili fenomenalnie, odgłosy gdy chodzi piętro wyżej, masakra. A zabić się nie da, jedynie na minute spowodowac by był smutny i  modlil się na kolanie,  władowałem  w niego 2 granaty i magnuma i nic.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, nobody napisał:

Tam pasował bo nie był to klasyczny survival horror + musiałeś wpierw wbić hedszota w kolano. W 6 wystarczyło mashować klawisz. To właśnie to. 

Ale co to ma do rzeczy? Survival znaczy, że nie można kopnąć zombie :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...