Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieli ten Op skill? pewno Ukyo tak grał...

 

 

Potwierdzam, im dalej w las tym łatwiej, tą alme, pojechałem za 3 razem dwóch kolejnych bossów tak samo.

Gra jest świetna, ilość posiadanych skilli przekłada się pięknie na samą walkę i dynamikę starć!

 

Też uważam, że Hitboxy jak i sama dynamika gry, jest lepiej wykonana niż w BB, nie wspomnę o dekapitacji(choć liczyłem na coś więcej) i o tym jak przeciwnik reaguje na cios kończący, o tym, że jak dobrze wejdziemy z animacją ciosu to jesteśmy wstanie ominąć atak przeciwnika i odpalić mu piękne combo. 

 

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o szybkości uników, na niskiej postawie można tak tańczyć między typami, że czacha dymi, czegoś takiego, BB nie może zaoferować i tyle w temacie porównania tych gier. Nie zrozumcie mnie źle, BB to świetna gra, fromsoftware poszedł w dobrym kierunku, ale to jak rozwinęli go goście z TN jest po prostu the Best! jest to moja prywatna opinia oczywiście, z którą nikt nie musi się zgadzać, czuję w Niohu, Gaidena, cieszy mnie fakt, że są momenty w których można wymiatać jak w typowego slashera! 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co do bossów, warto też pamiętać, że są punkty reputacji za kolejne pokonanie ich (3 razy). Kolejne można zdobyć za spełnienie konkretnych warunków -  np. pokonanie Tachibany bez otrzymania jakichkolwiek obrażeń.

@Soul
Widziałem, nie używam - moim zdaniem ten talizman to przeoczenie i nie powinien działać na bossów.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No o tym pisalem wyżej - to jest ten talizman gnusności ale ten filmik to tez Fake, chlop ma przelewelowana postac, 3 razy kwadrat nacisnie i wampirzyca nie ma polowy energi - skill op as fucked, ale na tym samym levelu z szybkim przeciwnikiem po pierwsze trzeba trafic, a po drugie szybko schodzi.

@Soul
Widziałem, nie używam - moim zdaniem ten talizman to przeoczenie i nie powinien działać na bossów.
Watpie, zeby to bylo przeoczenie - juz po alfie, czy becie byly np. buildy, gdzie jednego z bosow chlopy zabijaly 1 ciosem - przejęciem miecza.
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@easye

Sam tak robiłem z Tachibaną, ale do tego potrzeba kilku skilli, odpowiednich buffów i dobrego timingu - więc to będzie przydatne tylko w buildach na bare-hands. Poza tym trzeba było mieć sporo wyższy level od niego (w demku rekomendowanym był 13).

Co do talizmanu, może nie zniosą całego efektu, ale nie zdziwiłbym się gdyby skrócili czas trwania.
 

Odnośnik do komentarza

ale przeciez na tym filmiku gosc tez ma o wiele wyzszy level niz boss, zreszta jeden (pipi), jestem chyba w 4 czy 5 krainie i chyba poki co z 2 przeciwnikow sprawilo mi wiekszy problem, na tyle bym poswiecil im wiecej niz 15 minut.

Ano wiem, click baitowy filmik trochę. Co do samej gry: oczywiście, że gra mogłaby być trudniejsza, ale koniec końców jest w miarę sprawiedliwie zrobiona. System walki jest na tyle przyjemny, że rekompensuje to.  

 

Pewnie gdyby był utrzymany poziom z alphy, to duża część osób kompletnie odbiłaby się od tytułu.

Odnośnik do komentarza

Bawilem sie troche magia i stylem ninja - sprawdzalem ten talizmam Gnusnosci, nie polecam bo w ogole robi sie easy bucket, jak przeciwnik czy duch atakuje Cie w Slo-Mo, w Ninja mozna zrobic bombe, ktora rozpada sie na 4-5 dodatkowych ladunkow, przy 3-4 przeciwnikach wszystkim zostaje mm energi - ogolnie podzielam zdanie Bartiza, tyle bylo krzyku, a dla mnie gra znacznie latwiejsza od Bloodborna - tam taka Amygdala, czy Pies w katakumbach stanowily naprawde wyzwanie, w DS same dojscie do bosa czesto bylo trudne, tutaj mam wrazenie ze gra nie stanowi wiekszego wyzwania, mimo wszystko gra sie mega przyjemnie !

Po przeczytaniu tego w ciagu 2h zakupilem uzywana konsole na OLXie, oraz Nioha w Media Markcie. Przynajmniej nie bede sie nudzil w walentynki. Dzieki. Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Znakomicie.

 

A co do panow piszacych ze im dalej tym latwiej, no zgadza sie... do pewnego momentu. :cool:

 

Choc kto wie, moze przez te talismany nawet pozniejsza czesc moze byc banalna, na wszelki wypadek ich nie kupie zeby mnie nie kusil easy mode. :P

 

To dobrze  :cool: bo już myślałem...

 

PS. Ja tam jeszcze parę Nioszku w firmie mam  :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...