Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś wczoraj do coopa nie miałem szczęścia . Chciałem sobie pobawić się w pomaganie i na 6 prób w 5 przypadkach host ginął w ciągu pierwszych 2-3 minut :D   Chyba jednak nie mam cierpliwości do tego. Na gluta 3 razy trafiłem aby pomóc. W 2 przypadkach koleś UTONĄŁ zanim doszliśmy do drzwi (kto grał wie jak blisko jest kapliczka)  ....  

 

Wyczyściłem mapkę 2 i dzisiaj będę mógł do 3 krainy lecieć. O wiele prostsza druga miejscówka od pierwszej. Chyba naprawdę w miarę levelowania gra staje się prostsza. Na tym samuraju w misji dodatkowej ginąłem kilkanaście razy zanim go zabiłem a ostatnia misja poboczna w drugiej miejscówce z tag teamem yokai i dwóch ninja za pierwszym razem poszła :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Beka z fabuły może i jest, ale jest tam jakaś fabuła mimo wszystko :D

Bansai gratz, plusy mi się akurat skończyły, powiedz z jakimi trofkami był największy problem?

 

Ja musze przyznać, że bardzo sceptycznie podchodziłem do gry, zraziłem się chyba mocno betą gdzie ten boss w czerwonym ogródku mocno mnie wymęczył, ale teraz po kilku dniach bardzo mi się podoba. Ostatnie dni mało grałem, ale wkręciłem się już konkretnie, odbębnić w pracy i włączyć konsole!

 

btw. który to skill co zwiększa ilość potionów?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pierwszy raz odpaliłem jak w sumie miałem iść spać. No i dzisiaj ciężko niewyspany jestem :( Ale sama gra jw - niesamowita!

 

Bansai - ile godzin? :D

Ja pograłem 3h i tez nie wyspany... ale! Jak będzie ten poziom do końca to zdecydowanie goty i top 5 ever. Tylko ten poziom trudności to jest beka x100 ;(

Boże a zaraz nier... fantastyczny rok!

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Beka z fabuły może i jest, ale jest tam jakaś fabuła mimo wszystko :D

Bansai gratz, plusy mi się akurat skończyły, powiedz z jakimi trofkami był największy problem?

 

Ja musze przyznać, że bardzo sceptycznie podchodziłem do gry, zraziłem się chyba mocno betą gdzie ten boss w czerwonym ogródku mocno mnie wymęczył, ale teraz po kilku dniach bardzo mi się podoba. Ostatnie dni mało grałem, ale wkręciłem się już konkretnie, odbębnić w pracy i włączyć konsole!

 

btw. który to skill co zwiększa ilość potionów?

Na dole w drzewku Ninja.

Odnośnik do komentarza

I chu.j nie zamawialem na premiere do sklepu bo nikt by tego za 269 nie kupil ale narobilisci mi takiego gula ze juz jest kopia w drodze do wiktorgames.

 

To mowicie ze poziom trudnosci spadl wzgledem alfy i bety? W sumie mobki byli prosci po ogarnieciu systemu walki ale bossowie szcegolnie ten elektryczniak krwi mi napsuli, jak z bossamiwzgledem bety?

Odnośnik do komentarza

 

Wyczyściłem mapkę 2 i dzisiaj będę mógł do 3 krainy lecieć.

A ile jest mapek, dużo jeszcze zostało :dog:?

 

kruku kochany ja w weekend może dżakuzi skończę i to ci będę mógł wysłać bo nioha jeszcze troszkę potrzymam. Przykro mi ale torment zaraz wyjdzie a nie wiem czy do premiery tormenta skończę. 

Odnośnik do komentarza

Już tak nie przesadzajcie z tym poziomem trudnosci, nie jest jakos super trudno (tylko poczatek mi sprawil wieksze problemy), ale wedlug mnie jest w dalszym ciagu wymagajaco i trzeba sie pilnowac, szczegolnie przy bossach bo potrafia szybko skarcic. Kabi, ciezko porownywac troche, np w fullu ta ogrzyca jest imo trudniejsza, mniej hp jej zabieralem, ale generalnie sa bossowie latwiejsi niz w becie (w alfe gralem z 30 min) i trudniejsi. Tylko zwykle mobki sa latwiejsze niz w soulsach ze wzgledu na to jak mozna je dewastowac jak sie ma odblokowane troszke umiejetnosci.

 

Tak czy inaczej ta gra jest tak dobra ze az ciezko w to uwierzyć. Wczoraj wbilem max profficency w kusarigamie i stwierdzilem ze pobawie sie inna bronia. Mialem troche samurai skill pointow do wydania i wybor padl na pojedyncza katane. Obstawialem ze wiekszosc broni ma podobne drzewko i odblokowuje sie kolejne czesci comba. O ile taka kusarigama gra sie wlasnie w sposob odpalania dlugich chain combo tak przy katanie mamy bardzo duzo talentow nastawionych na parowanie czy zbijanie staminy. Obstawiam ze z innymi broniami jest podobnie. Zasadzenie parry i strzal w plecy jest tak efekciarskie i satysfakcjonujace ze chyba nigdy mi sie nie znudzi. Gra na setki godzin, a jak dojdzie pvp to dopiero sie zacznie. Fajnie by bylo jak by wrzucili tez jakis uber HC tryb jak ten z alfy, ale pewnie za duzo problemow z balansem by mieli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

czy gra jest prosta, jako brudny każul, muszę napisać, że jest dla mnie wymagająca, ale to nie jest coś nie do przeskoczenia. Gra moze sie wydawać prosta ponieważ system walki jest tak złożony, że przy opanowaniu każdej mechaniki odblokowanej czy to w skillach czy jesteśmy obcykani manualnie z przełączaniem stylów podczas walki, ze gra się płynnie, jest też dużo dodatkowych itemków jak talizmany, bombki, szurikeny, co też nam ułatwia robote przechodząc grę, ile razy zestunowałem szarżującego demona kamieniem to nie zlicze xd. Co jest prościej to po zgonie nie kurczy się pasek życia i to jest jedyne ułatwienie w stosunku od soulsów, nie dostajemy kary za to że giniemy i bawimy się rynsztunkiem (chyba że zginiemy dwa razy i stracimy dusze) ekwipunek tez sie nie psuje ale who cares? NIOH imo lepiej nas uczy zasad gry i jakoś szybciej załapałem zasady gry, w soulsach przez coraz nizszy pasek życia szybciej sie zniechęciłem do serii. 

Odnośnik do komentarza

kruku kochany ja w weekend może dżakuzi skończę i to ci będę mógł wysłać bo nioha jeszcze troszkę potrzymam. Przykro mi ale torment zaraz wyjdzie a nie wiem czy do premiery tormenta skończę.

spoko, mam dopiero 9 chapter w Uncharted 4 i nietknięte TLG, tylko dobrze mi robi takie czekanie

 

żałuję, że nie załapałem się na żadną betę czy alfę, bo chciałbym gierkę trochę poklikać, żeby wiedzieć w ogóle jak to w ruchu działa i bym się uspokoił

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

I chu.j nie zamawialem na premiere do sklepu bo nikt by tego za 269 nie kupil ale narobilisci mi takiego gula ze juz jest kopia w drodze do wiktorgames.

To mowicie ze poziom trudnosci spadl wzgledem alfy i bety? W sumie mobki byli prosci po ogarnieciu systemu walki ale bossowie szcegolnie ten elektryczniak krwi mi napsuli, jak z bossamiwzgledem bety?

Przeszedłem Bloodborne i DS3 i dla mnie poziom trudności to właśnie mniej więcej BB, lekko poniżej DS3. Czasami na mobkach zginę, czasami nie, nad bossem czasami jest chwila zadumy, czasami nie ma.

 

Nie wiem, poziom trudności to nie jest to, o czym myśle, grając w nioha. To po prostu wyje,bana gra :cool:

Odnośnik do komentarza

 

kruku kochany ja w weekend może dżakuzi skończę i to ci będę mógł wysłać bo nioha jeszcze troszkę potrzymam. Przykro mi ale torment zaraz wyjdzie a nie wiem czy do premiery tormenta skończę.

spoko, mam dopiero 9 chapter w Uncharted 4 i nietknięte TLG, tylko dobrze mi robi takie czekanie

 

żałuję, że nie załapałem się na żadną betę czy alfę, bo chciałbym gierkę trochę poklikać, żeby wiedzieć w ogóle jak to w ruchu działa i bym się uspokoił

Od tego jest share play :lapka:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...