Skocz do zawartości

Małe growe przyjemności


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, czy to dobre określenie, ale na pewno kilka takich macie. Chodzi mi o jakiś mały wycinek gry, który sprawia Wam dużo radochy i w stosunku do reszty gry spędzacie nad tym zdecydowanie więcej czasu niż twórcy przewidzieli (dlatego wolałbym nie liczyć np. Gwinta czy Blitzballa, bo w to można wpaść na długie godziny tak normalnie). Takie rzeczy, dla których odpalacie daną grę na kilkanaście minut raz na jakiś czas, nie grając w ogóle w resztę gierki.

 

W moim przypadku są to:

[*] zabijanie szkieletów na początku Dark Souls i Demon's Souls

[*] ten tryb bronienia się przed falami botów w MW3, najlepiej co-op

[*] jazda w Nissanie 350Z po Nurburgringu i później oglądanie powtórki w Gran Turismo 4/5/6

 

Może jeszcze jakieś mi się przypomną, ale jeśli o mnie chodzi to głównie takie mam.

Dyskutujmy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

tanker z mgs2 - chyba 30 razy go przechodzilem, reszte gry moze z 2 razy skonczylem

ucieczka z budynku shinra na motorach w ff7 - specjalnie sobie zawsze save w tym momencie zostawialem, swiatna minigra, boss na koncu i to genialne uczucie kiedy wreszcie upuszczamy midgar wychodzac na mape swiata

chrono cross - poczatkowe intro, do dzis puszczam co pewien czas na youtube

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W końcu jakiś nowy i ciekawy temat.

 

-Fishing Hole w Zeldzie TP. Uwielbiam łowić rybki, grać w kulki i oglądać tęczę przy wodospadzie.

-Gran Turismo 4 - raz na jakiś czas robię przejażdżkę po Nurburgringu. Przeważnie Skylinem, Golfem, a czasem nawet Daihatsu Midgetem II.

-MGS 3 Snake Eater. Czasem odpalam sejwa w Chyornyj Prud, Svyatogornyj i oczywiście w Sokrovenno. Leżę i słucham ptaszków, bawię się z typkami, łapię zwierzaki.

-Metroid Prime - odpalam żeby rozkoszować się muzyczką w menusach, ciary na plecach.

-Okami - odpalam sejwa w Ryoshima Coast i tak sobie biegam rozkoszując się genialnym utworkiem.

-Resident Evil 3 - odpalam od początku i robię czystkę w mieście.

Edytowane przez aux
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jeżdżenie Sanchezem w każdym GTA, ale najbardziej w czwórce, czyli jechanie z południa na północ zachodnią stroną Alderney i okrążanie Bohanu. Parę fajnych jumpów i trików tam jest, które niejako sam sobie wyznaczyłem do zrobienia. Do tego glitch z huśtawką w tej samej grze.

 

Pierwsze piętro na Decadence w Hotline Miami, zdarzało mi się włączać level, przechodzić pierwsze piętro, restartować i tak 15 minut. 

 

Grający zespół na ulicy w Treasure Adventure Game - jak podejdzie się w jedno miejsce w mieście wieczorem to gra tam zespół taką przyjemną, skoczną muzyczkę. Lubiłem po prostu podejść w tamto miejsce i posłuchać.

 

Podobnie w Transistorze, zarzucanie piosenki Spine i patrzenie w niebo. :wub:

 

Downhill Jam w Tony Hawk Underground 2, ta gra została źle zapamiętana za tryb story, ale jeśli chodzi o system jazdy i dostępne plansze (nowe i trochę z 2/3/4 części) to jest to moja ulubiona część. Jakby tak do THUG2 dorzucić wszystkie plansze z 1/2/3/4 części to byłby to ostateczny Tony Hawk.

Odnośnik do komentarza

jak sanchez w gta to tylko na bezdrożach i górach w San Andreas i V, nieskrępowany żadnym osranym ruchem ulicznym.

 

także dzięki gta mam największy fetysz muzyczno growo. w trójkę potrafiłem grać miesiącami po ukończeniu głównego wątku dla posłuchania sobie własnych mp3 podczas jazdy. to samo miałem z pecetowym vice city, a od czasu San Andreas bawię się z serią na konsoli. brak własnego custom tracka to jedyne czego żałuje na pc, zwłaszcza patrząc na takie gta v remastered, czy ostatniego metala.

 

drugi fetysz dotyczy jazdy konnej. kocham ten element począwszy od sotca, po rdr, krótki epizod w u3 i tlou, a na ostatniej grze Kojimy kończąc.

 

coś czuje że rozwalanie z rpg pojazdów pancernych na grzbiecie pędzącego konia w mgs v stanie się moim nowym fetyszem.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Nie przychodzą mi do głowy konkretne momenty. Bardziej np. pojedyncze levele/misje. Anyway, przykłady...

 

Pierwsza misja Metal Gear Rising i walka z Ray'em (muzyka!)

 

 

 

Ostatnia misja Fall of Cybertron (muzyka, plus te epickie zmiany postaci)

 

 

 

Misja z Another Century's Episode 3 na bazie końcówki Macross Plus (wspominałem już o muzyce?)

 

 

 

Powtarzanie epickich misji Ace Combat (oczywiście z dobrą muzyką)

 

 

 

 

 

Oglądanie pojedynczych animacji w różnych Super Robot Taisen

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tam gdzie jezdzilem w czworce sanchezem nie bylo prawie zadnych samochodow, Nobody. Tak jak mowie zachodnie wybrzeze alderney i wokol bohan, zeby to przejechac taka trasa jaka chcialem trzeba bylo sie sporo napocic, szczegolnie dwa miejsca w bohan.

 

Aha, przypomnialo mi sie jeszcze, ta wioska w gorach w Pokemon Ruby z goracymi zrodlami, slodkie miejsce, czasem chodzilem tam nawet jak nie bylo takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Sonic Adventure 2 - na DC swego czasu masę godzin spędziłem opiekując się stworkami Chao. Możliwość ich krzyżowania z nowo znalezionymi zwierzątkami na planszach były jak magnes, do tego odblokowywanie im nowych ogrodów. W dzisiejszych czasach byłaby to tylko głupia gierka na androida przepakowana mikropłatnościami, ale w tamtych czasach było to mega wciągające i rozbudowane tamagochi.

 

REZ - granie pierwszej, czwartej i piątej planszy. Mózg rozwalony, ta gra się nie starzeje. :obama:

 

Skate 2/3 - dawno tego już nie odpalałem, ale jeżdżenie po dobrych i wypróbowanych spotach może mnie czasami przykuć na zdecydowanie zbyt długi czas do konsoli.

 

Rock Band/Guitar Hero - granie własnych playlist głównie zawierających klasycznego rocka, w zasadzie w każdej z części tych gier znalazły się perełki... Ale największym masakratorem napieprzania w plastikowe instrumenty jest Rock Band 2 (hi ragus :lapka: ) :ohboy:

 

W obecnej generacji niestety nie znalazłem jeszcze takich gier/momentów, które można by ciągle powtarzać lub siedzieć nad nimi dłużej, niż tego ustawa przewiduje... Liczę, że to się zmieni.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...