Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinie @_Red_, czyli 2 doby to jeszcze nie taki dramat, tutaj jeszcze odpadają Spotify, regularne treningi i można AoD wyłączyć. Są widoki na i 3 doby przy takim użytkowaniu jak napisałeś minus to na napisałem teraz?

 

No i jak z tym LTE bo to fajny bajer? Ojciec ma abo w T-Mobile, rozumiem że zakładają mu esima, wgrywa sobie go na zegarek i po załatwione?

 

Pytam bo mam tylko swojego najmniejszego S22 i żadnych innych rzeczy typu zegarki, opaski itp. a place jak Bóg przykazał plastikowa karta albo gotowa :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może i wytrzyma z 2.5 doby przy wyłączonym wifi, bez regularnych treningów z automatu i przy jakichś trybach oszczędzania baterii. Tam w tle cały czas działają sensory wszystkiego (puls, barometr, akcelerometr, ruch etc.)

Aha i w razie czego model 44mm ma większą baterię od 40mm więc to nie tylko kosmetyka, ale i wydajność.

Wziąłem wersję bez LTE, bo w Plushu z tego co rozmawiałem z konsultantem, nie dostalibyśmy eSima na ten sam numer co posiadana fizyczna karta SIM, a za osobny numer nie chcę płacić abonamentu (bodajże w Orange chyba można mieć duplikat?). Byłoby to jednak tylko na awaryjne sytuacje takie jak wyjście bez telefonu by sobie pobiegać (na takie sytuacje mam jednak wgraną składankę mp3 do zegarka). Ale to jedyny scenariusz, bo raczej nigdy nie wybieram się w teren bez telefonu - jak jadę rowerem, to mogę odbierać powiadomienia czy rozmowy z zegarka po Bluetooth, podczas gdy telefon jest na dnie plecaka, to wystarczająca wygoda.

Jeszcze dodatkową super zaletą WearOS jest Asystent Google. 
- znajdź mój telefon

- zadzwoń do XYZ

- ustaw alarm itp.


Reaguje od strzała i często po prostu gadam do zegarka, by coś załatwić.

No i fakt, Xiaomi ma swój system, bez sklepu z appkami itp. Wgrane na stałe trochę appek i funkcjonalności, ale dzięki temu trzyma długo baterię, bo system nie ma Androida, który ma w tle milion procesów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...