Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Smieszy mnie obwinianie ogora o to, ze zyebal komus kupon. Przeciez nie zmusil cie do postawienia twoich pieniedzy, a tylko podal swoje typy. Liga Europy to wieksza niewiadoma niz ekstraklapa i tam moze sie zdarzyc wszystko. Wyznaje zasade przy obstawianiu, zeby nie stawiac pieniedzy na cudze typy, bo jakos dwa tygodnie temu caly dzial bundesliga na forum bukmacherskim zachecal do postawienia na Stuttgard w meczu z Augsburgiem. Stuttgard byl wtedy w ciagu porazek i nie wygral nic w 2014 roku. Pamietam posty, w ktorych 'znawcy' pisali, ze "no wiem, ze Stuttgard nie wygral w tym roku meczu w Bundeslidze, ale jak nie przelamie sie ze slabym Augsburgiem grajac u siebie, to nie przelamie sie z nikim". Cala reszta typerow pisala, ze ten wyzej ma racje i popiera jego typ w 100%. Stuttgard prze,(pipi)al wtedy 1:4, pewnie przed kolejnym meczu (rowniez przegranym przez Stuttgard) byly takie same analizy. 

Odnośnik do komentarza

Mówiłem już dawno że oggozo sie zna na piłce jak peggy bundy na smażeniu schabowych. Ten koles to parodia ale do mądrzenia sie pierwszy.

 

M jak tam Lech? Mam nadzieje że posłuchałes sie mądrzejszych kolegów i nie obstawiłes ligi fryzjera :D

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Skoro pokonali bardzo mocne City, to myśle że z Sociedadem nię bedzie problemu, walka o mistrza trwa łeb w łeb i na pomyłke Barca pozwolić sobie nie może :)

 

 

Na zasadzie "oni pokonali X" można znaleźć pewniaka w każdym meczu, najczęściej z obu stron. Ostatnie starcia tych ekip były wyrównane, Sociedad u siebie jest generalnie mocną ekipą. Oczywiście Barsa jest faworytem i ogólnie bym stawiał, że wygra, ale za ten kurs, nic specjalnego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, zabawna historia. Wchodzę na stronę i widzę, że mam coś więcej kasy niż miałem. The fuck? Postawiłem wczoraj tylko poniżej 2,5 na Monaco-Reims (w domowych meczach Monaco głównie broni, Reims też głównie znane z obrony, myślałem - w rzeczywistości Reims wyszło ofensywnie i po świetnym meczu było 3-2). Okazało się, że... przez przypadek kliknąłem powyżej 2,5 i tak dałem i weszło. Jestem geniuszem bukmacherki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...