Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w ME w BC i ta gra dalej działa w 15 fps podczas starć. :D

 

Mimo tego gra się i tak świetnie.

Jest lepiej. Myślę ze nie schodzi poniżej 20 podczas walk bo da sie celowac. Rok temu jak spadalo do 10-16 podczas walk ton obrót kamera wyglądał tak: Kursor na ścianie po lewej, przesuwamy delikatnie halle i kursor na ścianie po prawej, na niebie, na podłodze... Teraz idzie przycelować. Nie trzeba juz stać za sciana i liczyć na to, ze drużyna wytnie wrogów w pień ;P
Odnośnik do komentarza

No wczoraj jak grałem to podczas starć miałem spokojnie z 15 fps, a momentami to nawet z 10 bo to już był typowy power point ale na szczęście tylko chwilowo. Ogólnie to gra bardzo często gubi klatki. Nawet na X360 nie pamiętam aby aż tak gubiło klatki. 

Odnośnik do komentarza

Legends o tyle dziwi, że jest też w wersji na XO, chociaż... osobne acziki? :cool:

Faza na Burnout Paradise mi się chyba zakończyła na PS3, ale może spróbuję jeszcze raz, tym bardziej, że w grudniu złoci dostają za darmo. Pure też do ogrania, kiedyś... 

 

Coś chyba mówili o 300 gierkach we wstecznej do końca roku, cóż mogę rzec, jeśli poziom będzie tych dzisiejszych, to tylko przyklasnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Legends o tyle dziwi, że jest też w wersji na XO, chociaż... osobne acziki? :cool:

Faza na Burnout Paradise mi się chyba zakończyła na PS3, ale może spróbuję jeszcze raz, tym bardziej, że w grudniu złoci dostają za darmo. Pure też do ogrania, kiedyś... 

 

Coś chyba mówili o 300 gierkach we wstecznej do końca roku, cóż mogę rzec, jeśli poziom będzie tych dzisiejszych, to tylko przyklasnąć.

 

Dlaczego dziwi? Jak masz kupione na X360 to chcesz koniecznie płacić za wersję na Xone?

Odnośnik do komentarza

No, uznawałem to za logiczne, ponieważ gry, które zostały wydane na przełomie generacji, posiadają droższą wersję na nową konsolę, także pojawiają się remastery, chociaż można by dać te stare gierki w BC, ale to się mniej opłaca. Jak widać, Ubisoft zgodził się na coś takiego, chociaż lepiej by im wyszło sprzedać wersję na XO za 118zł, zamiast na X360 za 69zł(ceny z marketplace właśnie). Fajnie, że dają graczom taką opcję i oczywiście mają moje oklaski, ale jednak dziwi mnie to.

Odnośnik do komentarza

zaraz sprawdze BP ale pamietam moje rozczarowanie, ten otwarty swiat zepsul wszystko

 

Pamiętam wszechobecne spusty ale jak widzę teraz przy okazji BP w BC więcej ludzi miało podobne odczucia co ja, czyli: zmienili megamiodną serię w jakąś rozbebłaną kupę. Też sprawdzę BP ale cudownego nawrócenia się nie spodziewam.

Burnout 3 Takedown na zawsze w moim serduszku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...