Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala :banderas: Lovers to świetna gierka i Force Unleashed zawsze chciałem przejśc jeszcze raz (pierwszy raz jeszcze na ps2 grałem) no Cars dla fanów simów, ale nie wiem po co jak jest Forza i genialne Monkey Island znakomity miesiąc.

Odnośnik do komentarza

W coopie świetne. Lubilem obronę kryjowki w VH a tutaj to naprawdę dopracowali. Sporo pulapek, ulepszen, kombinacji, wyzwan. rozwijamy nie tylko skille postaci... Ale tez pułapki. Do tego torty. Wyższe toeey wprowadzaaj sporo nowości do niby juz znanych map. Do tego scenariusze i tryb wndless do wyexpienia szybkiego. Jest tez craft sprzętu oraz później będzie mozna ulepszac ekwipunek i enchantowac. Przylozyli sie jednym słowem. Fajnie sie klasybizupelniaja. Np kolega stawia pułapki mistyczne z ogniem a ja swoimi mechanicznymi zwiekszam podatnosc wrogow na ogień. Na multi sie fajnie smakuje ilość pulapek oraz... Mapka. Im więcej osób tym nie tylko więcej pulapek i mobow...ale tez może sie zdarzyć, ze będzie dodany fragment mapy, pojawi sie jakiś most na środku, dodatkowy nexus etc.

Heh czyli musze poszukać kogoś do co opa aby się dobrze bawić  :D   

 

Co do golda to Lovers in a Dangerous Spacetime zawsze mnie interesowało ale to też gra pod co opa :) Ktoś chętny do wspólnej gry? 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może kiedyś się zepnę i znajdę czas na FU, podobno jedna z niewielu dobrych gier w uniwersum SW i parę razy się nad nią zastanawiałem. Że CARS się pojawiło to niezłe zaskoczenie, ale pewnie developer chce wycisnąć z tego tyle ile się da przed premierą drugiej części zapowiadanej chyba na ten rok.

Odnośnik do komentarza

??? nie wiem o co chodzi, ale co złego to nie ja.

Widzę Figuś, jak widzę czas szybko uleczył rany ale ja nie zapomniałem. I nigdy nie zapomnę jak cię mamił, obiecywał, nagabywał przez pół roku jak to będziecie sobie w dead rising 3 co-opowali jak już w grudniu dadzą go w goldzie. Jaki to będzie piękny wstęp do kontynuowania rozwałki w DR4. I co? I góvno, a po blantmanowych opowieściach pozostał tylko ból i zgrzytanie zębów. Podły człowiek.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...