Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwiłbym się jakby Hades od razu wylądował w GP. Niby indyk, ale strasznie ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów. Sprzedaje się chyba też dobrze na PC i Switchu to pewnie lepiej sprzedać a dopiero potem ewentualnie wrzucić do GP. Chociaż dwie walizki od Spencera mogą pewnie załatwić sprawę. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie mój typ gry. Nie grzeją mnie takie gry jak @Human Fall Flat (po porterkach :lapka: ), Among Us i Fall Guys, ale rozumiem, że pojawiają się w usłudze, bo są popularne i przyciągają potencjalnych klientów. Z tym, że z mojej perspektywy wolę jak wpadają do usługi takie tuzy jak RDR2, Doom Eternal czy Control.

 

Kwestia preferencji.

  • Plusik 4
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle nie mój typ gry. Nie grzeją mnie takie gry jak @Human Fall Flat (po porterkach :lapka: ), Among Us i Fall Guys, ale rozumiem, że pojawiają się w usłudze, bo są popularne i przyciągają potencjalnych klientów. Z tym, że z mojej perspektywy wolę jak wpadają do usługi takie tuzy jak RDR2, Doom Eternal czy Control.

 

Kwestia preferencji.

Jasne Paolo ale przecież nie ma tyle tych aaa, żeby non stop coś wpadało. Co byś chciał widzieć w gpu? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lpcl napisał:

Jasne Paolo ale przecież nie ma tyle tych aaa, żeby non stop coś wpadało. Co byś chciał widzieć w gpu? 

 

Nie muszą to być koniecznie AAA, ale jeśli chodzi o ten format to zdecydowanie Resident Evil 2 i/lub 3 (kilka gier z serii już tu było), Sekiro, Prey, Crash Bandicoot. Dałbym jeszcze szansę RDR2, więc coś by się tam znalazło. Może coś we wstecznej? 

 

Chociaż bardziej niż nowe gry na konsolę chciałbym aby MS przestał trakcować po macoszemu XGP na PC. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku wolę kiedy do gamepassa trafiają świeże interesujące indyki w stylu plotkowanego Hadesa i Fall Guys, niż stare produkcje AAA jak RDR2 czy Control, które gdy już trafiły do usługi to ja już miałem je ograne bo zdązyłem je kupić 

 

no ale wiadomo każdy ma swoje preferencje :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie muszą to być koniecznie AAA, ale jeśli chodzi o ten format to zdecydowanie Resident Evil 2 i/lub 3 (kilka gier z serii już tu było), Sekiro, Prey, Crash Bandicoot. Dałbym jeszcze szansę RDR2, więc coś by się tam znalazło. Może coś we wstecznej? 

 

Chociaż bardziej niż nowe gry na konsolę chciałbym aby MS przestał trakcować po macoszemu XGP na PC. :lapka: 

Residenty to pewnie kiedyś trafią, prey wydawało mi się, że był. Crash ten remake mógłby wpaść. Wolfy to pewnie niedługo wpadną jak cały katalog Bethesdy. 

A tak w ogóle to planujesz kupić xsx? 

10 minut temu, ASX napisał:

pewnie tak, do połowy tego mają sfinalizować przejęcie niedługo potem pewnie większość katalogu Bethesdy trafi na stałe do abonamentu

 

a jeszcze mówi się na mieście że w tym roku ma wyjść Starfield :obama:

Ten starfield to trochę taka gra legenda. Czy ktoś w ogóle to widział? To może być równie dobrze 9/10 jak i 5\10.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

A tak w ogóle to planujesz kupić xsx? 

 

Na razie badam sytuację: nowa generacja służyłaby mi i tak do nadrabiana zaległości, ale w 4K i z szybszymi loadingami. Planuję zakup next-gena w tym roku, myślę że w jego drugiej połowie i wtedy wyklaruje się sytuacja co będzie pierwsze (chociaż wskazuję raczej na PS5).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, LiŚciu napisał:

Jak to koncert życzeń to do RE2 i 3 dodałbym jeszcze jakiegoś Codzika, coś z Soulsów (żeby znowu się odbić ale lepiej się odbić od dużego tytułu), wolfy, TEW bym tez chętnie jeszcze raz pogral. 

Ty to tam lepiej ogrywaj te halo, z twoim tempem to za 5 lat ich nie skończysz. ;)

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Na razie badam sytuację: nowa generacja służyłaby mi i tak do nadrabiana zaległości, ale w 4K i z szybszymi loadingami. Planuję zakup next-gena w tym roku, myślę że w jego drugiej połowie i wtedy wyklaruje się sytuacja co będzie pierwsze (chociaż wskazuję raczej na PS5).

No to w halo inf się nie spotkamy, zawsze zostaje ten noob liść, dostanie shotgunem między oczy. :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Dzięki dobroci Króla Spencera nawet jeśli padnie na PS5 to wciąż mam PC i XOS który z pewnością wystarczy na 60 klatek w multiku. :lapka: 

Starczy ale ja na cross play przeciwko pc się nie porywam. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LiŚciu napisał:

 

Wczoraj miałem drugie podejście i skończyłem 5 chapter (chyba z 10).

 

Nie no i tak szacun, że ciśniesz jedynkę, bo ja ostatnio wysiadłem przy remaku (ale ogrywałem tak dwójka, trójka, reach więc może zmęczenie materiału), zbyt już archaiczna jest. Dwójka też ale nadrabia grafiką. Dopiero w trójce czuć już nowocześniejszy feeling. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...