Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2021 o 12:16, Czoperrr napisał:

Gram sobie w The Touryst i gierka jest wspaniałym odprężaczem. Mam jednak problem z grami Arcade w salonie i wizja zdobycia calaka się oddala. Jakieś protipy? Wyniki są wyżyłowane do granic.

Olej calakowanie i baw się grą

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 10.02.2021 o 12:16, Czoperrr napisał:

Gram sobie w The Touryst i gierka jest wspaniałym odprężaczem. Mam jednak problem z grami Arcade w salonie i wizja zdobycia calaka się oddala. Jakieś protipy? Wyniki są wyżyłowane do granic.

Coś więcej bo nie pamiętam już tego momentu? Zrobiłem calaka i jedyna trudność to było chyba 540 na desce surfingowej. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ten wyścig to trzeba się nauczyć na pamięć gdzie są boosty i zakręty. W platformówce trzeba zbierać te powerupy dzięki czemu możesz pokonywać wrogów i jest to raczej łatwa minigierka. Arkanoid chyba najłatwiejszy jest z tych wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, schabek napisał:


Czy Medium jest taki nextgenowy to bym dyskutowal ale ok masz racje, na poprzedniej generacji go nie ma. Jednak brak innych gierek na horyzoncie jest troche niepokojacy i zapowiada chuda wiosne.

O tym że wiosna będzie chuda to wiadomo, ale myślę że lato , a szczególnie jesień bedzie taka że nie będzie można narzekać

 

Halo Infinite

Psychonauts 2

Dark Tide

Ascent

Scorn

Stalker 2

Flight Simulator

+Niezapowiedziane jeszcze gry na ten rok

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, ASX napisał:

O tym że wiosna będzie chuda to wiadomo, ale myślę że lato , a szczególnie jesień bedzie taka że nie będzie można narzekać

 

Halo Infinite

Psychonauts 2

Dark Tide

Ascent

Scorn

Stalker 2

Flight Simulator

+Niezapowiedziane jeszcze gry na ten rok

 

Same sztosy, dla nich kupiłem Xboxa :-D Jeszcze ten stalker niby w tym roku :-)

Odnośnik do komentarza

Czy w 2021 będą jakieś starsze gry w XGP? Oczywiście.

 

Czy coś nowego od XGS? Psychonauts i port MGS. Sceptyczny jestem co do Halo Infinite. Reszta będzie jak będzie.

 

Wiesz, że kibicuję Xboxowi, ale tam za chuy nie potrafią hypować gier. Nędznie się zapowiada na chwile obecna 2021 i z kopyta ruszą zapewne w 2022/2023 kiedy konkurencja ma już klarowne plany na ten rok.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Soban napisał:

Nie no szanujmy sie z tym medium i nie zestawiajmy tego z pierwszoligowymi grami na jakie ludzie sa napaleni na series x.

Schabek pisał o nextgenowym tytule, czy się to podoba czy ni Medium jest nextgenowe.

 

A to że pod na konsoli brakuje jeszcze pierwszoligowych nextgenowych gier to raczej oczywistosc

2 minuty temu, Ma_niek napisał:

 

Same sztosy, dla nich kupiłem Xboxa :-D Jeszcze ten stalker niby w tym roku :-)

No ja dla Halo Infinite kupiłem konsole, nie wiem jak dla ciebie ale to po prostu jedna z ulubionych serii i nawet grafika z lipcowego pokazu mi nie obrzydziło gry bo sam gameplay wyglądał tak że:banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy w 2021 będą jakieś starsze gry w XGP? Oczywiście.

 

Czy coś nowego od XGS? Psychonauts i port MGS. Sceptyczny jestem co do Halo Infinite. Reszta będzie jak będzie.

 

Wiesz, że kibicuję Xboxowi, ale tam za chuy nie potrafią hypować gier. Nędznie się zapowiada na chwile obecna 2021 i z kopyta ruszą zapewne w 2022/2023 kiedy konkurencja ma już klarowne plany na ten rok.

Klarowne plany? Returnal, ratchet, horizon 2 i czy o czymś z eksów zapomniałem? 

Odnośnik do komentarza

Deathloop to tez pewniak no i trzeba przyznać że dostarczyli tez kilka solidnych gier na wyłączność. Nieźle jak na 1 rok od premiery.

 

Powiedziałbym że Sony przygotowało się lepiej do nowej generacji, ale to sugerowałoby że Microsoft w ogóle się do niej przygotował.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Deathloop to tez pewniak no i trzeba przyznać że dostarczyli tez kilka solidnych gier na wyłączność. Nieźle jak na 1 rok od premiery.

 

Powiedziałbym że Sony przygotowało się lepiej do nowej generacji, ale to sugerowałoby że Microsoft w ogóle się do niej przygotował.

Keny i deathloopa nie liczę jako multiplatformy. Sporo dostarczyli tych solidnych gier, nie ma co. :D

Na razie mamy 3 miesiące od premiery, do roku to nam jeszcze trochę zostało. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...