Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem wczoraj na piecu Strażników i czuję spory potencjał nawet pomimo tego, że pierwsi napotkani przeciwnicy to jakieś gluty z Dragon Questa.

 

Pierwsze rzeczy jakie rzucają się w oczy, to absurdalnie dobra mimika twarzy (lepszej chyba nie widziałem) i niesamowity design lokacji - nie wiem jak na XSX, ale na PC ze wszystkimi ustawieniami na max ryje czerep.

 

Do tego ciągłe dialogi, które wypadają po prostu niesamowicie naturalnie, chociaż ciężko trochę śledzić ze słuchu wszystkie niuanse i żarciki, bo jest tego naprawdę sporo i napisy mijają się w tym wypadku z celem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

te strażniki to jest normlany single player?

Czyściutki, zero multi, co opów, microplatnosci. Bym powiedział, że jak na obecne czasy to piękny singiel.

 

Najlepsze, że jak wjedzie się np w trailer w sklepie, to wygląda jak generyczne gówno typu Avangers.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, balon napisał:

Najlepsze, że jak wjedzie się np w trailer w sklepie, to wygląda jak generyczne gówno typu Avangers.

 

 

No ja coś na szybko obejrzałem i gra wydawała mi się crapem dla bezmózgich amerykańskich nastolatków. 

Ale forumek nie może się mylić i trzeba spróbować, tym bardziej jak dają za czteryzłote :dunno:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Michał102 napisał:

 

No ja coś na szybko obejrzałem i gra wydawała mi się crapem dla bezmózgich amerykańskich nastolatków. 

Ale forumek nie może się mylić i trzeba spróbować, tym bardziej jak dają za czteryzłote :dunno:

No ten trailer w store to jakiś fucking nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2022 o 08:46, pawelgr5 napisał:

Ja odpadłem po 45 minutach bo poza samym klimatem ta gra niestety nic nie oferuje.

Jest jeszcze fenomenalna scieżka dźwiękowa z utworami  trafiającymi w 100% w mój gust(klasyka rocka z najwyższej półki).

 

Poza tym jak mam jak kolega,no nie chce mi się tego odpalać po jednej sesji(1-1.5h) i trudno mi określić przyczynę. Nie jestem fanem filmów/komiksów o superbohaterach,wręcz je omijam, ale w żadnym wypadku nie zamykam się na eksperymenty gierkowe. Jeszcze dam szansę,może w mikro dawkach jak tu kilka osób polecało,i w końcu zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...