Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

i tak też i zrobię, niech tym skurwysynom spadnie sprzedaż i liczba abonentów, bo jak widać MS przestaje mieć graczy w dupie dopiero jak czują nóż na gardle :) 

 

Mają graczy w dupie bo komuś nie podoba się aktualna wrzutka?

 

To tak jakbym powiedział, że w miesiącu w którym do usługi wskoczyły same sportowki, z MLB The Show na czele, Microsoft wypiął się na "prawdziwych graczy", kompletnie zapominając że istnieją miliony osób, dla których taka FIFA, NBA lub wspomniany baseball są najważniejszymi premierami roku. I tak samo oni mogą mieć w dupie te wszystkie oczekiwane AAA.

 

I jeszcze raz, zupełnie serio zapytam. Co miałoby się pojawić w GP czego jeszcze nie było (przy czym rok jeszcze długi więc wiele się może zdarzyć), żeby w pełni uzasadnić opłacenie abonamentu?

 

Jak tak spojrzałem chociażby na premiery z 2021, to otrzymaliśmy do tej pory:

 

It Takes Two

Halo Infinite

Psychonauts 2

Forza Horizon 5

Hitman 3

Death's Door

Guardians of the Galaxy

Back 4 Blood

Loop Hero

Artful Escape

The Forgotten City

Age of Empires 4

Unpacking

Life is Strange

Sable

Twelve Minutes

Mass Effect

F1 2021

Scarlet Nexus

Outriders

 

 

I pewnie jeszcze o czymś zapomniałem. Właściwie jedynymi wielkimi nieobecnymi z zeszłorocznych gier są Deathloop, który w tym roku wskoczy, RE Village (oby trafił), Far Cry 6, który pewnie pojawi się wraz z zapowiadanym UBI+ oraz Lost Judgement. Reszta to gierki Sony i Nintendo, więc odpadają.

 

Wiadomo, że chciałoby się dostać Dying Light 2 albo Elden Ring i może w swoim czasie wpadną. Na pewno nie wtedy, kiedy sprzedają się jak świeże bułeczki (szczególnie ER).

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak widać szacunku ani sukcesu nie kupią żadne pieniądze. ^^ 

2 minuty temu, Bigby napisał:

Jak tak spojrzałem chociażby na premiery z 2021, to otrzymaliśmy do tej pory

 

Tylko, że ja w ogóle nie kłócę się z tym, że MS 2021 miał niemalże wybitny. Drażni mnie, że po miernym wsparciu w 2020 i pokazaniu klasy w 2021 jednak znów nie dostarczają. Mam wrażenie, że jak coś się w tym Xboxie od ostatnich 10 lat udało to wynikało to z przypadku, a nie planu działania. :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Problem też w tym, że ten rok po obiecującym początku zwolnił i aktualnie większość premier to indorki większe i mniejsze + AA. Trafiaja jednak w większości day one do GP, także tutaj plus dla Microsoftu. 

 

Nie zgarnęli jedynie, tak jak wspomniałem, Dying Light 2 i Elden Ring, a także LEGO Skywalker Saga (w to też bym zagrał).

 

Jest też kwestia przesuniętych premier (Warhammer, Stalker 2) albo gier, które wciąż wiszą jako 2022 (Plague Tale, Sommervile, Atomic Heart) . Myślę, że łatwiej byłoby określić rzeczywistą jakość przyszłych game passowych wrzutek, gdyby podano coś konkretnego.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Nie no to jest troche przeginka. Pytałe mco to za gra bo nie mogłem uwierzyć że Wezyr wrzuca screena z gry która będzie w XGP teraz. Już lepiej było dać o tą jedną grę mniej. 

 

Widzę to tak że siedzi 2 typów na chacie co mają marzenie o gamedevie. Zaczynają od prostego tytułu żeby coś się nauczyć. Powstaje z tego własnie Vampire Survivors.Gra którą pokazują tylko znajomkom przy piwku na chacie, po czym jeden ze znajomków, ten co pali nawiększego blanta, mówi - "spróbujcie do gamepassa, bo kiedyś widziałem dokument o grze Super Meat Boy i tam włas=śnie dwóch gości sprzedało gre dla x360 i pojawiła się w marketplace". 

 

No i mamy VS w XGP

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nie no to jest troche przeginka. Pytałe mco to za gra bo nie mogłem uwierzyć że Wezyr wrzuca screena z gry która będzie w XGP teraz. Już lepiej było dać o tą jedną grę mniej. 

 

Widzę to tak że siedzi 2 typów na chacie co mają marzenie o gamedevie. Zaczynają od prostego tytułu żeby coś się nauczyć. Powstaje z tego własnie Vampire Survivors.Gra którą pokazują tylko znajomkom przy piwku na chacie, po czym jeden ze znajomków, ten co pali nawiększego blanta, mówi - "spróbujcie do gamepassa, bo kiedyś widziałem dokument o grze Super Meat Boy i tam włas=śnie dwóch gości sprzedało gre dla x360 i pojawiła się w marketplace". 

 

No i mamy VS w XGP

 

Ale tak serio to fajna gra do poklikania przy czymś mocnym. :D 

 

Tylko tak jak pisze Figuś, od początku za dyszkę na Steamie. W związku z tym jest też bardzo popularna.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Wiadomo, że chciałoby się dostać Dying Light 2 albo Elden Ring i może w swoim czasie wpadną. Na pewno nie wtedy, kiedy sprzedają się jak świeże bułeczki (szczególnie ER).

Raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy na gry tego kalibru, gdy premierę miały 3/4 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nie no to jest troche przeginka. Pytałe mco to za gra bo nie mogłem uwierzyć że Wezyr wrzuca screena z gry która będzie w XGP teraz. Już lepiej było dać o tą jedną grę mniej. 

 

Widzę to tak że siedzi 2 typów na chacie co mają marzenie o gamedevie. Zaczynają od prostego tytułu żeby coś się nauczyć. Powstaje z tego własnie Vampire Survivors.Gra którą pokazują tylko znajomkom przy piwku na chacie, po czym jeden ze znajomków, ten co pali nawiększego blanta, mówi - "spróbujcie do gamepassa, bo kiedyś widziałem dokument o grze Super Meat Boy i tam włas=śnie dwóch gości sprzedało gre dla x360 i pojawiła się w marketplace". 

 

No i mamy VS w XGP

 

Akurat Vampire Survivors to gigantyczny hit. Zajebiście musisz się interesować branżą skoro nie słyszałeś o tym tytule. Eh ci niedzielni gracze może jakby opłacali gamepassa i grali w gry to by nie robili z siebie tak często kretynów. 

Polish_20220517_180344189.png.287ec840d6b5842833bf15e43af24d8b.png

 

 

Uwierzcie mi musicie w to zagrać .

Edytowane przez devilbot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, devilbot napisał:

 

Akurat Vampire Survivors to gigantyczny hit. Zajebiście musisz się interesować branżą skoro nie słyszałeś o tym tytule. Eh ci niedzielni gracze może jakby opłacali gamepassa i grali w gry to by nie robili z siebie tak często kretynów. 

 

 

 

Uwierzcie mi musicie w to zagrać .

 

Dobrze że liderem opini na forum nie jesteś bo pewnie bym wział to do siebie atencjuszu. 

 

Inna sprawa że za gigantyczny hit można teraz uznać wszystko, nawet gry na nintendo. Gierka za 10 pln w early acces:kekw: Gigantyczny hit - zależy kto czego od gier wymaga. 

 

 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LiŚciu napisał:

No niekoniecznie. Mają tyle studiów w MS to kto by się spodziewał że tego tak mało będzie wychodzić. Na premiere jednak było Halo i Forza które może dla mnie są specjalnie interesujące (chociaż w Halo z 12 godzin pograłem) ale to jednak były duże premiery dobrych gier. 

No tak, bo duże gry AAA robi się w pół roku, zwłaszcza (do niedawana) w dobie pandemii i pracy zdalnej. 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie ta rozmowa bawi. Wszyscy na forum walą cebulę za 4 zł miesięcznie albo cenę dwóch kraftowych browarów i narzekają, że chujowe gierki...no ludzie. jest teraz trochę mniej bomb, ale co to przeszkadza. Mam czas by ograć inne gierki z kupki wtydu, która tylko rośnie, a jak wleci mniej znana gra, którą bym w życiu nie kupił, a okaże się dobra to tylko dziękować Spencerowi, a bomba prędzej czy później i tak się pojawi. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...