Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

o, juz przylazła jedna z marud. Nie widzę tu wiwatów na czesc asasyna. Ludzie ciesza sie np. z gry, ktora tak oceniałeś

ale teraz to pewnie gamepassowy smiec :usmiech:

Izi ładnie rozdeptany ale szkoda klawiatury na niego, polecam go za to jako sprzedawcę nowych gier bez folii po 200zł sprawdzonych tylko w czytniku na 40h czy działają :kaz:

 

3 godziny temu, Bigby napisał:

Jest solidnie a atomówki wlecą 12.06 :obama:

Odnośnik do komentarza

NG2 można wyrwać w pudełku za grosze (za swoje pudełko dałem niecałe 15zł) i tę wersję polecam. Sigma 2 jest łatwa, ma pozmieniane sporo elementów, dodane pewne niepotrzebne sekcje, cenzurę krwi (yyyy...) i dziwaczny system progresji w levelowaniu broni. Vanilla dwójeczka z kolei to jest to, co tygryski lubią najbardziej i w to bym celował.

4 minuty temu, mozi napisał:

Gorzej bo to wersja z vity. 

Nie do końca gorzej, bo content jest z Vity, a graficzka i teksturki z wersji PS3. Taki trochę potworek Frankensztajna, ale łączący w sobie zalety obu wersji w jedno. Nawet mimo dodanej zawartości jak traile i czelendże i tak NG2 >> NGS2.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

TMNT sprawiają, że jednak zostawie GPU (miałem na chwile olać zeby sie pobawic wiecej na SD i Switchu), w zasadzie to sprwdzę wszystko co powyzej. Bardzo czekam na Humankind. Miałem brac na swięta na steam ale skoro wpadnie do GPU to najpierw zobacze czy to coś dla mnie. Mocno czekam na niedzielny pokaz MS własnie pod kątem GP. Shadow dropa zadnego nie oczekuje jak chodzi o exy itd

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, 20inchDT napisał:

Awesome, wszystkie mnie interesują. Boję się tylko o humankind, bo jak usłyszę, że na padzie źle się gra to skip ; (

 

Sytuacja zapewne będzie podobna jak z innymi grami tworzonymi z myślą o M&K, więc zapewne na padzie da się grać, z naciskiem na da, coś jak w granie w wyścigi na klawiaturze, też się da. Zanim miałem pieca sporo grałem w Civ 6 na Ps4 pro/Ps5 i na padzie było ok, strategie 4x nie są zbyt dynamiczne, także problemów jako takich ze sterowaniem nie ma. Natomiast zupełnie inny temat to zagrać w Civ 6 na M&K, intuicyjność, o wiele lepszy rozkład menu, więcej możliwości, funkcji, dzięki temu plus precyzja i szybkość myszki, to zupełnie inna bajka niż na padzie. W Humankind pewnie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...