Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ogqozo napisał:

 

No czyli dla pewności, jak kupię powyżej zalinkowany produkt, to nie mając polskiego IP go nie wykorzystam i 400 zł na darmo?

Musisz użyć programu do VPN, żeby uzyskać tureckie IP i wykorzystasz na polskim koncie wtedy. Stąd też i cena jest dużo niższa.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ogqozo napisał:

 

No czyli dla pewności, jak kupię powyżej zalinkowany produkt, to nie mając polskiego IP go nie wykorzystam i 400 zł na darmo?

No właśnie po to jest VPN.  Wybierasz np Turcję, wpisujesz kod na turecki rynek na stronie microsoftu i to wszystko.  Gold to Gold, a Game Pass to Game Pass. Nie ma znaczenia gdzie aktualnie jesteś i w jakim miejscu na świecie chcesz przedłużyć swoją subskrypcję. 

Może akurat poleciałeś z konsolą na urlop do Antalyi albo Bodrum i chcesz sobie pograć w BFa. 

 

Kupujesz tani kod na przykład na eneba, odpalasz darmowy VPN wybierasz adekwatny region, w przeglądarce logujesz się na swoje konto Microsoft, wklejasz kod i tyle. Potem konwertujesz do Ultimate. To łatwiejsze niż się wydaje. Wszystko robisz na komputerze. 

Musisz ogarnąć jakiegoś VPNa, Golda np z Turcji i miesiąc Game Passa z tego samego regionu. 

Odnośnik do komentarza

Skoro wpada 20-tego do PS Plus to znak że będzie 15-tego w XGP.

Chętnie zagram, bardzo lubię gierki od Arkane i czekałem aż pojawi się na konsole. Miałem dokończyć Mooncrash, dodatek do Prey, który rozgrzebałem w zeszłym roku jeszcze, ale po cichu liczyłem na premierę Deathloop.

Z tego co wyczytałem to rozwinięcie mechanik i pomysłu na rozgrywkę z DLC do Prey. 

Tylko kurna przechodzę teraz Wasteland 3 drugi raz, już z dodatkami, a chce to dokończyć bo znowu się wkręciłem. Zupełnie jak kiedyś się zagrywałem Fallout 2.

Deathloop wpisane na listę do ogrania i czekam na konkretną zapowiedź.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

spodziewałem się że konferencja Xboxa w Tokio, skupi się na recyklingu starych gier i pokazach gier które już wyszły, tak jak to było w poprzednich latach, ale jeśli faktycznie będą jakieś nowości to jest to spoko

 

Przecież on słowem się nie zająknął, że pokażą coś nowego.

 

Będzie recykling tylko z głosami stękających lolitek i może jakiś większy rzut wcześniej wydanych gier z innych platform.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...