Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Somnium Files tylko dla największych zapaleńców japońszczyzny. Chciałem spróbować bo ciekawa fabuła ale znudziło mnie to po 3 godzinach czytania.

 

Za to polecam Calvary, przezabawna i piękna przygodówka point and click.

 

Visage zapowiadało się super ale odrzuciło mnie przez system ekwipunku i bardzo kryptyczne zagadki, bez opisu nie ogarnąłem więc dałem sobie siana. Chciałem teraz wrócić na PC bo jesień sprzyja horrorom więc muszę się spieszyć :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaje'bista giereczka, wiadomo. Tutaj też steruje się kursorem i serio już mnie bolą dłonie od tych wszystkich gier gdzie steruje się kursorem (nie ma nawet ekranu dotykowego na Switchu). No ale to dzieło jednego kolesia, więc trudno się czepiać, dobrze że w ogóle wyszło, bo to mistrz. Jego nowa gra już powstaje i będzie jeszcze większym zwieńczeniem trylogii rozpoczętej przez Four Little Things czy jak to się nazywało.

Odnośnik do komentarza

U mnie aktualnie Metal: Hellsinger, potem sprawdzę Beacon Pines i Deathloop (ogrywałem na premierę na Steamie, ale jestem ciekaw wersji Series S). 

 

Październik grubo, bo Plague Tale, Scorn, Persona 5 (chociaż tutaj zastanawiam się czy kupić na Switcha). No a potem wskakuje Pentiment w listopadzie. 

 

Chyba nawet nie musiałbym w nic innego grać, bo sama Persona zajmie 100 godzin+ :notlikethis:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja niedawno skończyłem Midnight Fight Express,Tinykina , teraz rozgrzebalem Ni No Kuni, ale pewnie zaraz to porzucę na rzecz Deathloopa, a potem TLoU że szczurami 2, a w listopadzie Pentiment, mam też napoczęte 20 h w Immortalu, ale chyba nie dam rady tego skończyć, bo to zbyt rozwleczona ubigierka i tak się żyje powoli z tym Game Passem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Ja niedawno skończyłem Midnight Fight Express,Tinykina , teraz rozgrzebalem Ni No Kuni, ale pewnie to na rzecz Deathloopa, a potem TLoU że szczurami 2 i w listopadzie Pentiment, mam napoczęte 20 h w Immortalu, ale nie dam rady tego skończyć i tak się żyje powoli z tym Game Passem. 

 

przecież w tym XGP same starocie który już każdy ogra... a nie, czekaj D: 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bigby napisał:

@Rozimoże byś przestał się błaźnić tymi reakcjami, co? 

 

No ale rozumiem, pozytywne zdanie zawierające słowo Game Pass wywołuje u ciebie pewne mieszane uczucia.

Nie narzekaj, mogłeś dostac minusa. Tak to darmowy plusik wpadł.

 

Ja wracam po gejozie switchowej i:

- wywalam z dysku like a dragon, bo nie daję rady

- konczę tinykin

- nie wiem w co ręce włożyć

 

Outer wilds, hellsinger, midnight fight, ni no kuni, deathloop, hardspace shipbreaker, ninja gaiden 2, lootriver, nonary games, OPUS: Echo of Starsong...

tyle gier na dysku i nie wiem za co się brać :notlikethis: game pass stop

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

no ja chyba niepotrzebnie zacząłem czyścić tę mapę, bo po 20 godzinach uwolniłem ledwie jedno bóstwo, więc jestem w ledwie jakiś 25% gry i już mi się nie chcę. 

 

Początek może zwiastować co innego, ale w gruncie rzeczy to ta sama ubigierka co Valhalla, Odyseja, Far Cry. 

 

Też odpuściłem po około 20 godzinach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...