Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, MaZZeo said:

Kolejny raz zostałem wydymany przez Spencera, bo kupilem Calisto parę miesięcy temu. Z drugiej też strony sam się wydymalem bo kupiłem grę i nie miałem czasu na przejście.

Pewnie kupiłeś za parę groszy więc nie ma co żałować. Ja dałem 79zł w tamtym roku i nie żałuję za taką kasę. Grę skończyłem :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał(a):

Kolejny raz zostałem wydymany przez Spencera, bo kupilem Calisto parę miesięcy temu. Z drugiej też strony sam się wydymalem bo kupiłem grę i nie miałem czasu na przejście.

 

Dlatego praktycznie nie kupuję gier, bo zanim ogram, to już są w GP XD

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Fani Hellblade 2 mogą zobaczyć w Bramble, jak można zrobić porządnie grę tego typu hehe.

 

Still Wakes the Deep to ambitna filmowa produkcja horrorowa, czytałem sporo zapowiedzi, są bardzo pozytywne, ciekawe co z tego wyjdzie, patrząc na brak promocji można wątpić, ale fajnie że będzie do ogrania.

Callisto to już nie ma co mówić jaka to jest definicja średniaka którego ludzie ogrywają z rozpędu hehe.

 

 

Ogólnie nie wiem, jakieś Halloween? Depersonalization to dla mnie spore zaskoczenie, nie wiedziałem że ta gra ma wyjść w pełni po angielsku czy coś, kurde szkoda że nie zrobili jakiejś większej akcji żeby było na Xboxa, bardzo mnie pociąga co czytałem do tej pory o tej gierce.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SnoD napisał(a):

Bramble, to jaki czas na przejście?

Skończyłem  chyba w dwa dni. Ale robiłem achievementy, więc dołożyłem kilka godzin.  Plus często zostawiam gry na pauzie i idę po coś do kuchni, albo kibla. 

Wydaje mi się, że gierka na upartego do zaliczenia w jeden dzień. 

 

 

Screenshot_20240606-191331.png

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Recenzja "Still Wakes the Deep" w "Edge'u" bardzo pozytywna, mimo że to gra na kilka godzin to podobno mocne momenty są naprawdę mocne i naprawdę intensywnie wykonane, z dobrze budowanym uczuciem horroru w nietypowej scenerii, efektownie wykonane. Rozgrywki podobno niemal nie ma. Może jest w tym trochę brytyjskiego kumoterstwa, ale niejednej gry wcześniej to nie uratowało, więc może faktycznie pozycja okaże się większym wypałem, niż poprzednie filmówki na Game Passie.

 

Czytałem wcześniej dłuższy materiał i ta gra mocno opiera się na prawdziwym doświadczeniu z takiej platformy, bez którego nie dało by się tego aż tak odzworować. Niby nic, a tak naprawdę - jak często gry faktycznie nieźle, niepłytko, odwzorowują jakiekolwiek miejsce hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...