Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.3b6281a1d8e0d05618388db99e7b7a18.png

 

2 minuty temu, SnoD napisał(a):

Przy dzisiejszych cenach to sobie kupisz jakiegoś jednego starocia z 2022 r. bo nawet na jednego nowego indyka nie starczy ;)

Co Ty pieprzysz, na wyprzedażach za 75 złotych kupisz sztos giereczki. Czasami nawet więcej niż jedną.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, to kupię sobie stare gierki w które będę grać i będę zadowolony. Jeśli chcesz to płać za Game Passa, to nie tak, że ja najpierw kupię sobie starą (o zgrozo!) gierkę,a potem przyjdę Ci na chatę i sprawdzę czy na pewno opłacasz abonament.

Odnośnik do komentarza

O nic się nie pieklę. 74zł za miesiąc abonamentu to za dużo i wolę w to miejsce kupić gierki, tak uważam, a za moment przybiegłeś mówić, że nie kupię w tej cenie nic oprócz staroci. No to kupię starocie. Nie wiem co mam więcej tutaj dodać, wyraziłem swoje zdanie w sposób wyczerpujący temat.

  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

A mogli to chociaż zrobić no nie wiem? Przy premierze jakiejś większej gry w GP? Typu CoD czy Indiana? Trzeba zwiększyć teraz jak ludzie na wakacjach i konsole w domu zostały.

Nawet e-mail nie dostałem żadnego.

 

Może o to im chodziło. Część ludzi nie połapie się od razu, a jak ktoś ma nabitego GP lub GPU na dłuższy okres, to jeszcze długo może się nie zorientować :p

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, SnoD napisał(a):

Ale o co się pieklisz to nie wiem. Stwierdziłem tylko fakt. W cenie GPU gdzie co miesiąc wpada kilka premier za kilkaset złotych nie kupisz sobie nie wiadomo czego, nawet na wyprzedażach, bo ceny gier, jak wszystkiego innego, poszły mocno w górę. 


w Turcji to kupisz pol katalogu gamepassa na wyprzedażach za te 70zl 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

Trochę smutne, że korzystniejsze ceny mają pececiarze niż posiadacze Xboxa, dziwna zagrywka.

W ostatnich latach za wzrost Game Passa odpowiadał głównie  PC, dlatego pewnie zdecydowali się pewnie zachować tam bardziej atrakcyjną cenę. 

 

Na konsolach z kolei nie ma potencjału na nowych abonamentow,  dlatego będą bardziej doić tych co są.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, SnoD said:

Pecetowcy nie dopłacają do online. Sam online na konsoli wyceniają na 10$.

Wolałbym tier z grami day one ale bez online bo nie gram przez sieć. Obecnie i tak nie opłacam gamepassa już od ponad pół roku bo nie mam czasu na granie, a wciąż kilka gier na własność mam w kolejce, jak już bym brał to z doskoku raz na jakiś czas. Ciekawe jak to wpłynie na ceny kodów na sklepach z kluczykami. Obecnie najtaniej znalazłem 1 miesiąc GPU EU za 29zł.

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz, na którą dopiero teraz zwróciłem uwagę to to, że PC Game Pass nadal będzie mieć gry day one i to w niższej cenie niż GP Standard xD O darmowym online nie wspominam, bo to niedobra jest.

 

Xbox twardo chce, żeby gracze na konsolach byli obywatelami drugiej kategorii i nawet troszkę podziwiam upór w dążeniu do tego celu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakup Activision Blizzard King chyba za wolno się zwraca. Przyszli księgowi i powiedzieli koniec tego burdelu, kasa ma się zgadzać. W tym wszystkim największe kurestwo to nie sama podwyżka ceny ale data jej wprowadzenia, ktoś tam u zielonych wstał rano i powiedział to dziś:shotgun:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bzduras napisał(a):

Jedna rzecz, na którą dopiero teraz zwróciłem uwagę to to, że PC Game Pass nadal będzie mieć gry day one i to w niższej cenie niż GP Standard xD O darmowym online nie wspominam, bo to niedobra jest.

 

Xbox twardo chce, żeby gracze na konsolach byli obywatelami drugiej kategorii i nawet troszkę podziwiam upór w dążeniu do tego celu.

Tylko i wyłącznie wina konsolorzy że sobie dają tak pluć na morde haracz za granie online :dynia: Niedługo 20 lat stuknie od tego pojebanego pomysłu a ja kisne za każdym razem tak samo jak to słysze

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał(a):


w Turcji to kupisz pol katalogu gamepassa na wyprzedażach za te 70zl 

Spokojnie, za to też się na pewno zabiorą w następnej kolejności. 

W ogóle wycena gamepassa standard vs PC to jakoś dziwnie, bo jak już ktoś chce tego gamepassa, to głównie dla gier day1, które zapowiedzieli na ostatniej konfie, a ten standard tego nie ma i ssie pałkę mocno ta cena w stosunku do PC. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...