Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2024 o 21:09, Pupcio napisał(a):

Świetna jest ta gra, połączenie personki z zeldą. Jeśli reszta gry będzie tak dobra jak pierwszy dungeon to się szykuje się świetny indor

 

No dosłownie Persona + patenty z BOTW. 

 

Każdy loch, w sumie odpowiednik shrine'ów z BOTW, kończy się chyba jakąś pomniejszą walką z bossem, a w każdym regionie używamy innych zdolności do rozwiązywania łamigłówek środowiskowych w tych właśnie lochach.

 

Bardzo dobre pierwsze wrażenie, natomiast stylistyka może być dla niektórych mniej zjadliwa.

Odnośnik do komentarza

No mi się nawet podoba ale trochę męczy oczy, nie mogę w to za długo grać xD akurat ten motyw że każdy region ma swoje moce dość średnio mi się podoba bo mega to ogranicza trudność zagadek chociaż z drugiej strony każdy region jest idealnie skrojony i dopracowany pod daną umiejętność 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra może być cichym zaskoczeniem tego roku jak kiedyś Tinykin.

 

Od pierwszego lochu w zimowej lokacji automatycznie wskoczyła z pozycji bardzo dobrej na kapitalną.

 

Dużo inspiracji japońskimi grami: Persona, BOTW, Mario Galaxy czy nawet Donkey Kong.

 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Rozumiem, że jest to powiązane fabularnie z poprzednimi? Drugie pytanie, to remake tych MWIII z PS3 czy jakieś inne? Gubię się w tych CODach, ostatni jaki grałem to chyba Ghost. 

Bardziej reboot bo chyba oprócz imion bohaterów to te gry nie mają nic wspólnego ze starymi mw

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Czoperrr napisał(a):

Rozumiem, że jest to powiązane fabularnie z poprzednimi? Drugie pytanie, to remake tych MWIII z PS3 czy jakieś inne? Gubię się w tych CODach, ostatni jaki grałem to chyba Ghost. 

MW III nowy to nie remake starej gry i nawet się nie umywa. To dalszy fragment takie 2.1 historii z nowych odsłon Modern Warfare. Wypada znać poprzednie dwie części rebootu, ale to za mało bo połowa fabuły to były scenki w multiplayerze MWII i bez ich wiedzy postacie zabite w MWII są nagle żywe i tego typu kwiatki.  Do starej trylogii pod względem fabuły i misji to nawet nie ma startu. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Chewie napisał(a):

Chyba po prostu żerują na sentymencie i dają taką samą nazwę. Zaraz będą 3 gry z taką samą nazwą, normalny człowiek się w tym nie połapie już

Call of Duty 4 : Modern Warfare (stare) 

Call of Duty Modern Warfare (nowe) 

 

Call of Duty Modern Warfare 3(stare) 

Call of Duty Modern Warfare III (nowe) 

 

Easy :kaz:

Odnośnik do komentarza

Logiczne by było najpierw wrzucić Modern Warfare (2019) i potem kolejne. Ale no w MW3 ludzie grają jeszcze i pewnie wierchuszka MS jest ciekawa jak ta wrzutka wpłynie na abonament. 

 

Dla mnie Xbox (wyłączając Showcase) to w 2024 jest jeden wielki mętlik i chaos. Chociaż bywały fajne wrzutki do GP dużych gier jak Diablo 4 czy Jedi Ocalały, czy mniejsze jak w tym miesiącu Kumite i Dungeony Hinterzarten. A jeśli wrzucimy Hellblade2 do wora z mniejszymi grami, to mamy dziurę od Forzy aż do październikowego Awoved prawdopodobnie ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To akurat logiczne że wrzucają najnowszą, najpopularniejsza w tym momencie odsłonę czyli MW3 bo większości osób grających w CoDa nie interesuje singiel i nawet go nie odpala, natomiast w multi MW3  będzie pełno reklam nadchodzącego w Game Passie w BO6.

 

Ja sam mam osobiście wyjebane, bo mało jest rzeczy które interesuje mnie mniej niż multi w CoDzie i chętniej już z dwojga złego odświeżył bym sobie jakieś starsze kampanie, ale ja jestem w mniejszości 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale generalnie Asx dobrze napisał, jest to najpopularniejsza odsłona na tą chwilę i ludzie napierdalaja w multi 

 

Ja też bym chciał np stare Cody i reebot z 2019 najpierw. Ale ogólnie to uzupełnianie katalogu o gierki Actiblizz nie wygląda tak jak każdy myślał.

Ale wiadomo, im lepiej co miesiąc np robić wrzutkę jak teraz CoD, potem Crash Trylogia i paliwko do GP jest dolewane 

 

Oni mają też teraz licencję na te Transformersy z X360? Ciekawe czy jest możliwe odkurzenie tego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...