Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiedziałbym że "kto chciał to już kupił", bo CoD, dosyć standardowo dla tej serii, jest  miesiąc w miesiąc jedną z najlepiej sprzedających się gier. Więc jest całkiem sporo ludzi którzy cały czas kupują nowego CoDa, mimo iż minęło wiele miesięcy do premiery

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Tylko, że ludzie głównie grają w multi i w przypadku CoD chyba najbardziej się sprawdza " kto chciał zagrać to już kupił ". Nie liczyłbym na żaden większy przypływ graczy. Ot koneserzy fabułkę sprawdzą. Już prędzej gdyby cały katalog wrzucili.

 

To zastanów się np. kiedy wyszło takie GTA5 i dlaczego po tylu latach rok do roku nadal jest jedną z najlepiej sprzedających się gier.

 

Tak samo jest z CoDem. Każda część od początku do wydania kolejnej jest na szczycie.

Odnośnik do komentarza

Fabułę się przejdzie, zombiaki zrobione ala Warzone to porażka, a multi pewnie oleje, bo wróciłem sobie jakiś czas temu do Counter Strike'a 2 i odświeżające jest, że tam nie ma różowych skinów graczy, tysiąca broni z bezużytecznymi dodatkami i ludzi z adhd zabijających przez pół mapy w locie :dunno:

Odnośnik do komentarza

Te ich opcje podziału to też kek xD Chciałem ograć singielka z MW2019 i nie zgadniecie co: żeby ograć singla to i tak musisz mieć ściągniętą całość łącznie z Warzone, multikiem i Special Ops, bo inaczej "brak danych" i fakju na drogę graczu. Kretynizm, który w dodatku nie robi tego do czego został zaprojektowany.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SnoD napisał(a):

 

To zastanów się np. kiedy wyszło takie GTA5 i dlaczego po tylu latach rok do roku nadal jest jedną z najlepiej sprzedających się gier.

 

Tak samo jest z CoDem. Każda część od początku do wydania kolejnej jest na szczycie.

Są na szczycie to wiem, ale trzeba też spojrzeć gdzie ta sprzedaż jest największą ( czyt. Zapotrzebowanie, chęć gry). Jest zwykle 80% vs 20% jeśli chodzi o konsole na korzyść Sony. Więc wiejsza publika jest w drugim obozie. Czyli potencjalnie więcej osób które by z takiej wrzutki skorzystali gdyby mieli gp na playstation.( takie coś by już mogło bardziej zadziałać przy premierze BO6 bo by część soniaczy wiedziała, że będzie można dać 20 euro na abo i grać). Po prostu wrzutka codów do GP nic nie zmieni jeśli chodzi o przypływ graczy i nowych subskrybentów. Zresztą podnoszenie ceny gp I różne wariacje jest tego przykładem ( skoro brak nowych to lepiej doić obecnych.)

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, sprite napisał(a):

W mw3 się nie da.

Na PS5 ściąga się jakby HUB na silniku MW3 i z jego poziomu wybieramy jaki tryb i z której części chcemy grać. Z poziomu tego "huba" możemy pobrać moduły single player i multi itp, a z poziomy systemu PS5 możemy pobierać i usuwać poszczególne moduły (oddzielnie dla MW2 i MW3, takie jak Single Player  Co-op, multiplayer i warzone).

Zakladam, że na Xie jest podobnie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hubert249 napisał(a):

Kampania w MWIII jest podobno najgorszą w serii. Także ten

 

MW i MWIII miały zajebste single. 

 

MW 2019 i MW II (kontynuacja) w sensie? 

 

No takie średnie bym powiedział, szczególnie MW II. 

 

Za to MW III ponoć zdecydowanie słabiutkie, najgorsze, no i dla passowiczów lepiej najpierw ograć 2019 i MW II bo to jest trylogia. 

W sensie kampania to trylogia, nie jest zupełnie oddzielna. 

Z tych nowych najlepsze jest Black Ops 

Cold War

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał(a):

No mogliby ogarnąć w końcu oddzielne ściąganie każdego modułu :szopenhauer:

Dostałem chyba do grafiki kiedyś MW2 i się dało to ogarnąć na Steam, zobaczymy jak będzie w GP, też sobie chcę 3h pograć w to single MWIII, ale 250 giga miejsca to nie u mnie :D

 

image.png.a8a85a552a916e9d6da6aefe08bcbb52.png

 

Kiedy to MWIII ma mieć premierę, dzisiaj? 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

MW 2019 i MW II (kontynuacja) w sensie? 

 

No takie średnie bym powiedział, szczególnie MW II. 

 

Za to MW III ponoć zdecydowanie słabiutkie, najgorsze, no i dla passowiczów lepiej najpierw ograć 2019 i MW II bo to jest trylogia. 

W sensie kampania to trylogia, nie jest zupełnie oddzielna. 

Z tych nowych najlepsze jest Black Ops 

Cold War

Ja bardzo lubię klimat karteli, więc mi siadło. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o politykę dodawnia gierek acti do Game Passa to mam tutaj oficjalne stanowisko ludka, który tym zarządza:

 

No nie wiem co tak słabo, Bethesda znalazła się w katalogu raczej szybko, a tutaj rzucają pojedyncze tytuły raz na kilka miechów. Tych starszych to w ogóle się nawet nie spodziewam, bo pewnie nie wygenerują dużego napływu abonentów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...