Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Już chciałem napisać, że Evil West to przyjemne trochę oldschoolowe RPG z dobrą fabuła i mrocznym klimatem... No i się zorientowałem że to jednak o Weird West pisać chciałem :obama:

Prawdę mówili na "Nieczystych zagrywkach". Kończą się oryginalne tytuły gier :jim:

Odnośnik do komentarza

Przecież wszystkie doomy już były, to jest jakie inne?

 

Edyta: ok to jest coś nowego jednak, szkoda że w takim razie zacząłem dooma jedynkę bo tam jest zjebane osiągnięcie za co-op praktycznie niemożliwe do wbicia. Przed którymś paczem było wykonalne ale potem zwiększyli jeszcze prędkość przeciwników

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Creatures of Ava nawet fajna giereczka dla fanów tego typu estetyki. Ja to nazywam gierki jak z pierwszego Xboksa. Dużo nasączonych kolorków, elementy na ekranie duże, prosta rozgrywka. Dość sporo nawet takich gierek na Game Passie.

 

Creatures można przypisać do tego typu gry w którym eksplorujemy planetę, zazwyczaj mają one jakieś antykolonialne przesłanie, jednak mało poważne, podawane głównie z typowym dla współczesnej kreskówki lekkim poczuciem humoru. W tej grze w ogóle nie ma specjalnie strzelania, jest "leczenie" dotkniętych złem stworzonek i ogólnie zaprzyjaźnianie się z nimi, stworków nie kontrolujemy tylko "pozwalamy planecie zakomunikować że mają one te same potrzeby co ty", gramy na flecie na polanie itd.

 

Ogólnie jeśli chodzi o gierkę, jest w tym klimat np. Journey to Savage Planet czy Gunk. Tutaj jest ambicja, by poczuć się bardziej jakby będąc w naturze, ale ogólnie robimy podobne rzeczy jako gracz, eksplorujemy lokacje, zbieramy dane o florze i faunie i wykonujemy zadania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...