Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie mi się w to gra, jest pod każdym względem lepiej niż w FH2, jest mega klimat, kozacka muzyka, bajeczny model jazdy, grafika i oświetlnie fenomenalne (poza tym popupem w dżungli, trochę to widać), niebo wygląda niesamowicie, zauważyłem też sporo nowych pomysłów wrzuconych do kariery. Miazga, miazga i jeszcze raz miazga, a jak zobaczyłem jak w oddali wygląda to miasto na północnym wschodzie to zesrałem się.

 

spojrzałem na car listę i jest super, ale brakuje mi 3 pojazdów

 

 

 

9.jpg

 

 

 

mam nadzieję że będą w DLC. Dobrze że jest mój ulubiony Aventador SV :fsg:

Boże jak ja licze że Chiron będzie w DLC jeszcze w tym roku,tylko tego będzie mi brakowało w garażu.

Odnośnik do komentarza

Dostałem kod na pojazd z halo, gry na premierę nie kupuje, więc może komuś się przyda warthog w grze.

 

Dziękujemy za bycie lojalnym fanem gry Halo! Zrealizuj ten kod, aby odblokować kultowego Warthog'a z gry Halo w Forza Horizon 3, której premiera odbędzie się w dniu 27 września. T6JJC-2HHR6-2H3D3-JJD44-QC34Z

 

 

 

Jak już ktoś wykorzysta, to niech chociaż napisze.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grafika jest fantastyczna. Niedawno ukończyłem poprzedniczkę, która choć ma swoje na karku potrafi cieszyć oczy. Zatem wydawałoby się oczywiste, że kontynuacja będzie lepiej się prezentować, ale nie sądziłem, że w każdym aspekcie tak wyraźnie zostanie ulepszona. Pojazdy są jeszcze bardziej szczegółowe, otoczenie bogatsze w detale. Całość jest płynna, szybka i efektowna przy tym.
Widać, że HDR będzie ostro promowany, bowiem co rusz refleksy świetlne przypominają o swoim istnieniu. Śliczna gra.

Udźwiękowienie - rewelacja. Gra się niezwykle przyjemnie. Pomimo, że raptem kilka tygodni temu Horizon II powędrowała na półkę, w ogóle nie czułem znużenia i powtarzalności.  
Kupuję na premierę. Zresztą każdy miłośnik gier wyścigowych, który ma XO powinien ja nabyć, a blacharze powinni w podzięce paść na kolana i radować się z tytułu ekosystemu M$, ponieważ jeżeli tylko optymalizacja będzie udana, otrzymają najlepszą grę tego typu od lat.

zuKRNd9.jpg
ZyazoR8.jpg
FALHtR8.jpg
83LRvap.jpg
3ws3lTD.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...