Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie 79 zł, a VIP 69 zł, czyli wychodzi nawet taniej jeśli się uda dorwać zwyklą edycję za jakieś 200 zł. Wszystkie bonusy, jakie by nie były to mydlenie oczu i po czasie zazwyczaj strata hajsu. A pewnie dojdą wszelkie promocje na te pakiety w jakimś weekendzie z goldem to tymbardziej. No ale jak komuś bez różnicy to sięga od razu po Ultimate.

Odnośnik do komentarza

prawie trzy godzinki za mna. 1h na xboxie, 1h+ na smoku gtx1080. 60 fpsy na ultra wyglada na moje subiektywne oko jednak lepiej niz 30'tka na xboxie. Ciekaw jestem na jakas analize df.

Sama gra bardzo przyjemna - dokladnie to co oczekiwalem czyli idealny arcade racer na dlugie godziny :) Dobra opcja ze na kompie nie trzeba zadnych bzdur jak gold zeby grac online - jako ze raka nie wspieram na xboxie, to moge sobie na kompie za free pograc.

 

Mapa jedynie jakos wydaje mi sie i mala, i srednio ciekawa. Widoki jak najbardziej oh'y i ah'y ale przejechanie z jednego konca na drugi to "12km" czy jakos tak. Biorac najszybsza fure, to 4-5 minut i jestesmy. Myslalem ze dowala do pieca 2x wielkosc mapki z 2'ki. I brak autostrady tez mi jakos srednio sie podoba - najwieksze co widzialem to chyba taka wieksza dwupasmowka prowadzaca wlasnie przez 50% mapy (400km/h i w 1-1.5m przejechane).

Odnośnik do komentarza

Jeśli VIP i car pass kosztują te 70-80 zł to w sumie na jedno wychodzi, czy weźmie się podstawkę i dokupi czy ultimate biorąc pod uwagę jak przyjemna jest cena podstawki. Tak czy siak chyba przypisywane są do konta, prawda? Cieszy mnie to w każdym razie.

Odnośnik do komentarza

Jest pięknie. W nocy 2h tylko, bym grał do świtu ale rano trzeba było wstać. Teraz siedzę w poczekalni u lekarza zamiast napierniczać po Australii. Pierwsze wrażenia uber mocne. Jest wolność, jest zabawa. Zawody można rozgrywać jak się chce. Styl kariery ma duży plus. Dziś przed wyjściem na chwilę odpaliłem i rozbudowałem festiwal w paradise island. Musiałem poszukać kolejnego drivatara do gangu, padło na Rayosa. Czułem się jakbym łapał pokemona :D

btw blantman tez u mnie jeździsz. Nie spieprzcie tego :problem:

po południu wracam i dalej ujeżdżam kangury. Jest naprawdę pięknie.

Odnośnik do komentarza

 

Do mnie zaraz ma przyjechac kurier ze zwyklalkiem z MS, to go zapytam, czy banujooom dla Ciebie. xD

COOOO masz juz tego od MSu?

 

Zrezygnowalem z tego zamowienia i kupilem od jakiegos goscia z allegro, ktoro wysylal kurierem - dostawca mojej przesylki jest sam MS xD  Troche strach odpalac, co ? :dynia:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Mam kod na warhoga, jak ktoś chce to pw :sorcerer:

 

Edit

 

Już poszedł.

Dzięki Rayos. Colin czekam na pierwsze wrażenia :)

Wklepałem kod od Rayosa, a po godzinie dostałem swój. Także kto chce Halomobil pisać na PM :ogor:

 

 

Juz nieaktualne

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...