Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

ja się akurat załapałem na "glitcha" z warthogiem. wiele osób w necie uskarżało się na to samo co mnie dopadło. mianowicie przy wklepaniu kodu i pobraniu pliku do instalacji, pojazd był też przypisany do dema. po odinstalowaniu dema warthog przepadał. mimo że miałem plik przypisany też do pełnej wersji to nie jest dostępny. nie ma ani w garażu, ani w sklepie. kombinowałem żeby odinstalować i zainstalować ponownie ale po odinstalowaniu przepadł, nie było go nawet w "do instalacji.

no nic, tak czy siak będzie do wygrania za wypełnienie challenga w związku z forzathon. jak uaktywnią już event to trzeba wygrać króla i gonitwę flag w ekstremalnej terenówce. 

Odnośnik do komentarza

No to po co mi liczy jakichś fanów, expa :/. To nie jest takie niezwykłe, były już chyba demka co pozwalały trochę nabić kabzy/xp jeszcze przed startem gierki.

 

To walić to w takim razie, usunięty na wszelki wypadek żeby mi się warthog czy vip pass źle nie przypisały xD. Już się zasysa, już dzisiaj będzie grane, o jenysiu :obama:

W FH3 tak jak w innych gierkach, "można grać" odpali mi ekran ładowania czy faktycznie będzie można w pewnym momencie pobierania już coś zacząć śmigać?

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole co ta gra, to jest kosmos! Odblokowałem drugi teren festiwalu na pustyni i ja pie.rdole musze zobaczyć to z hdrem. To jak sie jedzi to jest jakiś pier.dolony majstersztyk, tworzenie wlasnych eventow to strzal w 10, nocne wyscigi w deszczu o b a m a, ost niszczy, gra jest przepiekna i tylko pop up i gdzieniegdzie słabsze tekstury ale ogólnie dawno nie bylem tak podniecony samochodzikami. Dziekuje pan Spancer potem jeszcze fajne expansion packi i mysle ze moze czas cos innego niz Horizon. Ciekawe nad czy mogliby siąść ludzie z playground games ale jestem pewien ze tez by dostarczyli

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie da rady, za dużo znaków ;)

 

 

 

PS. Jak usunąć uszkodzenia z auta? Włączyłem full uszkodzenia w opcjach ale nie wiem jak je zrestartować po mocnym dzwonie. Z poziomu pauzy restartuje się tylko auto. W  FH2 chyba dało się też uszkodzenia zrestartować. Bo trochę lipa jak po mocnym dzwonie toczę się 20 km/h do garażu przez pół mapy.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...