Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Są wyścigi online, kampania online, przygoda online, prywatne sesje, centrum wiadomości, wiadomości od społeczności. 

 

@blantman @figuś

Jak coś to ja się piszę na dziś wieczór na online. :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mnie właśnie bardzo cieszy że idzie ustawić większą liczbę okrążeń, IMO 2-3 okrążenia w FH2 to było o wiele za mało. Zabawa zaczyna się od 6'ciu w górę ^_^

 

BTW: Kto z was gra na kierownicy?

 

Taa ostatnio trafiłem na gościa online który wrzucił wyścig dookoła mapy 10 kółek, odpuściłem po jakichś 20 minutach i nawet niepełnym pierwszym okrążeniu :)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, mogłem wylosować Dodge Challenger R/T, a wypadło Infiniti IPL G Coupe. :(

 

W ogóle Dona drivatar na razie mi najwięcej nerwów napsuł, skubany dobrze jeździ. 

 

 

@Figuś

Spoko, ja będę grał od ok. 17:30 do późnego wieczora. :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Tak. Są wyścigi online, kampania online, przygoda online, prywatne sesje, centrum wiadomości, wiadomości od społeczności.

 

@blantman @figuś

Jak coś to ja się piszę na dziś wieczór na online. :lapka:

Dziwne, dostęp do wiadomości powinienem mieć. W H2, czy Motorsport 5, 6 też nie miałem Golda ale zakładka była aktywna. W sensie miałem w niej dostęp do wiadomości a na wyścigach online były kłódki. Sprawdzę to jeszcze raz jak będą w domu.

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne, dostęp do wiadomości powinienem mieć. W H2, czy Motorsport 5, 6 też nie miałem Golda ale zakładka była aktywna. W sensie miałem w niej dostęp do wiadomości a na wyścigach online były kłódki. Sprawdzę to jeszcze raz jak będą w domu.

 

To błąd o którym T10 już wie.

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst70328_Forza-Horizon-3-Known-Issues--UPDATED--9-23--4-59-p-m--Pacific.aspx

Odnośnik do komentarza

Pogralem juz troche i o superlatywach nie bede sie rospisywal - jaka to jest gra, kazdy widzi ! Pomimo sredniego poczatku (moze za duzo czasu spedzilem w demie) Australia wciaga niemilosiernie!
Fenomenalnie zroznicowane zawody, masa samochodow, rola organizatora, mozliwosc zaproszenia do gry znajomych i graficzny orgazm (na Xboxie :blink: ) sprawiaja, ze po raz kolejny dostajemy najlepszy arcadowy racer jaki kiedykolwiek powstal! Do tego masa zawartosci, ale...

 

sama kariera jak dla mnie nie do konca zostala przemyslana. Jest tutaj wszystkiego od razu za duzo - wprowadzenie do zawodow trwa zdecydowanie za dlugo, te ciagle tlumaczenie rzeczy oczywistych, prowadzenie za raczke- mam wrazenie, ze gra nie daje sie nacieszyc jazda - ot bierzemy udzial w 2 zawodach i mamy kolejne milion znakow do odwiedzenia, kupie samochod za 600 tys i nawet nim nie mam czasu pojezdzic, bo po 3 wyscigach i kolejnym rozbudowaniu festiwalu juz gra wymusza, bym go zmienil auto. Jasne wszystko mozna samemu sobie konfigurowac, ale jak dla mnie cos tutaj nie pyklo do konca do tego stopnia, ze po paru godzinach prostu mam wrazenie, ze niczym na dluzsza mete nie pojezdzilem...

Sa tez jakies plusy - przez to w jaki sposob ta kariera jest prowadzona czlowiek ma wrazenie, ze jest milion aut do odblokowania - w 2ce wybieralismy rodzaj wyscigu i 50% aut bylo z DLC (co mnie osobiscie pod koniec irytowalo), tutaj poki co czlowiek nawet nie mysli o dodatkowych autach, bo ciagle ma wrazenie, ze tych 350 nie da rady sprawdzic!

 

Poza tym majstersztyk - po latach przy tej grze znowu zrobilem kalibracje obrazu i moj telewizor przezywa druga mlodosc.

Konczac mojego 'typicala' - absolutny MUST Have dla wszystkich !

PS. ktos pisal, ze na PC nie da sie uzyskac 60 fpsow - da sie, potrzeba do tego po prostu procka i karty za 3 kola  :teehee:

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po 3 wyscigach i kolejnym rozbudowaniu festiwalu juz gra wymusza, bym zmienil auto.

Nie do końca prawda. Gra dość nachalnie namawia do zmiany samochodu, proponując upust na wybrane auta, ale wcale nie musisz niczego kupować i wcale nie musisz zmieniać samochodu. Ok, będzie to wymagało też, jak piszesz, własnego edytowania zawodów. Niemniej jak ktoś się uprze, może całą grę przejechać warthogiem (poza wyzwaniami). 

 

Natomiast zgadzam się, że czasem może zirytować, kiedy gra zmusza do rozbudowy festiwalu przez wybraniem nowych zawodów albo kiedy znowu uporczywie sugeruje pokonać jakiegoś drivatara, który i tak okazuje się być słabiakiem.

 

To oczywiście pierdoły, ale zdarzyło mi się przekląć pod nosem, że nie, nie mam wcale ochoty jechać w tym akurat momencie do nowej lokacji albo słuchać o kolejnej szopie.

Odnośnik do komentarza

Komarzysko przyniósł mi niebywałe szczęście. Ścigałem się z jego drivatarem, akurat potem wpadł level, nastąpiło zwolnienie blokady i....

 

 

 

zFHkHcx.png

 

:banderas:

 

 

 

 

:kaz:

 

 

I jeszcze mysze złapałem do pokebola. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...