Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że ta gra nie ma tak zrypanej ekonomii jak w poprzednich częściach, gdzie już na start dostawało się kilka milionów $ za granie w poprzednie odsłony. Dzięki temu istnienie domu aukcyjnego ma sens.

Oczywiście, że tak. Horizon 2 i FM6 dawały zdecydowanie za szybko i za dużo. Najlepiej było w FM4 i FM5. Gdzie na drogą brykę, na prawdę trzeba było zapracować.

Odnośnik do komentarza

Samochody które dają bonus do XP, CR etc.

•    2014 BMW M4 Coupe Horizon Edition  – Skills Boost
•    1997 BMW M3 (E36) Horizon Edition  – Drift Skills Boost
•    1969 Chevrolet Camaro Super Sport Coupe Horizon Edition  – Skills Boost
•    2008 Dodge Viper SRT10 ACR Horizon Edition  – Credits Boost
•    2017 Ford GT Horizon Edition  – Credits Boost
•    2017 Ford Focus RS Horizon Edition  – Drift Skills Boost
•    1969 Ford Mustang Boss 302 Horizon Edition  – XP Boost
•    2016 Jaguar F-TYPE Project 7 Horizon Edition  - XP Boost
•    2014 Lamborghini Huracan LP 610-4 Horizon Edition  – Skills Boost
•    2012 Nissan GT-R Black Edition (R35) Horizon Edition  – Skills Boost
•    2013 Subaru BRZ Horizon Edition  – XP Boost
 

 

Don: :dynia:

Odnośnik do komentarza

co to są te mityczne jednorożce bo co chwila widzę takie określenia? 

 

don ci odpisal, ale powiem ci w tajemnicy, że ty ich nie złapiesz bo nieszanowaleś marki wystarczająco dlugo

Dobra, ta trasa gdzie są takie spadki fps, to pustynia, trasa przełajowa - wąwóz.

 

To chyba masz coś z konsolą, dyskiem. U mnie smiga bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza

Konsola jest nowa, elite, wszystko śmiga dobrze. Minute temu napisałem post, a Ty już wiesz, że tam nie ma spadków :D Grubo, zwłaszcza że wyścig trwa ładnych kilka minut :D

 

Jak ktoś szybko wyjdzie na prowadzenie to spadków nie odczuje. Ale jak się jedzie w połowie stawki i jest fragment z rozwalaniem płotka i wjazdem na tory, to gubi ostro. Potem w kanionie jest kolejne takie miejsce :) Dlatego pewnie jedni widzieli, inni nie.

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Właśnie będę jechał wyścig pokazowy Myszy o nazwie 'Drajwsraka'. WTF XD Te wasze nazwy czasem rozwalają. 

 

 

W ogóle za to, że jadę czyjś wyścig to on dostaje coś za to? Jakąś kasę czy XP? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

w ramach forzathon będzie challenge, gdzie można zdobyć jakiegoś japończyka, możliwe że tego Nissana HE. zajrzyjcie w listę achivów, diamenciki już są tylko nie pamiętam dokładnie. warthoga też będzie można zgarną. co polecam bo w klasie extreme offroad nie ma sobie równych. na papierze niby słabszy ale w praktyce kosi wszystko, dosłownie.

 

dzięki za listę Kyoś, druknę sobie i będę odhaczał. jako rasowy kolekcjoner autek muszę mieć je wszystkie. najpierw skupię się na jednorożcach, wykup seryjnych zostawię na koniec. 

 

Mi się Warthogiem źle jeździ bo mało widać jak się za kołkiem siedzi, a z innym rzutem kamery nie umiem grać.

Odnośnik do komentarza

"Po 17 godzinach grania w FH3 skończyłem finał Horizon , powiem szczerze, że się zawiodłem. Wiedziałem, że ta gra bedzie krótka , ale żeby aż tak? Wyścigów jest jeszcze 4 razy tyle , ale chodzi mi o sam fakt tego finału , za szybko się to skończyło :("

 

:dynia: skąd się tacy ludzie biorą

Dobra jest też recka gdzie koleś w minusach dał że jest ruch lewostronny  xD

 

 

Co do stawiania pomników PGG za oprawę AV to pamiętajcie że połowę roboty odwaliło T10, silnik graficzny/fizyczny, modele samochodów, udźwiękowienie, efekty graficzne, oświetlenie. 

 

Dotarłem do miasto i całkiem spoko tylko zbyt sterylne i szablonowe jak to w Horizonach.

Odnośnik do komentarza

 

"Po 17 godzinach grania w FH3 skończyłem finał Horizon , powiem szczerze, że się zawiodłem. Wiedziałem, że ta gra bedzie krótka , ale żeby aż tak? Wyścigów jest jeszcze 4 razy tyle , ale chodzi mi o sam fakt tego finału , za szybko się to skończyło :("

 

:dynia: skąd się tacy ludzie biorą

Dobra jest też recka gdzie koleś w minusach dał że jest ruch lewostronny  xD

 

 

 

Gry Online <3 Zarzucli też, że nie ma tuningu wizualnego poza paroma body kitami jak w NFS :potter:

Odnośnik do komentarza

Pipolino - grałem w ten wyscig więc wiem i ci mówi, że nie mam tam spadków i raczej wydaje mi sie, że to wina konsoli. 

 

Potwierdzam. Nie doświadczyłem żadnych spadków w tym wyścigu, jechałem, w środku stawki i kojarzę dobrze rozwalanie płotka i tory, w sumie w żadnym jak na razie a już trochę ich zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zawsze za autem. Na tej bliższej kamerze. Te fury są zbyt piękne żeby gapić się na deskę rozdzielczą ;)

 

PS. Wczoraj zrobiłem swojego pierwszego bluprinta bucket challenge i myślałem, że wykręciłem bardzo słaby czas, więc pojechałem jeszcze raz i pobiłem wcześniejszy o całe 0,8 sekundy na trasie którą jechałem ponad 3 minuty :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...