Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pipolino - grałem w ten wyscig więc wiem i ci mówi, że nie mam tam spadków i raczej wydaje mi sie, że to wina konsoli.

Potwierdzam. Nie doświadczyłem żadnych spadków w tym wyścigu, jechałem, w środku stawki i kojarzę dobrze rozwalanie płotka i tory, w sumie w żadnym jak na razie a już trochę ich zrobiłem.

U mnie rownież wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza

Przydałby się racer od PG na zamkniętych trasach już w 100% w stylu PGR i typowo miejski. Stykłaby nawet pojedyncza odsłona :)

 

ee oby nie, ewentualnie jako element czwartego horizona mogli by zajrzec do japonii i przyjrzec sie ichniej kulturze street race ale generalnie to nie, nie chce aby horizon był zamknietą, arcadówką, mówiłem to już chłopakom na livie ale mi się marzy alaska np z skuterami snieżnymi jak w sled storm i showcase event z zaprzęgiem husky :usmiech:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak rozumiem nie da się wyłączyć idiotycznego pomysłu jakim jest zamiana auta na te, którym jechaliśmy ostatni wyścig? Jestem zmuszony ręcznie za każdym razem zmienić auto aby jeździć tym samym we free roam?

Przecież w jedynce zawsze po wyścigu gra pytała czy chcesz zostać w tym aucie podczas jazdy dowolnej. To byłoby słabe gdyby nie było takiej podstawowej rzeczy.

Odnośnik do komentarza

 

Przydałby się racer od PG na zamkniętych trasach już w 100% w stylu PGR i typowo miejski. Stykłaby nawet pojedyncza odsłona :)

ee oby nie, ewentualnie jako element czwartego horizona mogli by zajrzec do japonii i przyjrzec sie ichniej kulturze street race ale generalnie to nie, nie chce aby horizon był zamknietą, arcadówką, mówiłem to już chłopakom na livie ale mi się marzy alaska np z skuterami snieżnymi jak w sled storm i showcase event z zaprzęgiem husky :usmiech:

 

Dokładnie brakuje zimowych terenów mocno liczę na Kanadę bo w miarę dużo zróżnicowanie terenów i fajne trasy

 

Rownież jestem za tym zeby Horizon był cały czas w formie otwartej ale z chęcią przywitałby kolejna gre z serii Forza właśnie na wzór PGR

Odnośnik do komentarza

Jak jeździcie? Ja z kamery zza samochodu. To jest arcade i tak mam najlepszą zabawę i doznania graficzne.

W FM to odkąd są porządne wnętrza gram tylko ze środka - chyba od czwórki. Wcześniej z maski.

 

Ja tylko kamera ze środka i tak od czasów jakiegoś Test Drivea czy czegoś na Commodore i inaczej za cholerę nie umiem, jak nie ma takiego widoku w grze to nawet nie podchodzę :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem i...

 

O

B

A

M

A

 

Jezusie słodki malusienki najcudowniejszy JAKA TA GRA JEST DOBRA!~Odpaliłem i pierwsze chwile WOW! Grafika znacznie podkręcona względem HF2, ten dźwięk, ta muzyka, ten feeling z jazdy lamborghini :banderas: A chwilę potem but w ryj i BUM! Wsiadamy za kółka jakiejś terenówki i zaczynamy śmigać po dżungli i plażach :fsg: Potem już normalna gra, pierwszy wyścig z helikopterem, pierwszy punkt kaskaderski, ta otwartość świata, ta grafika, te światła, stacje radiowe, to WSZYSTKO :fsg: Miałem banana na ryju od ucha do ucha kiedy śmiałem się z instrukcji gpsu "in 400 meters turn right" przecinając wszystko prosto przez pola małych palemek, kiedy nagle ulica się skońcyzła, skoczyłem na jakiejś hopce i przeskoczyłem urwisko prosto na plazę :dance: Klimat wylewa się na prawo i lewo z ekranu, HEKTOLITRAMI! Tam gdzie brakowało tego w HF2, HF3 nadrabia z nawiązką! Odpaliłem zaledwie na chwilę, ale już wtedy miałem symptom jeszcze jednej ulicy, jeszcze jednej tablicy, jeszcze jednego wyścigu, MASAKRATOR :fsg::banderas::obama: :exact:

 

Forza Horizon, Horizon 2 i Horizon 3 to zdecydowanie jedne z najlepszych serii w jaką kiedykolwiek w życiu grałem i jedne z najlepszych gier jakie w tym roku dane mi było przejść/zagrać :fsg:

 

Teraz trzeba będzie tak operować czasem, żeby grać w FH3, jednocześnie nadal cisnąć FH2, calakować FH, grać w Diablo i jeszcze znaleźć czas na resztę życia :rayos:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja już powoli zbliżam się do finału, dzisiaj już na pewno skończę 'kampanię', ale jest to jak na razie jedyna część serii, której pod koniec nie mam dość. Mam ochotę dalej się ścigać, robić wyzwania i rozbijać tablice.

 

W ogóle za dużo tych drivatarów jeździ po mieście. Ile razy to już mi zyebali wyzwanie bo się wepchali i nie było gdzie uciec to nie zliczę. :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja już powoli zbliżam się do finału, dzisiaj już na pewno skończę 'kampanię', ale jest to jak na razie jedyna część serii, której pod koniec nie mam dość. Mam ochotę dalej się ścigać, robić wyzwania i rozbijać tablice.

 

W ogóle za dużo tych drivatarów jeździ po mieście. Ile razy to już mi zyebali wyzwanie bo się wepchali i nie było gdzie uciec to nie zliczę. :/

suteq ty do szkoły chodzisz w ogóle że tyle na granie czasu masz ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...