Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwile online z randomami i smutłem mocno. Typy robia 8km  dojazdu do wyścigu w 30sekund,w samym wyścigu przepychanki i wyrzucanie z toru tuz przed punktem kontrolnym,w zakręty wchodzą tylko odbijając sie od innych zawodników kurcze troche słaba taka gra jak z gimbami a w słuchawce typy 30-40lat sadząc po głosie i gtagach. :/ Btw no life mocno widziałem poziomy 350-380 ;)

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

No pod tym wzgledem niestety znow jest tragedia. Przechodzac na online od razu wlaczam asysty, bo to sensu nie ma. Mogli by jakies kary wprowadzic przeciez, restarty moze, sam nie wiem.

 

Mam nadzieje, ze naprawia te restarty po ominieciu bramki, przeciez to kpina, po 2-3 sekundach dopiero odlicza 4 sekundy i w sumie jestesmy stratni 8-9 sekund i dalsza jazda nie ma sensu. Powinien byc od razu restart, wtedy traci sie i tak jakies 2-3 sekundy, jest to dosyc rozsadna kara a nie skresla od razu nikogo z wyscigu.

Odnośnik do komentarza

Zrobil moze ktos z Was wyzwanie z listy zyczen, bodajze #23, tam gdzie trzeba Audi Quatro znalezc droge do domu czy cos w tym stylu. Matko, jestem po 7 czy 8 probach i nic :< raz dojechalem juz do tych domkow ale czas sie skonczyl. Masakra jakas

mi brakowało dwa razy około 2,3 sekund. Już byłem na tej ostatniej prostej, prawie przed meta. Challenge jak najbardziej do zaliczenia, uwielbiam takie wyzwania w Horizon. Najważniejsze jest to, że auto nie jest irytujące. Optymalna trasa + umiejętny slalom między drzewami i wpadnie :)

 

Pochwalę się moim dzisiejszym przejazdem w "Cichym Kartografie" czy jak to się tam nazywało 

 

02.10.2016_16-06-57.png

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pograłem chwile online z randomami i smutłem mocno. Typy robia 8km dojazdu do wyścigu w 30sekund,w samym wyścigu przepychanki i wyrzucanie z toru tuz przed punktem kontrolnym,w zakręty wchodzą tylko odbijając sie od innych zawodników kurcze troche słaba taka gra jak z gimbami a w słuchawce typy 30-40lat sadząc po głosie i gtagach. :/ Btw no life mocno widziałem poziomy 350-380 ;)

Online w racerach tak właśnie wygląda, dlatego poza MK8 uznaję wyłącznie Multi w postaci rywali.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam napisy końcowe. Kurde no krótka ta gra 10 godzin i koniec. 5/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak serio. Miazga, udało mi się pograć przez weekend. Zgadzam się z wszystkimi zaletami. Jednak zauważam jeden minus o którym nikt nie wspomniał. Nie podoba mi się, że gra narzuca lewelowanie festiwalu. Jedziesz mistrzostwa, i trzeba je przerwać ponieważ pokazuje się punkt na mapie gdzie trzeba jechać. Podobnie z 5 po pokazami, które wolałbym ograć wtedy kiedy mi się chce a nie kiedy muszę. Finałowy wyścig zostawilbym sobie na deser. Ale nic to. Takie tam czepialstwo. Lece ogrywac dalej. Mapa jest pełna punktów do wyczyszczenia.

Odnośnik do komentarza

 

Pograłem chwile online z randomami i smutłem mocno. Typy robia 8km dojazdu do wyścigu w 30sekund,w samym wyścigu przepychanki i wyrzucanie z toru tuz przed punktem kontrolnym,w zakręty wchodzą tylko odbijając sie od innych zawodników kurcze troche słaba taka gra jak z gimbami a w słuchawce typy 30-40lat sadząc po głosie i gtagach. :/ Btw no life mocno widziałem poziomy 350-380 ;)

Online w racerach tak właśnie wygląda, dlatego poza MK8 uznaję wyłącznie Multi w postaci rywali.

 

Niestety to prawda. Nawet w "poważniejszej" Forza Motorsport, start wygląda jak Destruction Derby. Strasznie mnie to wkurza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobil moze ktos z Was wyzwanie z listy zyczen, bodajze #23, tam gdzie trzeba Audi Quatro znalezc droge do domu czy cos w tym stylu. Matko, jestem po 7 czy 8 probach i nic :< raz dojechalem juz do tych domkow ale czas sie skonczyl. Masakra jakas

Właśnie zrobiłem. Przez rzekę, potem wzdłuż torów, pełen gaz aż do miasta i został duży zapas na końcu.

Odnośnik do komentarza

 

Zrobil moze ktos z Was wyzwanie z listy zyczen, bodajze #23, tam gdzie trzeba Audi Quatro znalezc droge do domu czy cos w tym stylu. Matko, jestem po 7 czy 8 probach i nic :< raz dojechalem juz do tych domkow ale czas sie skonczyl. Masakra jakas

mi brakowało dwa razy około 2,3 sekund. Już byłem na tej ostatniej prostej, prawie przed meta. Challenge jak najbardziej do zaliczenia, uwielbiam takie wyzwania w Horizon. Najważniejsze jest to, że auto nie jest irytujące. Optymalna trasa + umiejętny slalom między drzewami i wpadnie :)

 

Pochwalę się moim dzisiejszym przejazdem w "Cichym Kartografie" czy jak to się tam nazywało

 

02.10.2016_16-06-57.png

Ja wlasnie zrobilem i to nawet z zapasem 4 sekund ! Sam sie dziwie.

 

W sumie zrobilem wszystkie wyzwania z listy zyczen i zdobylem 25 milionow kiboli, rozbudowalem wszystkie festiwale. Czas ogarniac mistrzostwa, reszte pokazowek no i pozniej za achivki sie zabrac.

Odnośnik do komentarza

Rozbudowujecie miejscówki od razu jak jest możliwość? Bo te punkty chyba się nie kumulują. ;/

 

 

btw bujam się teraz po surfers paradise i trochę kupa bo np. kupuję auto i biorę udział w zawodach po czym nie mogę nic ugrać na ponadprzeciętnym i dobijam 4/5 do mety. Niestety udaję się bo tutning bo chcę zawody wygrać, kupuję i gó/wno każde auto brzmi jak sokowirówka i zapie/rdala jak f-16 że nawet nie wiem kiedy zakręty są. Ale ok wbijam w zawody i co, każdy ma taką sokowirowkę XD

 

Rozpier/dala mnie to jak startuję w wyścigu i nagle avatar Rezoka albo BaronXboksa jest wch.uj z przodu wystrzelony jak z procy i nie ma opcji go dogonić, reset wyścigu i już można powalczyć.

 

Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

btw bujam się teraz po surfers paradise i trochę kupa bo np. kupuję auto i biorę udział w zawodach po czym nie mogę nic ugrać na ponadprzeciętnym i dobijam 4/5 do mety. Niestety udaję się bo tutning bo chcę zawody wygrać, kupuję i gó/wno każde auto brzmi jak sokowirówka i zapie/rdala jak f-16 że nawet nie wiem kiedy zakręty są. Ale ok wbijam w zawody i co, każdy ma taką sokowirowkę XD

 

Rozpier/dala mnie to jak startuję w wyścigu i nagle avatar Rezoka albo BaronXboksa jest wch.uj z przodu wystrzelony jak z procy i nie ma opcji go dogonić, reset wyścigu i już można powalczyć.

 

Co robię nie tak?

 

Najwidoczniej słabo jeździsz ;) Pro tip: to, że ktoś Cię wyprzedził na początku nie znaczy, że go nie dogonisz w trakcie wyścigu. Przeciwnicy także popełniają błędy, dochodzi do kraks itp. Na ponadprzeciętnym jak dobrze pojedziesz, to wszystkich można z palcem w bucie wyprzedzić jeszcze przed końcem pierwszego okrążenia

Odnośnik do komentarza

poziom trudności jest nieadekwatny do długości wyścigu, jesli caly czas startujemy z 8 pozycji to choćby skaly sraly nie ma szans by wbić na pudlo q wyścigu ktory trwa 2-3min. Za to zauwazylem ze przy wydłużeniu wyścigu do 5-7 kolek to nawet na pro da rade spokojnie wygrać wyścig. Trzeba tylko opanować trase i nie robic bledow

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Pograłem chwile online z randomami i smutłem mocno. Typy robia 8km dojazdu do wyścigu w 30sekund,w samym wyścigu przepychanki i wyrzucanie z toru tuz przed punktem kontrolnym,w zakręty wchodzą tylko odbijając sie od innych zawodników kurcze troche słaba taka gra jak z gimbami a w słuchawce typy 30-40lat sadząc po głosie i gtagach. :/ Btw no life mocno widziałem poziomy 350-380 ;)

Online w racerach tak właśnie wygląda, dlatego poza MK8 uznaję wyłącznie Multi w postaci rywali.

 

Niestety to prawda. Nawet w "poważniejszej" Forza Motorsport, start wygląda jak Destruction Derby. Strasznie mnie to wkurza. 

 

 

Bo to zależy od graczy, a nie gry. Jak 95% randomów jeździć nie potrafi, to trudno żeby wyścigi online były przyjemne - TYLKO MARIO KART 8!!!!

poziom trudności jest nieadekwatny do długości wyścigu, jesli caly czas startujemy z 8 pozycji to choćby skaly sraly nie ma szans by wbić na pudlo q wyścigu ktory trwa 2-3min. Za to zauwazylem ze przy wydłużeniu wyścigu do 5-7 kolek to nawet na pro da rade spokojnie wygrać wyścig. Trzeba tylko opanować trase i nie robic bledow

 

To jakim cudem wygrywam wyścigi na 3 okrążeniach jadąc bez asyst na Expert albo Pro :P? Wiadomo, że na Pro będzie już trudno, w końcu to jeden z 2 czy tam 3 najwyższych poziomów, ale do Expert to tam żaden większy problem, trzeba tylko wystartować tak żeby pod koniec pierwszego okrążenia nie jechać ciągle w środku stawki - kluczowa 3 pierwsze zakręty.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A tak z innej mańki, wrażenia po ponad 20h gry:

 

Plusy:

- możliwość edycji własnych zawodów, mistrzostw i wyzwań, dzięki temu mogę grać w 100% tak jak chcę i czym chcę na każdym etapie gry,

- ogólnie podbity poziom trudności i lepsze odwzorowanie modelu jazdy,

- ogrom rzeczy do roboty i różnorodność mapy, będzie można i ze 200h spędzić i cały czas się dobrze bawić,

- prostota i szybkość w dołączaniu do zabawy z innymi graczami,

- dużo lepiej odwzorowane wyścigi na mokrej nawierzchni i bardziej naturalnie wyglądający deszcz,

- wyścigi przełajowe psują dużo krwi, ale dobrze przejechane dają wiele satysfakcji, a to za sprawą dobrze odwzorowanego offroad i fizyki łazików, do tego trasy są o wiele bardziej wykręcone i zróżnicowane: dziury, wydmy, strumyki itd.,

- soundtrack jest po prostu kapitalny, poziom jedynki jak nie lepiej,

- WARTHOG :D No nie mogę się nacieszyć tym offroad'owym potworem :),

- w końcu mamy większe miasto, chociaż w dalszym ciągu nie jest to taki poziom odwzorowania jaki bym chciał patrząc chciażby na trasy miejskie w Forza Motorsport 6.

 

 

Minusy:

- niektóre Drivatary dostają dziwnego boosta w czasie startu, jakby jechały autem z wyższej kasy. Przeważnie nie ma to znaczenia, bo jak się dobrze jedzie to wciąga się ich w trakcie wyścigu jednak dziwnie to wygląda i na Pro przy krótkich wyścigach może sprawiać problem,

- doczytywanie tekstur i skaczące cienie w środku lasu deszczowego w samym środku dnia, widać, że na taką ilość elementów brakuje trochę ramu i mocniejszego CPU.

Odnośnik do komentarza

No po skończeniu finału, który zajął mi 15h (ale trochę to przyspieszyłem grając z kolegami z live w co-pie więc trochę niemiarodajne) miałem około 25% ukończenia gry, potwór. Uwielbiam tę grę za różnorodność, chcesz buggy i dymanie po wydmach? Proszę cię bardzo. Lubisz deszczyk i nutke Drivecluba? Bierzesz uliczne wyścigi w deszczu, które są ku.rewsko trudne moim zdaniem w sensie skillowe, mam ustawione zero asyst i drivatary na Pro i to żeby wycisnąć pierwsze miejsce jest bardzo cięzkie ale w fajny sposób bo biorąc auto powyżej klasy A trzeba naprawdę powalczyć z nim na trasie nie jest to poziom DC w sensie takiego skupienia się na skillu i ułamku sekund na trasie, ale nadal jest bardzo wymagające i fajne. Chcesz sie pobujać po mapie i się bawić, szukać ukrytych aut, tablic i innego guwna dla zabawy? Można jeszcze jak. Jak przy okazji Burnouta Paradise nie odpowiadała mi forma free roamingu w wyscigach bo to jezdzenie od punktu do punktu było męczące tak tutaj (i zresztą w każdym Horizonie) bank rozbija lokacja. To co się odpie.rdala w różnych rejonach mapy to jest coś niesamowitego (jedynie miasto jest nudne i jakieś takie wyprane z detali) jest gęsty las równikowy, pola bawełny i bananów, pustynia i zatoczka z jeziorami (które w nocy wyglądają tak, że mi pitok staje), plaża i małe miasteczko oraz metropolia z wieżowcami damn pomysleli o wszystkim i dzięki temu jezdzenie od mistrzostw do mistrzostw kompletnie nie nudzi bo jest rożnorodność. Coś fantastycznego. Multiplayer z 12 wariatami na mapie też ma potencjał, ale faktycznie z randomami jest ku,rwa dramat i spychanie z trasy niestety. 

 

Z tego co mi się trochę nie podoba to potwarzalne eventy i nudne jezdzenie w kółko na zwykłych circutach, loadinigi po między eventami a free roamem, wyścig trwa 2-3 minuty i zaraz mam loading troszke meczące są jak chcesz kilka wyscigów pod rząd zaliczyć (moim zdaniem powinna też być opcja odpalania wyscigów z jakiegoś quick menu chociażby tych, które kiedyś tam jeździlismy) no i to, że auto sie nam zmienia po wyscigu to jest bardzo irytujące. 

 

A tak poza tym to najlepsza grafika w serii (jezu jak to wyglada momentami to jest 10/10 a nie widzialem w HDRrze), najlepszy soundtrack w serii, najlepszy model jazdy w serii, najlepsza lokacja na festiwal z tych trzech, które były.

Dawno nie było tak dobrej gry wyscigowej w sumie to patrząc przez pryzmat poprzedniej generacji to jest to najlepsza gra od czasów TDU oraz PGR 4. 


Pozdrawiam posiadaczy innych konsol, żałujcie że nie gracie bo jest czego.

 

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...