Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

mam po dwie sztuki Focusa i Mustanga HE. myślałem żeby je wystawić ale chyba kumplom podaruję jak będą chcieli. niekiedy te ceny to jakaś komedia. raz auto idzie za 400 tysi, parę minut później to samo za 1,4 mln.

chętnie od ciebie kupie te dwa samochody, jak cos to :ogor:

Focusa już kumpel zaklepał ale Mustanga jak coś mogę wymienić za coś ;)

Odnośnik do komentarza

Mam, ale jednego to nie dam :P

Kubsę jak kiedyś upolujesz jednorayosa z nowego rzutu to się możemy wymienić. Zrobimy sobie wzajemny wykup. Auta z nizszej półki mają niski wykup a bawić się w supercary to nie interes.

Przy moim szczęściu to do tego pewnie nigdy nie dojdzie xD ale lux jak cos to zgadamy sie na xbl

Odnośnik do komentarza

Kiedy ta paczka samochodów wychodzi dzisiaj? Ten Vulcan :mog:  teraz jeszcze Chiron i Koenigsegg CCX  i jestem happyna maxa.

Jaka ta gra jest dobra skończyłem dzisiaj kampanie i zaczynam czyszczenie mapy.

 

Z tym Chironem slyszałem pogłoski, że zaklepal go GranTurismo i nie ma szans na Chirona w FH3? :| prawda to?

 

Uff właśnie rozbiłem wszystkie tablice. Ulga...

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

O torowym Chironie to słyszałem że twórcy GranTurismo jakieś tam umowy z Bugatti mają,ale liczę na zwykłego ulicznego Chirona jakie można kupić w każdym sklepie z chironami :P Jak nie będzie to kij smuteczek mały się pojawi,gra i tak daje tyle frajdy że głowa mała.

 

Fajnie sie robi w temacie duzych DLC ktoś wygrzebał w creditsach to:dhpEUnX.png

Goscie z tej firmy zmodyfikowali Toyote Hilux dla Top Gear na potrzeby Polar Special.

Jeśli dodamy do tego ośnieżony szczyt na południu mapki to pojawia sie nadzieja na pomykanie po białym puchu.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...