Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

spoko motyw miałem dzisiaj w H3. odpalam grę a tam 3 komunikaty, zarobki drivatara, hajs i auto w prezencie. myślałem że za vipa czy coś ale okazało się, że w nocy była mała awaria domu aukcyjnego. w ramach przeprosin za utrudnienia które mnie dotknęły (licytowałem 2 auta za łącznie 30k, licytacje przepadły) podarowali 1 mln cr i Nissana, tego samego który był do zgarnięcia za wyzwania driftingowe. stwierdziłem że skoro mam dwa to może zerknę po ile chodzą na ebayu, czy jest sens wystawiać. patrzę a tam 1,5 mln, mln, 800k. więc co? :cebula: mode on. wykupiłem perka na darmowy tuning bo nie będę przecież dokładał 80 tysi do interesu, zrobiłem body kit od RB, jakieś driftingowe malowanie, licytacja od 400, wykup najniższy czyli milion. wystawiłem i po 15 sekundach komunikat że sprzedałem auto. najszybszy deal w moim życiu. gościu chyba akurat musiał filtrować że od razu trafił na moją ofertę. 

2 miliony w jeden wieczór, będzie kasa na kolejne auta HE.

 

tak chciałem się z wami tym podzielić. dziękuję za uwagę :lapka:

Odnośnik do komentarza

20 minut ponad wczoraj się tępo gapiłem w mapę szukając tej jednej jedynej dróżki której mi brakowało do przejechania każdej ulicy, już mnie (pipi)ica strzelała :P no ale udało się w końcu, poza tym reliant to straszne pocieszny wóz, po podtuningowaniu, zeby w ogole moc skocyzc odleglosc do aczka, taki rozbrykany ten woz ze masakra :rayos:.

 

Cudowna gra, prawie 40h na liczniku, prawie 50% gry, jest bosko :banderas: Nie ma to jak jeździć 400km/h po pustyni i nagle wyskoczyc gdzies w powietrze i leecieeeeeeeeeeeec :fsg: ew niechcacy zrobic beczke buggym i wbic aczka :obama:

Odnośnik do komentarza

Jeden z moich ostatnich wyścigów w FH3

La Ferrari niby spoko autko, ale jednak średnio daje radę w starciu z konkurencją w postaci Koenigseggów i innych potworków... setup do pobrania na moim profilu, w sumie prowadzi się całkiem nieźle, ale prędkości brakuje ;)

Edytowane przez Masamune
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

taka jest idea tych wyzwań. masz kilka dni na ich zrobienie w zamian za nagrodę taką lub taką. przecież to nie pierwszy raz, w H2 też było ich sporo, kilka na premierę i kilka przy dodatkach. w innych grach też takie bywały i nie było lamentu. jak nie zaliczycie to powinny po prostu zniknąć.

 

fajnie że dodadzą kolejne auto ze stodoły. nagrody za listopadowe forzathony też ciekawe. taki support gry mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

Widzieliście jakieś zwierzęta jak kangury, psy, krokodyle?

Ja przez 20 godzin gry nie zauważyłem ani jednego.

Może za szybko się przemieszczam i mnie ominęło.

Krokodyle są przy zbiornikach wodnych, ale po podjechaniu szybko wskakują do wody i znikają. Podobnie z psami dingo, można je zobaczyć normalnie podczas rozgrywki, ale są w takich miejscach gdzie nie da się wjechać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...