Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpis.

Przez to wszystko o czym piszecie do tej pory nie ukończyłem jeszcze głównego festiwalu. Na mapę zawaloną pierdyliardem ikonek po jakimś czasie patrzy się jak na kolejne nudne zlecenie w robocie. Wszytko w tej grze jest świetne, ale brakuje tu jakiegoś celu do którego trzeba dążyć. Levelowanie kolejnych miejsc festiwalu i wyścigi pokazowe są jednak trochę za mało motywujące, przynajmniej dla mnie. Zbieranie kolejnych fanów jest dobre, ale przez pierwsze trzy godziny. Już nawet nie trzeba być na minimum trzecim miejscu, by zaliczyć wyścig...

 

Skutek tego wszystkiego jest taki, że obecnie włączam FH3 na dwa, trzy wyścigi i to mi wystarcza.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam to samo. K.wa za dużo nasrane i zamiast robić mistrzostwa to znajduje inne głupoty. Jeszcze czasem wybiorę jakieś customowe zawody źle dobrane to mnie szlag trafia. Już się nauczyłem by robić standardowe a tworzenie własnych w ogóle mnie nie bawi.

Imo po raz kolejny kariera/fabuła w serii Forza słabuje. W FH1 i FM2 te tryby były dla mnie ok. Później tak jakoś nieprzemyślane... Ot od wyścigu do wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Turn 10 nie daje rady z silnikiem online? Wtf? Przecież ta gra działa perfekcyjnie i dlako jej do porażki pokroju DC. Dodatkowo pretensje o te dodatkowe paczki,VIP, Ultimate, Expansion... ta gra w podstawce jest tak przypakowana, że te dodatki to tylko dla zapaleńców. Znowu, to nie DC z 50 autami na start, który dopiero z Season Passem i dziesiątkami łatek po kilku(nastu?) miesiącach zaczyna jakoś wyglądać. Easy przypierdalasz się.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak mozna napisac, ze gra dziala perfekcyjnie online, skoro auta znikaja, w dziwny sposob teleportuja sie, laguja po calej szerokosci trasy - ja tam sie juz przyzwyczailem, nie licze nawet ze kiedys to zrobia, skoro wszystko znamy od 1 części...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja czegoś takiego nie uświadczyłem. Okazjonalnie zdarzy się, że kogoś rzuci, ale 95% czasu wszystko działa jak powinno działać. Może masz jakiś badziewny internet i lagują ci wszyscy tak, że grać się nie da.

Moze 95% jezdzisz ze znajomymi ? Moze net nie wystarcza - moze 100/10 to za malo na plynne pare aut na krzyz.

Powinno sie wrocic do starych sprawdzonych metod - ktos ma ping >200 kick z serwera i nie byloby problemow, a tak to jezdzisz z jakimis dalnami, co laguja na kazdym zakrecie, chlop jest 500 metrow od Ciebie i nagle w bok Ci wjezdza bo auto sie teleportowalo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

No ja czegoś takiego nie uświadczyłem. Okazjonalnie zdarzy się, że kogoś rzuci, ale 95% czasu wszystko działa jak powinno działać. Może masz jakiś badziewny internet i lagują ci wszyscy tak, że grać się nie da.

Moze 95% jezdzisz ze znajomymi ? Moze net nie wystarcza - moze 100/10 to za malo na plynne pare aut na krzyz.

Powinno sie wrocic do starych sprawdzonych metod - ktos ma ping >200 kick z serwera i nie byloby problemow, a tak to jezdzisz z jakimis dalnami, co laguja na kazdym zakrecie, chlop jest 500 metrow od Ciebie i nagle w bok Ci wjezdza bo auto sie teleportowalo.

Twoje 100/10 to marketingowa papka, a za tymi cyferkami stoją poważne kompromisy w infrastrukturze sieciowej, żeby u wszystkich klientów to jakotako działało i na speedtest pokazało 100. Nie wiem z kim tam grasz, że rzuca Cię jak hamburgera z zachodniego wybrzeża, u mnie gra działa i nie ma mowy o takiej tragedii, jaką opisujesz. Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jak mozna napisac, ze gra dziala perfekcyjnie online, skoro auta znikaja, w dziwny sposob teleportuja sie, laguja po calej szerokosci trasy

Nie uświadczyłem żadnego z tych problemów u siebie.

 

Easy i jego odwieczne problemy z online...

 

Nie no nie ma co ściemniać, ludzie z gorszymi łączami lagują i się teleportują w Forzie i to jest fakt.

Odnośnik do komentarza

a mnie za to kariera w Horizon 2 tak wymęczyła, że 100% zaliczyłem dopiero półtora roku po premierze, a H3 pewnie by już pękło z miejsca gdyby nie gierki które wyszły w październiku.

 

Nudne przebijanie się w 6 lokacjach autami którymi nie chciałem jeździć to zdecydowanie gorsza opcja niż to co mamy w Horizon 3 - gdzie decyduje sam o w zasadzie wszystkim, od pogody po liczbę okrążeń.

 

a jeśli chodzi o zasypywanie mapki znaczkami to polecam pobawić się legendą i wyłączyć to, co was na ten moment nie interesuje

 

tl;dr kariera w Horizon 3 > kariera w Horizon 2

Odnośnik do komentarza

A był jakiś nowy patch na dniach? Bo właśnie ostatnio jak grałem, to miałem wrażenie, że światła rac w nielegalnym wyścigu nocnym wczytywały się ze znaczym opóźnieniem, przez co momentami nie wiedziałem jak mam jechać ;/

 

 

Od 1:05

 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...