Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No ja niby wszystko kupilem, poszla aktualizacja, a jak chce sie przeniesc to znowu mam kup i blad rynku. Pobieram jeszcze raz, mam nadzieje ze DonSterydo nie wpuscil mnie w maliny bo tez od razu caly sezon pass wzialem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zostawia ślady na śniegu

No nie zawsze - na duzym sniegu slady widac, ale jak juz jedziesz jakis wyscig, zjedziesz na pobocze to ich po prostu nie ma i wyglada to beznadziejnie.

http://xboxdvr.com/gamer/easye%20PL/video/24565217

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

aktualizacja to jedno, dodatek to drugie. u mnie BM czekał w sekcji do zainstalowania, w opcjach FH3, w grach i aplikacjach.

 

anyway, oni znowu to zrobili. jakie to jest cholernie przyjemne. mega klimat w nocy, w trakcie zamieci jak święcą się te wszystkie znaki i pachołki zabezpieczające, przez gęsto padający śnieg próbuje przedrzeć się światło reflektorów na dachu. taki kurna świąteczny klimat czuć. mapa może i wydaje się mała ale storm island też jakieś wielkie nie było. konfiguracja dróg za to robi swoje. na plus to wymogi w trakcie wyścigów. niektóre potrafią szarpnąć nerwa ale jest wyzwanie. nowe kawałki też pozytywne a rozjeżdżanie bałwanów daje dziwną przyjemność :x

 

 

 

 

przy okazji przypominam o dzisiejszym jednodniowym forzathonie. kolejny od razu będzie w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wczoraj tylko 3 wyścigi zrobiłem, ale zauważyłem, że trasy są bardzo wertykalne. Podjazdy, zjazdy itp. W połączeniu ze śniegiem, lodem i śnieżycą nieźle podkręca emocje.

 

Widoki faktycznie piękne, mi się chyba najbardziej podoba jak zrobili zamarznięte jezioro - nie żadna płaska tafla na odwal, a lód o lekko chyba turkusowym odcieniu, gdzie widać pod powierzchnią spękania poszczególnych warstw. No przyłożyli się żeby to wyglądało wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza

Musisz prawdopodobnie osobno pobrać DLC, sama aktualizacja nie wystarczy.

Tutaj jest wyjaśnione: http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst85177_FAILURE-TO-DOWNLOAD-REQUIRED-MARKETPLACE-DATA-WORKAROUND.aspx

Damn, nie miałem za dużo czasu więc ostatecznie w ogóle nie pograłem. Thx, dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ślizganie jest i jazda ślizgiem na wirażach jest kluczowa jeśli chodzi o dobrą pozycję w wyścigu.

 

Jeżeli chodzi o cenę, to kwestia preferencji, tanio na pewno nie jest. Sam dodatek wydaje się być świetny.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...