Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz zimowe opony z kolcami to w miare dobrze się trzyma. Wpadniesz na lód to jest zabawa. Na letnich oponach latasz jak piłeczka.

 

Jedno wyzwanie z forzathonu jak zwykle nieco błędnie przetłumaczone. W wyzwaniu "robisz tę kasę" nie trzeba się męczyć w surfers paradise. Na lotnisku zrobilem miks kilku tricków i wpadło bez problemu. Drifty wszelkiej maści, skoki, 180 st itd. Kilka tricków w jednym ciągu najlepiej pod rzad, ponad 40 tysi kudosów i odblokowane.

Odnośnik do komentarza

W ogóle z tymi furami to FH3 ma jakiś problem. Zmienia Ci po wyścigu, dopakować przed wyścigiem nie można, teraz widzę trzeba śmigać z oponami do centrum, kupić wszystkich darmowych od razu też się nie da czy skolejkować czy coś, no jest parę elementów, które dałoby się dopracować trochę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale ten dodatek robi. PG przeszli samych siebie. Fun z jazdy chyba jeszcze większy niż w podstawce, ale zupełnie inne klimaty pewnie też robią swoje. Trasy na zboczu kozak i ten rajd z czubka góry (można tam wracać przez fast travel). Gorące źródła, zamarznięte jezioro - wszystko prezentuje się niesamowicie. Wyścigi podczas pełnej zamieci czy też wichury dają radę.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo moze juz ile h mniej wiecej zajmuja wszystkie wyscigi i wymaksowanie dodatku?

 

kilkanaście lekko. są 63 wyścigi i 27 mistrzostw. do tego 7 zadań listy życzeń i kilkanaście pokazówek (drifty, radary itd). ponadto jeżeli chce się wymaksować to wyścigi trzeba wygrać jednocześnie spełniając warunek a niektóre z nich potrafią napsuć krwi i stanowią wyzwanie. nie dość że trzeba walczyć z rywalami to jeszcze pamiętać by nabić xx driftów czy xxx punktów. gruby dodatek, daje cholernie dużo przyjemności i starczy na naprawdę długo, na pewno dłużej niż nie jeden singiel. 

 

z pokazówek została mi tylko jedna strefa pomiarowa. po lewej na dole bardziej. króciutki odcinek krętej szutrówki i trzeba zrobić 97 km/h. póki co mnie przerasta

Odnośnik do komentarza

Te trzy gwiazdki potrafią ostro dać w kość z drivatarami na ekspercie, wygrać i nabić chyba 165 000 punktów wczoraj mnie przerosło i to chyba sześć razy pod rząd to samo miałem z perfekcyjną jazdą, Bowler S1 900 wygrać i zaliczyć trzy razy perfekcyjną jazdę, chyba z pięć razy pod rząd próbowałem i albo wygrana albo perfekcyjna jazda, jedno i drugie nie do zrobienia chyba przyatakuje dzisiaj czymś z B klasy w 4x4 i pewnie wejdzie :) Najłatwiej to drifty wchodzą bo bez nich nie da się trasy przejechać :)

Odnośnik do komentarza

Warto wydać stówkę na to DLC? Jak z modelem jazdy, jest ślizganie? odpalałem filmik na YT i koleś na początku mówił że jazda podobna do jazdy po piachu i mocna przyczepność.

No wygląda to rewelacyjnie.

 

(....)  Sam dodatek wydaje się być świetny.

 

Zdecydowanie warto nabyć Blizzard Mountain. Kapitalny dodatek, który zmienia wiele - od samych widoków po prowadzenie pojazdów. Mam nabite 14 godzin gry (świetna zabawa) i końca, póki co, nie widać (zdobyłem ponad osiemdziesiąt gwiazdek). Posłuchaj mnie tak, jak ja posłuchałem Colina przy Storm Island do Godrizon II. Kupuj.

 

Wiem, że od zdjęć jest osobny temat, ale tutaj wrzucę kilka moich na zachętę, jakby ktoś się wahał.

To jak te warunki atmosferyczne szaleją i jak na jazdę wpływają - niesamowita sprawa (dzisiaj wykonując jedno z zadań miałem podczas śnieżycy przy nocy czarnej niczym smoła pruć Lambo 244 km/h zasadniczo widząc może z 4metry przede mną i tak niemal przez całe zadanie - dodatkowo ta niesamowita muzyka).  :banderas: 

 

UVCouZd.jpg

 

9hdX43g.jpg

 

BF6hz5O.jpg

 

Wo7Qnd3.jpg

 

2zFqSwr.jpg

 

9IDH6Rb.jpg

 

bhwXzSN.jpg

 

1TcFDUs.jpg

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A liczą się hopki i zawody na mistrzostwach? Akurat jadę w offroadzie więc powskakują może cele. Czy jak się wygra taką obniżkę to jest ona permanentna czy czasowa? Forzathon już aktywny?

 

powinny, zawody to zawody. zniżka jest aktywna tylko w okresie trwania forzathonu. od razu jest dostępna, nie trzeba nic wygrywać. tak, już od rana jest aktywny.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Myślałem że to do wygrania zniżka ;) Ostatnio liznąłem kilka Forzathonów ale nie miałem czasu wszystkich celów zdobyć. Może teraz się uda.

Co polecacie na offroad? Mam chyba tylko Ariela... Generalnie ja mam problem z doborem aut sprawiających fun.

Odnośnik do komentarza

ten alumicraft wymagany do wyzwania jest całkiem spoko jeśli wgrasz mu ustawienia z napędem na 4 koła. polarisem też fajnie się latało. ale to w klasie buggi. ariel to już extreme offroad. w tej kategorii warthogiem śmigam bo jest bezkonkurencyjny. za to w klasie zwykłego offroadu to prawie zawsze jeżdżę raptorem, genialne auto. z odpowiednim tuningiem nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza

Chyba w końcu dadzą nam BMW i8 :D

 

Here’s a teaser for you, we will also have a brand new event in January starring a car from the January Car Pack for Forza Horizon 3; a car that just happens to be the most requested BMW in Forza history. I’ll let you guys ruminate on that for a few days before we officially unveil the car next week on our Forza Facebook page.

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_12_16_16

Odnośnik do komentarza

serwery już działają, powinno być wszystko ok. ponadto, doszedł nowy wóz HE do zdobycia, Ram Runner. nie wiem czy jakieś inne też, nie chciało mi się szukać. fajnie że forzathon to stały element gry, niech tylko nagrody będą wyjątkowe, spoza oferty salonu albo będą do zgarnięcia te droższe fury jak z Ferrarką ostatnio. Lykana muszę opchnąć skoro za miesiąc będzie :D

 

p.s. dostałem też dwa holdeny pomalowane w świąteczne motywy. rozkoszne :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...