Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

nie umiem w forzathon, mzoe mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pierwszym wyzwaniem zl ista zyczen na pustkowiu? bo zrobilem juz 2 jakies randomowe i nic mi nie wpadlo :(

Tu też jest błąd w tłumaczeniu. Trzeba ukończyć listę życzeń która KOŃCZY się na pustkowiu. Możesz więc stworzyć sobie własną gdzie zaczynasz np. w mieście i ustawiasz sobie na pustkowiu jakiś punkt docelowy.

Odnośnik do komentarza

Śnieży rozpierdol ukończony ale to jest dobre. Kilkanaście godzin grania a jak ktoś będzie chciał zaliczyć wszystkie mistrzostwa to jakieś ok. 20-25h pyknie.

 

Na +

- śnieży klimat, śnieg to śnieg a nie biała tekstura, czuję się jak w starych Colinach i RSC

- fenomenalnie oddane warunki atmosferyczne

- wygląda jeszcze lepiej niż podstawka  0_0 ten śnieg, zachody/wschody słońca, hdr i dbanie o detale  :obima:

- design świata

- model jazdy

- zróżnicowanie wyzwań

- system oceniania na 3 gwiazdki

 

Na -

- mało nowych samochodów 

- brakuje większych terenów leśnych

 

Mocne  9/10

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie bylo, ale czy ktoś z Was doświadczył w grze pół-sekundowych freezów podczas szybkiej jazdy? Zdarzają mi się systematycznie co jakiś czas, a mam za sobą już jakieś 20h. Wiem, że gra powinna trzymać betonowe 30 klatek, więc może problem leży gdzie indziej. Mam slimkę nówkę.

 

W google znalazlem fora, na ktorych ludzie skarzyli sie na podobny problem, a takze calkowite zawieszanie gry. Gra zawiesila mi sie tylko raz. Niestety rozwiazania freezow nie znalazlem.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Pewnie bylo, ale czy ktoś z Was doświadczył w grze pół-sekundowych freezów podczas szybkiej jazdy? Zdarzają mi się systematycznie co jakiś czas, a mam za sobą już jakieś 20h. Wiem, że gra powinna trzymać betonowe 30 klatek, więc może problem leży gdzie indziej. Mam slimkę nówkę.

 

W google znalazlem fora, na ktorych ludzie skarzyli sie na podobny problem, a takze calkowite zawieszanie gry. Gra zawiesila mi sie tylko raz. Niestety rozwiazania freezow nie znalazlem.

Sprawdziłbym z zewnętrznym dyskiem jeśli masz możliwość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...