Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś się zaczyna dziać odnośnie drugiego rozszerzenia, brak normalnego car packa w przyszłym tygodniu ale nowa zawartość w tym miesiącu.

 

 

You’ll recall that at the beginning of the month we dropped a new car pack on you –  the Duracell Car Pack. As I’ve mentioned in the past, this was the final car pack included as part of the Forza Horizon 3 Car Pass. The obvious follow-up question is: Is that it or is more cool content coming up? The answer is a resounding YES. We’ve got more great stuff coming in Forza Horizon 3, including the next expansion for the game which I know all of you are curious about.

 

With that in mind, I wanted to let you all know that we will not have a new car pack for Forza Horizon 3 next week. There will be FH3 news and content in April and we’ll have more to say about that soon. As I tend to say at times like this… (you saw this coming, right?)… stay tuned.

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_3_31_17

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem, bo ja dalej mam hype na tą grę - siadłem na chwilę żeby pojeździć trochę po BM i takich "ostatnich wyścigów" wyszło mi tyle, że prawie noc zarwałem i w dodatku dokupiłem VIPa do pakietu :D Mimo wszystko gra się tak nie nudzi i mam nadzieję, że drugi dodatek to nie będzie morderstwo w postaci jakiejś paczki samochodów, a postarają się o jakiś dodatkowy event, żeby przedłużyć życie gry :)

Odnośnik do komentarza

bądźmy poważni, nie dadzą paczki aut do dlc passa :) paczki premium będą, już jedną zapowiedzieli ale drugi duży dodatek w drodze. podejrzewam że jutro co nieco wypłynie, albo od razu z grubej rury, z nimi nigdy nic nie wiadomo. 

 

ciekawe też czy powtórzą manewr z F&F czy to była tylko jednorazowa akcja promocyjna.

Odnośnik do komentarza

fizycznie może nie wyskoczą na ekranie ale powinny być w sekcji "odblokowane". ogólnie z nimi jest dziwna jazda bo niektóre miałem już na 100% zanim w ogóle wyzwania się zaczynały :) pewnie jakiś mały bug i zaliczało ze statsów gry a nie samego eventu w danym okresie. dokończę śniadanie i odpalam robić.

Odnośnik do komentarza

Ponoć problem polega na tym, że wielu zaczęło grać zaraz po odblokowaniu eventu, a realnie powinno to być odblokowane godzinę później wg. strefy czasowej. Ja poczekam i pewnie pogram dopiero jutro - może się już ustabilizuje :P

 

Co do wcześniejszego odblokowania to ostatnio zauważyłem fajnego buga - patrzyłem na achievementy za przyszłe forzathony i pokazało mi realizację na poziomie 90% osiągnięcia, które miało być dostępne za dopiero dwa tygodnie, także nic mnie już nie zaskoczy ;)

Odnośnik do komentarza

no właśnie o tym pisałem. na tygodnie przed samym eventem miałem xx albo nawet i 100 procent wyzwania :) już w poprzednich 2 forzathonach miałem tak że na ekranie miałem powiadomienie o zaliczeniu zadania, ewentualnie mały lag ale wystarczyło wjechać na przystanek i wyjechać, a achiv po prostu się odblokowywał bez powiadomienia.

Odnośnik do komentarza

Wszystko wpadło bez żadnego problemu. Nawet te z 100% odmuliło i postęp normalnie liczyło. Wyścig AMC zalicza 1vs1, równolegle i podium zrobiłem na parkingu, igła na autostradzie obok i wszystko zaliczone.

 

Swoją drogą ten Dart HE całkiem konkretnie zasuwa. 350-360 na autostradzie bez zadyszki i ma kredyty jako skill.

Odnośnik do komentarza

spoko. jutro albo we wtorek coś będzie. pewnie płatna już paczka z autami ale wcześniej zapowiadali info o dlc niebawem. skąd pewność że coś będzie? wtorek to dzień aktualizacji a obecny forzathon to ostatni aktywny w statsach gry. najpewniej to będzie paczka aut + forzathony + ogólna aktualizacja i dlc na święta ale bądźmy dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...