Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie zagrać w forzę na pececie. Ale cena w windows store 239 zł. Czy kupując pudełkową wersję na xone którego nie posiadam, jest w środku jakiś kod do sklepu windows? Czy jednak jestem skazany wywalić ten spory hajs jak na gierkę?

 

Czy pecetowcy mogą się ścigać z konsolowcami, przeglądać ich auta itd?

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie zagrać w forzę na pececie. Ale cena w windows store 239 zł. Czy kupując pudełkową wersję na xone którego nie posiadam, jest w środku jakiś kod do sklepu windows? Czy jednak jestem skazany wywalić ten spory hajs jak na gierkę?

 

Czy pecetowcy mogą się ścigać z konsolowcami, przeglądać ich auta itd?

Na cdkeys masz taniej (wydaje mi się że sklep jest legitny)

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/forza-horizon-3-na-xbox-onepc-za-ok-140-zlotych-w-cdkeys/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawostka, którą znalazłem przegrzebując forum forzy - nie wiem czy było, bo nie pamiętam ale nawet jeśli to mam nadzieję, że komuś się przyda ;)
 

BONUS CAR – Forza Horizon 3 Duracell 2016 GTA Spano
In addition to the seven cars found in the Duracell Car Pack, starting Tuesday, March 7 Forza Horizon 3 players have a chance to add an additional car to their garage -- the Duracell-themed 2016 GTA Spano. To get it, all you need to do is head to the Xbox Store and search for “Forza Horizon 3 GTA Spano.” Download the car at no additional cost and then restart Forza Horizon 3, and the car will be automatically added to your Forza Horizon 3 garage. Note that this car does not require players to own the Duracell Car Pack in order to redeem.
 
I faktycznie - kiedy w sklepie poszukamy Forza Horizon 3 Duracell GTA Spano pokazuje się, że jest do pobrania za darmo. Fakt faktem posiadam dostęp do wszystkich 6 paczek, ale wierzę w to co zostało napisane, że nawet dla tych, którz DLC nie kupili samochód będzie dostępny ;) Są też niestety ponoć problemy z jego dodaniem do garażu, ale to już zupełnie inna para kaloszy :D
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, ze forzathony gdyby miały być to już zostały by ogłoszone, także trochę smutne, ale wydaje mi się, że w niczego ciekawego w ten weekend nie będzie :( 

BTW. znalazłem info o samochodzie w poprzednich postach, ale jakoś je przeoczyłem - jeżeli ktoś nie zauważył tak jak ja, to może mu się chociaż przyda ;)

Odnośnik do komentarza

 

Forzathony

 

Event #1

Basket of Goodies

14th – 17th April

Win the Porsche 911 GT3 RS 4.0 and more!

 

Event #2

Show Us What You’re Working With

21st – 24th April

Take home the Porsche 959 and more!

 

Event #3

Horizon Secret Service

28th April – 1st May

Compete and win the Porsche 911 Turbo 3.3 and more!

 

One-Day Event

Putting on a show

April 18th

Win the Porsche 918 Spyder and more!

 

33872218541_0c593fded9_c.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Fajnie, że można wygrać 4 Prosiaki nie mając kupionego DLC i rozumiem, że to są 4 inne modele niż w DLC, tak? Spodziewam się, że to nie koniec jeśli chodzi o Forzathony z Prosiakami.

 

3nOkq8r.gif

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Polecam zakupić Astona DB5 bo będzie potrzebny w przyszłym Forzathon.

https://www.trueachievements.com/game/Forza-Horizon-3/challenges

 

 

 

One final note regarding the Porsche Car Pack, because I’ve seen some confusion about this on the Interwebz: this pack is NOT the second expansion for Forza Horizon 3. The team at Playground is hard at work on that expansion and it will be revealed soon. I really really wish I could say more, but you’ll have to wait just a little longer.

Ciekawe co tym razem wymyślą :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...