Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No i warthog będzie potrzebny ale podejrzewam że chyba już każdy zainteresowany ma.

 

Marbel, nie ma z tego co pamiętam. Trzeba było wygrać Centenario ale to w karierze wpada. Sprawdź jeszcze na wszelki wypadek.

 

Kupiłem wszystko co brakowało i zostało 3.5 miliona. Porsche dlc też trzeba będzie w końcu ogarnąć.

 

Z przyszłościowych eventów to wyprzedzanie w powietrzu banalnie wpadnie na torze crossowym w BM. Fajnie że zaczęli urozmaicać bo już nieco monotonnie bywało.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o jaki wyścig Ci chodzi? Ten pierwszy w grze? Nic po tym nie wpadło. Styl ninja? Chodzi Ci, że cichaczem? Niestety sprawdziłem i nic. W dodatku mam jakieś Lambo Scuadra Corsa z 2015 oznaczony jako Nowy, ale jest błąd usługi sieciowej (tak od kilku dni).

Forzathon się już skończył? A może jakiś problem z serwerami? Zniżka 30% nigdzie się nie pojawia, w ogóle Forzathon Sprzedaż jest wyszarzone, tak jak Aukcje :/ A wszedłem specjalnie by kupić kilka furek ;(

Odnośnik do komentarza

Centenario masz wyścig pokazowy pod koniec kariery.

 

To wyścigowe lamborghini kiedyś przypadkiem wszystkim wysłali a jest dostępny tylko w vip paczce więc możesz nie mieć do niego dostępu. W ramach przeprosin za wpadkę wysłali później wszystkim countacha HE.

 

Jak odpaliłem grę to horizon sprzedaż była niekatywna ale po chwili zaskoczyło. Zresztą zniżka na wszystkie auta więc po prostu przez salon wchodzisz.

Odnośnik do komentarza

Bo go w karierze nie zdobędziesz. Po prostu pojedziesz pokazówkę nim i to zaliczało do osiągnięcia. Albo po prostu wykorzystaj te -30% i kup. 5% kupione w umiejętnościach można dołożyć.

 

Raven, to już zależy od preferencji. Warte może być wszystko i nic. Możesz DB5 kupić na zapas do forzathonu za jakiś czas albo przytulić coś szybkiego i drogiego.

Odnośnik do komentarza

OK, wziąłem to DB5, Centenario i FXX. Dzięki :).

 

I jeszcze z milion wydałem na spiny, bo ostatnio kupiłem tego perka. Super sprawa, wpadły ze dwa samochody HE i kilka zwykłych.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Tyle udało mi się znaleźć :)

 

 

April 18th - PUTTING ON A SHOW

#Forzathon Meant To Do That
Perform 10 Crash Landing Skills to win 3 Wheelspins

#Forzathon Dirty Half-Dozen
Perform 6 Trashman Skills to earn 35,000 XP

#Forzathon Can You Believe It?
Perform 3 Two Wheels Skills to receive 80,000 CR

#Forzathon Airborne Hero
Perform an Airborne Pass Skill to win the Porsche 918 Spyder

Odnośnik do komentarza

Hey forumek, it's forzathon. 959 do zgarnięcia.

Drwal do nabicia niedaleko przystanku Yarry. Wyjeżdżamy w lewo, później pierwsza szutrówka w prawo i tam od zarąbania białych pni drzew oraz gałęzi. W okolicach dużych kałuż sporo ich widać. Burnouty to u nasz oczywiście start. Tradycyjne palenie gumy albo kręcenie bączków i moment wpada.

Strefy driftu można 3 razy tę samą zrobić. Swoją drogą driftwaffe :D Fajnie nazwali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...